Συλλογή Offtopic

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: Sprinter στις 20/05/2011 1:24 μμ.

Φλού"Geia sas paidia.
Eimai kainourios sto forum k graftika epeidi skopevw na agorasw to Tiger 1050 (gia 2010 modelo kitaw)
ALLA (nai ena megalo alla petaxtike ston dromo m) enas filos mou pou to eixe persi mou eipe oti mesa se ena xrono tou xalase 3 fores i miza...kai oti eixe 3 mixanes(TDM - VARADERO - TIGER) k mono to tiger tou zitage sinexia leyta...
Tha thela na mou poun ti gnomi tous osoi einai katoxi i tin gnorizoun tin mixani...
K fisika to ti provlimata k an vgazei..tis idiotripies tis..
kai genika oti den sou lene ayti pou stin diafimizoun k prospathoun na stin poulisoun

perimenw apantisis!
eyxaristw!"


Θες προσωπικό σέρβις δηλαδή? Πόση ακριβώς διορία δίνεις για να σου απαντήσουμε? Δε σου φτάνει να διαβάσεις στο φόρουμ και μετά να έχεις συγκεκριμένες απορίες να ρωτήσεις?

Και που 'σαι, Ελληνικά γράφουμε εδώ. Κάνε μια προσπάθεια.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: johnygalan στις 20/05/2011 2:57 μμ.

Αφού ο άνθρωπος είναι φλου βρε Νίκο που να κάθετε να διαβάζει τώρα

Φλου δεν μου λες τα άλλα τα μηχανάκια τι του ζητούσαν.... σανό

Υ.Γ. Καλώς ήρθες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 20/05/2011 4:02 μμ.

Φλού"Geia sas paidia.
Eimai kainourios sto forum k graftika epeidi skopevw na agorasw to Tiger 1050 (gia 2010 modelo kitaw)
ALLA (nai ena megalo alla petaxtike ston dromo m) enas filos mou pou to eixe persi mou eipe oti mesa se ena xrono tou xalase 3 fores i miza...kai oti eixe 3 mixanes(TDM - VARADERO - TIGER) k mono to tiger tou zitage sinexia leyta...
Tha thela na mou poun ti gnomi tous osoi einai katoxi i tin gnorizoun tin mixani...
K fisika to ti provlimata k an vgazei..tis idiotripies tis..
kai genika oti den sou lene ayti pou stin diafimizoun k prospathoun na stin poulisoun

perimenw apantisis!
eyxaristw!"
Διαβασε απο την αρχη το θεμα αυτο και οτι προβληματα εχουν ακουστει-βρεθει απο ιδιοκτητες θα τα δεις επ ακριβως.


Γραφε Ελληνικα ειναι στους κανονες του φορουμ που εκανες εγγραφη.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: doohan στις 20/05/2011 5:15 μμ.

Cpt. Haddock"Κορίτσια, μας κουράσατε"


Σας χαιρεταμε λοιπον αφου σας κουραζουμε

Καλη συνεχεια!
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: akile ! στις 21/05/2011 2:42 πμ.

Φλού"Geia sas paidia.
Eimai kainourios sto forum k graftika epeidi skopevw na agorasw to Tiger 1050 (gia 2010 modelo kitaw)
ALLA (nai ena megalo alla petaxtike ston dromo m) enas filos mou pou to eixe persi mou eipe oti mesa se ena xrono tou xalase 3 fores i miza...kai oti eixe 3 mixanes(TDM - VARADERO - TIGER) k mono to tiger tou zitage sinexia leyta...
Tha thela na mou poun ti gnomi tous osoi einai katoxi i tin gnorizoun tin mixani...
K fisika to ti provlimata k an vgazei..tis idiotripies tis..
kai genika oti den sou lene ayti pou stin diafimizoun k prospathoun na stin poulisoun

perimenw apantisis!
eyxaristw!"

Φιλε φλου διάβασε εδώ μέσα και θα βγάλεις τα συμπεράσματα σου !!!
Οσο για την σύγκριση μεταξύ TDM - VARADERO - TIGER καβαλησέ τα και θα καταλάβεις ... γιατί θα πάρεις TIGER

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: Φλού στις 21/05/2011 4:20 μμ.

Sprinter"
Φλού"Geia sas paidia.
Eimai kainourios sto forum k graftika epeidi skopevw na agorasw to Tiger 1050 (gia 2010 modelo kitaw)
ALLA (nai ena megalo alla petaxtike ston dromo m) enas filos mou pou to eixe persi mou eipe oti mesa se ena xrono tou xalase 3 fores i miza...kai oti eixe 3 mixanes(TDM - VARADERO - TIGER) k mono to tiger tou zitage sinexia leyta...
Tha thela na mou poun ti gnomi tous osoi einai katoxi i tin gnorizoun tin mixani...
K fisika to ti provlimata k an vgazei..tis idiotripies tis..
kai genika oti den sou lene ayti pou stin diafimizoun k prospathoun na stin poulisoun

perimenw apantisis!
eyxaristw!"


Θες προσωπικό σέρβις δηλαδή? Πόση ακριβώς διορία δίνεις για να σου απαντήσουμε? Δε σου φτάνει να διαβάσεις στο φόρουμ και μετά να έχεις συγκεκριμένες απορίες να ρωτήσεις?

Και που 'σαι, Ελληνικά γράφουμε εδώ. Κάνε μια προσπάθεια.
"

Katevase ligo ton amane megale gt se ligo tha mas zitiseis adia asfalia k diploma.
kai pou sai opws goustarw tha grafw den tha mou peis esy ..
oute gia diories eipa oute gia prosopiko servis tipota. giayto to pnevma poulato alou
Kai oxi den mou ftanei otan to search mou vgazei 600 themata gia mia leksi

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: patapios στις 21/05/2011 4:32 μμ.

Aμα γραφεις ελληνικα κατι μπορει κ να γινει.

Φιλε μου ειναι μεσα στους κανονες του forum να απαγορευονται τα greeklish...


...οποτε για να μην μας βγαινουν τα ματια ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: Cpt. Haddock στις 21/05/2011 5:49 μμ.

Φλού"[...]kai pou sai opws goustarw tha grafw den tha mou peis esy ..[...]"


Απλά δε θα γραφεις εδω

Τι σκατα, ολοι τσαμπουκαλεμένοι γράφονται εδω ρπστμ...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Triumph Tiger 1050 Βλάβες  

  Από: Sprinter στις 21/05/2011 6:03 μμ.

[quote="Φλού":3v6sx34e]
Sprinter"
Φλού"Geia sas paidia.
Eimai kainourios sto forum k graftika epeidi skopevw na agorasw to Tiger 1050 (gia 2010 modelo kitaw)
ALLA (nai ena megalo alla petaxtike ston dromo m) enas filos mou pou to eixe persi mou eipe oti mesa se ena xrono tou xalase 3 fores i miza...kai oti eixe 3 mixanes(TDM - VARADERO - TIGER) k mono to tiger tou zitage sinexia leyta...
Tha thela na mou poun ti gnomi tous osoi einai katoxi i tin gnorizoun tin mixani...
K fisika to ti provlimata k an vgazei..tis idiotripies tis..
kai genika oti den sou lene ayti pou stin diafimizoun k prospathoun na stin poulisoun

perimenw apantisis!
eyxaristw!"


Θες προσωπικό σέρβις δηλαδή? Πόση ακριβώς διορία δίνεις για να σου απαντήσουμε? Δε σου φτάνει να διαβάσεις στο φόρουμ και μετά να έχεις συγκεκριμένες απορίες να ρωτήσεις?

Και που 'σαι, Ελληνικά γράφουμε εδώ. Κάνε μια προσπάθεια.
"

Katevase ligo ton amane megale gt se ligo tha mas zitiseis adia asfalia k diploma.
kai pou sai opws goustarw tha grafw den tha mou peis esy ..
oute gia diories eipa oute gia prosopiko servis tipota. giayto to pnevma poulato alou
Kai oxi den mou ftanei otan to search mou vgazei 600 themata gia mia leksi[/quote:3v6sx34e]


Πώς τους μυρίζομαι τους μαλάκες όμως έ?

Παπαράκο, δε πας να δείς αν έρχομαι? Τους τσαμπουκάδες με τα φιλαράκια σου. Υπάρχουν πολλά ωραία φόρουμ για τυπάκια σα κι εσένα. Καβάλα στο παπάκι σου και τζάσε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο Speed Triple  

  Από: Sprinter στις 21/05/2011 6:14 μμ.

Ρε redfoot την παλεύεις καθόλου? Δε γράφεις καμμιά συνταγή στον εαυτό σου? Το χεις παραχέσει ειλικρινά σου λέω, βαρέθηκα να διαβάζω τα ανούσια πόστ σου. Αν μη τι άλλο, είσαι εξαιρετικά κουραστικός. Να μη σου εξηγώ περισσότερα, έξυπνος άνθρωπος είσαι καταλαβαίνεις τι σου λέω, ψυχαναλύσου μόνος σου, μη στα κάνω λιανά δε θέλεις. Φιλικά
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο Speed Triple  

  Από: redfoot στις 21/05/2011 8:07 μμ.

Φιλικα το δεχομαι και φιλικα απαντω: θα αστειευεσαι βεβαια . Γιατι μονο ως αστειο μπορώ να το εκλάβω . Αν μπορουσες να συνειδητοποιησεις ποσο είρωνας και εριστικός είσαι στο 50% (με αισιοδοξες εκτιμησεις) των post σου θα σκεφτοσουν δυο φορες πριν μου κανεις κηρυγμα περι σωστής συμπεριφοράς. Δε συζηταμε καν για τα δικα σου ανουσια ποστ που πεφτουν σαν το χαλαζι.Το ξέρεις φανταζομαι το γνωμικο περί σχοινιού και κρεμασμένου, ας μην επεκταθω. Newbie των φορουμ δεν εισαι, ουτε κι εγω ομως, παλια καραβανα, οποτε πολυ χλωμο να μου υποδειξεις τα πρεπει και δεν πρεπει στα πλαισια των συζητησεων, ποσο μαλλον ενω εισαι απλο μέλος. Σεβομαι τις γνωσεις σου και την ουσιαστικη συμμετοχη σου οταν αυτη υφισταται σεβασου κι εσυ αντιστοιχα το δικαιωμα μου να εκφραζομαι οπως εγω κρινω. Αν λοιπον σε κουραζω, κανε οτι κανω εγω με τα δικα σου, να προσπερνας τα ποστ μου και θα παραμενεις οπως κι εγω ξεκουραστος.
σημ. παρακληση, ας μην το συνεχισουμε, και παρακαλω επισης να μην επανελθεις στο μελλον για να μη χρειαστει κι εγω να απαντησω κατι που κι εσυ σιγουρα δε θελεις. Καταλαβαμε και οι 2 το νοημα νομιζω και αυτο αρκεί.
the road is made clear when viewed from above..

Re: Νέο Speed Triple  

  Από: Sprinter στις 21/05/2011 10:45 μμ.

Εγώ σου είπα ένα πράγμα. Εσύ αν θές συνέχισε να ράβεις σεντόνια.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: tharis στις 22/05/2011 1:05 μμ.

Ρε αυτο το θεμα μηπως να το κανουμε sticky ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: bonnie στις 22/05/2011 8:02 μμ.

ρε σεις, γιατι με τα μουτρα ολοι -καλα, οχι ολοι.. - στον redfoot?

λειπει ο γλυκουλης jimdom κ δεν εχετε σε ποιον να την λετε?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: crazyumpire στις 22/05/2011 10:16 μμ.

Εγω δεν μπορω να καταλαβω κατι!!!
γιατι οποτε μπαινει καποιος καινουργιος ειτε στον χωρο της μηχανης ειτε στο φορουμ,να τον παιρνουμε απο τα μουτρα!!!!!
οποτε μπαινει καποιος και κανει καποια ερωτηση....αντι αυτου παιρνει ειρωνεια.
γιατι δηλ επειδη καποιοι γνωριζουν, δεν πρεπει να μοιραστουν τις γνωσεις τους και να τους βαλουμε στον χωρο της μοτοσυκλετας ?
ή μηπως τους κουραζει που οιθ αλλοι δεν γνωριζουν.....
και σκεφτονται...''ουφ, παλι αδαεις μπηκαν και ρωτανε,οι ασχετοι''
τοτε ......οι σχετικοι θα πρεπει να δειξουν την αξια τους με τις γνωσεις τους!!! και με την ''συναδελφικη''τους ιδιοτητα,να διδαξουν τους νεους και απειρους!!
και το να μην ξερεις απο μηχανες,δεν παει να πει οτι υστερεις απο πειρα.γιατι εχω γνωρισει και παλικαρια με ''χερια'' πολυ καλα ''τιμονια''. κι ας μην ξερουν ουτε καν τι μπουζι φοραει η μηχανη τους!!!!
και στην τελικη.......δεν νομιζω οτι κανενας μας να γνωριζει τις ''δυνατοτητες'' και τις ''γνωσεις'' του καθενα μας,ή τις ''δυνατοτητες'' και τις ''γνωσεις'' του καθενα που μπαινει για πρωτη φορα και ρωταει για να μαθει....
ασε που κακοχαρακτηριζετε και το Φορουμ,με μας ολους μαζι.

σας χεραιτω!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...