Συλλογή Offtopic

Re: ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: Theophilos στις 12/09/2011 8:52 μμ.

Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: chris34 στις 12/09/2011 9:06 μμ.

Theophilos"Ρε συ Moderator, εμένα τι με αναφέρεις τώρα... υπονοείς πως είμαι επιθετικός σαν χαρακτήρας και αυτός που έχει το πρόβλημα με τους περισσότερους εδώ μέσα είσαι εσύ... Με αναφέρεις δίχως λόγο και τονίζεις έμεσα πως είμαι παράδειγμα προς αποφυγή σε ένα ολόκληρο forum ενώ το υποτιθέμενο πρόβλημά σου είναι καθαρά πρωσοπικό.... ''Ασε που πιστέυω πως άν το δείς βαθήτερα είναι νοητικό''....
Επιδή έχω καταλάβει τι ''φρούτο'' είσαι σε λίγο καιρό ακόμα θα έχεις μαλώσει με όλους διότι απλά έχεις θέμα συμπεριφοράς και μετάδοτικότητας.... απορώ πώς με τόσα σχόλια είσαι ακόμα moderator!!!
Εγώ δεν έχω αναφέρει ποτέ το ονομά σου μέσο άλου και αυτό που ζητάω είναι να ζητήσεις συγνώμη αποπ τον φίλο μου τον Green, διότι ούτε τον γνωρίζεις για να κάνεις τέτοιου είδους σχόλια και άν είμουν στην θέση του θα σου απαντούσα κατάλληλα!
Συνχαρητήρια... Μόλις κατάλαβε ακόμα ένας πόσο είρον είσαι και κατα πόσο θα πρέπει η θέση σπου στο forum να καλυπτει τις κακοτροπίες σου!"


Θεοφιλε μαλλον το μυαλο σου ειναι πολυ μικρο για να καταλαβεις τι ειπα με τον green!!Τουλαχιστον το παλικαρι καταλαβε!
Κατσε διαβασε τα λεγομενα μου για να καταλαβεις και εσυ!
Στο φιναλε δεν εχω αδικο!Οπως επιτιθεσαι εσυ τωρα ετσι ακριβως εκανε και ο φιλος σου!
Αυτα που ειπα και αρπαχτηκε τα ειχαν πει και αλλοι πριν απο εμενα (βλεπε sprinter,capten) αλλα σε αυτους δεν ειπε κουβεντα!!
Γιατι;;;;Μηπως επειδη τα ειχα βαλει εγω μαζι σου πριν και ειναι φιλος σου;Λεω μηπως;;;
Αυτο ακριβως κανεις και εσυ τωρα!Ουτε σε ειρωνευτηκα ουτε τιποτα στα ποστ μου με τον green!
Αλλα ειπαμε με το φτωχο μυαλο που εχεις αλλα διαβαζεις (αν τα διαβαζεις) και αλλα καταλαβενεις!
Τωρα για προσωπικο προβλημα φιλε μου εδω κανεις λαθος!Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις.Οποτε γιατι να εχω κατι μαζι σου;;Τα ιδια λεω σε ολους που κανουν εξυπναδες!!
Και για να ξερεις mod με κανανε επειδη μπορω και αντιμετωπιζω ΑΚΡΙΒΩΣ "ορθογραφους" σαν και εσενα!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: green-675 στις 12/09/2011 9:25 μμ.

chris34"
Theophilos"Ρε συ Moderator, εμένα τι με αναφέρεις τώρα... υπονοείς πως είμαι επιθετικός σαν χαρακτήρας και αυτός που έχει το πρόβλημα με τους περισσότερους εδώ μέσα είσαι εσύ... Με αναφέρεις δίχως λόγο και τονίζεις έμεσα πως είμαι παράδειγμα προς αποφυγή σε ένα ολόκληρο forum ενώ το υποτιθέμενο πρόβλημά σου είναι καθαρά πρωσοπικό.... ''Ασε που πιστέυω πως άν το δείς βαθήτερα είναι νοητικό''....
Επιδή έχω καταλάβει τι ''φρούτο'' είσαι σε λίγο καιρό ακόμα θα έχεις μαλώσει με όλους διότι απλά έχεις θέμα συμπεριφοράς και μετάδοτικότητας.... απορώ πώς με τόσα σχόλια είσαι ακόμα moderator!!!
Εγώ δεν έχω αναφέρει ποτέ το ονομά σου μέσο άλου και αυτό που ζητάω είναι να ζητήσεις συγνώμη αποπ τον φίλο μου τον Green, διότι ούτε τον γνωρίζεις για να κάνεις τέτοιου είδους σχόλια και άν είμουν στην θέση του θα σου απαντούσα κατάλληλα!
Συνχαρητήρια... Μόλις κατάλαβε ακόμα ένας πόσο είρον είσαι και κατα πόσο θα πρέπει η θέση σπου στο forum να καλυπτει τις κακοτροπίες σου!"


Θεοφιλε μαλλον το μυαλο σου ειναι πολυ μικρο για να καταλαβεις τι ειπα με τον green!!Τουλαχιστον το παλικαρι καταλαβε!
Κατσε διαβασε τα λεγομενα μου για να καταλαβεις και εσυ!
Στο φιναλε δεν εχω αδικο!Οπως επιτιθεσαι εσυ τωρα ετσι ακριβως εκανε και ο φιλος σου!
Αυτα που ειπα και αρπαχτηκε τα ειχαν πει και αλλοι πριν απο εμενα (βλεπε sprinter,capten) αλλα σε αυτους δεν ειπε κουβεντα!!
Γιατι;;;;Μηπως επειδη τα ειχα βαλει εγω μαζι σου πριν και ειναι φιλος σου;Λεω μηπως;;;
Αυτο ακριβως κανεις και εσυ τωρα!Ουτε σε ειρωνευτηκα ουτε τιποτα στα ποστ μου με τον green!
Αλλα ειπαμε με το φτωχο μυαλο που εχεις αλλα διαβαζεις (αν τα διαβαζεις) και αλλα καταλαβενεις!
Τωρα για προσωπικο προβλημα φιλε μου εδω κανεις λαθος!Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις.Οποτε γιατι να εχω κατι μαζι σου;;Τα ιδια λεω σε ολους που κανουν εξυπναδες!!
Και για να ξερεις mod με κανανε επειδη μπορω και αντιμετωπιζω ΑΚΡΙΒΩΣ "ορθογραφους" σαν και εσενα!!"


ειπαμε ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ....ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΥΤΟ,
ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΤΣΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ....ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ......
ΜΕ ΤΟΝ SPRINTER TO ΙΔΙΟ
Ο CAPTAIN ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΓΙΑ TIGER ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ SPRINΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑ... ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ.... , ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ......ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΕΟΦΙΛΟ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΚΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΘΕΟΦΙΛΟ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ........
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ .....ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.....(Μηπως επειδη τα ειχα βαλει εγω μαζι σου πριν και ειναι φιλος σου;Λεω μηπως;;;) ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ................
ΕΣΥ ΣΑΝ MODERATOR ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..........ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΑΣ........................................................................................................
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΖΗΛΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΘΕΟΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ...ΤΕΛΟΣ ......ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ MODERATOR......
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: chris34 στις 12/09/2011 10:12 μμ.

green-675"ειπαμε ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ....ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΥΤΟ,
ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΤΣΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ....ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ......
ΜΕ ΤΟΝ SPRINTER TO ΙΔΙΟ
Ο CAPTAIN ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΓΙΑ TIGER ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ SPRINΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑ... ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ.... , ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ......ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΕΟΦΙΛΟ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΣΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΚΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΘΕΟΦΙΛΟ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ........
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ .....ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.....(Μηπως επειδη τα ειχα βαλει εγω μαζι σου πριν και ειναι φιλος σου;Λεω μηπως;;;) ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ................
ΕΣΥ ΣΑΝ MODERATOR ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..........ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΑΣ........................................................................................................
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΖΗΛΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΘΕΟΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ...ΤΕΛΟΣ ......ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ MODERATOR...... "


Πρωτον γιατι φωναζεις;;
Δευτερον οπως σου ειχα πει και στο ξαναλεω ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΑΣ!!!!
Τριτον φαντασματα δεν βλεπω γιατι τωρα υπερασπιζεσαι τον Θεοφιλο που μου την ειπε και οχι στα προηγουμενα ποστ...αρα;;;
Τεταρτον αντε πες στον Γιωργο στον Κωστα να σε κανει mod να δεις την γλυκα!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: Theophilos στις 13/09/2011 8:46 πμ.

chris34"Θεοφιλε μαλλον το μυαλο σου ειναι πολυ μικρο για να καταλαβεις τι ειπα με τον green!!Τουλαχιστον το παλικαρι καταλαβε!
Κατσε διαβασε τα λεγομενα μου για να καταλαβεις και εσυ!
Στο φιναλε δεν εχω αδικο!Οπως επιτιθεσαι εσυ τωρα ετσι ακριβως εκανε και ο φιλος σου!
Αυτα που ειπα και αρπαχτηκε τα ειχαν πει και αλλοι πριν απο εμενα (βλεπε sprinter,capten) αλλα σε αυτους δεν ειπε κουβεντα!!
Γιατι;;;;Μηπως επειδη τα ειχα βαλει εγω μαζι σου πριν και ειναι φιλος σου;Λεω μηπως;;;
Αυτο ακριβως κανεις και εσυ τωρα!Ουτε σε ειρωνευτηκα ουτε τιποτα στα ποστ μου με τον green!
Αλλα ειπαμε με το φτωχο μυαλο που εχεις αλλα διαβαζεις (αν τα διαβαζεις) και αλλα καταλαβενεις!
Τωρα για προσωπικο προβλημα φιλε μου εδω κανεις λαθος!Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις.Οποτε γιατι να εχω κατι μαζι σου;;Τα ιδια λεω σε ολους που κανουν εξυπναδες!!
Και για να ξερεις mod με κανανε επειδη μπορω και αντιμετωπιζω ΑΚΡΙΒΩΣ "ορθογραφους" σαν και εσενα!!"

Δηλ. με λίγα λόγια με θεωρείς ανορθόγραφο και βλάκα.... και επίσης λές πως έγινες moderator επιδή μπωρείς να αντιμετοπίζεις ανορθόγραφους??? Εάν κάποιος σου είπε τέτοιο πράμα τότε σίγουρα σε κορόιδεψε και εσύ τον πίστεψες.... Οπότε το θέμα της βλακείας έλειξε.... μάλλον κάθεσε πολύ ώρα στον υπολογιστή γι'αυτο και έγινες moderator μιας και δε βλέπω να κάνεις και κάτι διαφορετικό, ( για ψάρεμα πας που και πού???? καταλαβες τι ενωώ..... βάλτο στο πρόγραμμα γιατι δε σε βλέπω καλά!!) και το ότι έχω έστω και έναν φίλο που το λέει.. κάτι σημένει.. εσύ???? ΜΟΝΟΣ???? Φαντάζομαι το γιατί!!!!
Μετά θα πρέπει να σου πώ πως ο κάθε κομπλεξικός στην χώρα αυτή που αναλαμβάνει μια θέση ( η του την προσφέρουν ) νομίζει πως γίνετε διευθηντής.. και στο κάτω κάτω αν δε σου αρέσει παραιτήσου... σε λίγο θα μας πείς πως μας κάνεις και χάρη!!
Αυτό που καταλαβαίνω ( χωρίς να σε γνωρίζω ) ειναι πως είσαι άνθρωπος με προβλήματα.. δεν γνωρίζω την φύση των προβλημάτων σου αλλα ίσως θα πρέπει να σκεφτείς το ενδεχόμενο να το συζητήσεις με κάποιον... ξεκήνισε με τους ποιο κοντινούς σου ανθρώπους και μετά ζήτησε και την βοήθεια κάποιου ειδικού, αλλα σίγουρα την απάντηση στο πρόβλημά σου δε θα την βρείς στα ορθογραφικά μου λάθη, αυτό είναι μια αυταπάτη, αλλα αν σε κάνει να νοιώθεις καλύτερα.. οκ.. με αυτά που λές κομπλεξάρεις και άλους στο forum αυτό που γράφουν ανορθόγραφα και έμμεσα τους λές και βλάκες .. εσύ ξέρεις.....στο κάτω κάτω μοτοσυκλετιστικό forum είμαστε, δεν είμαστε ενότητα του πανεπιστημίου του coventry university. Νομίζω πως καλύψαμε και το θέμα της ορθογραφίας.
Τώρα... θέλω να ξέρεις πως σου μιλώ τελείως φιλικά και πως σκέφτηκα για σένα ώρες πολλές. Δεν είμαι ψιχολόγος αλλα η φύση της δουλειάς μου είναι τέτοια που με βοήθισε να εντοπίσω το πρόβλημά σου.... Για αυτόν τον λόγο δε θα ξανα γράψω Greekglish και δε θα αναφερθώ ποτέ σε εσένα ξανά! Θα σου το πώ εμπιστευτικά και να μείνει μεταξύ μας γιατί είναι αρκετά σοβαρό... Νομίζω πως έχεις μικρό... ''μόριο'' - Πουλί- πώς το λενε!!!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 13/09/2011 9:07 πμ.

"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: HelenKoR στις 13/09/2011 9:31 πμ.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: chris34 στις 13/09/2011 9:53 πμ.

Φιλε Θεοφιλε εισαι πολυ βαθεια νυχτομενος!!
Αν η φυση της δουλειας σου καταλαβε το ατομο μου τοτε καλυτερα να παραιτηθεις!!
Οσο για το τελευταιο δεν θα το σχολιασω ασε να ξερει η γυναικα μου καλυτερα!!
Να'σαι καλα και να περνας ακομα καλυτερα!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΝΟΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΟΝΙΩΝ  

  Από: Art-I-Sun στις 14/09/2011 9:15 πμ.

Theophilos"Νομίζω πως έχεις μικρό... ''μόριο'' - Πουλί- πώς το λενε!!! "


Χαχά! Είστε απίστευτοι!
... Η Επέλαση Των Π@~?$αράδων ...
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: redfoot στις 14/09/2011 11:04 πμ.

Τι ειναι οι Πατσαράδες ρε παιδια?















Ειρήνη ημίν και υμίν brothers
the road is made clear when viewed from above..

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: john doufexis στις 14/09/2011 11:12 πμ.

ααχαχαχαχαχχαχααχχα προσκυνω ταπεινα !!!! απλα σκεφτειτε οτι θελουμε να βγουμε κ απ την μουργα του μπιθουλα που λεγεται Ελλαδα, Ε ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: ATN PANOS στις 18/09/2011 11:04 μμ.

ειμαστε απαραδεχτοι
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: tharis στις 20/09/2011 11:54 μμ.

Kostas Daniilidis"Τα βραδια εχει ποτακια και καμακια μιας και τα Γιαννενα ειναι φοιτητουπολη "


Καλα παρε ενα 2κλινο μονος σου.. εγω δε κοιμαμαι εξω
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: nfot στις 21/09/2011 12:04 πμ.

haris"
Kostas Daniilidis"Τα βραδια εχει ποτακια και καμακια μιας και τα Γιαννενα ειναι φοιτητουπολη "


Καλα παρε ενα 2κλινο μονος σου.. εγω δε κοιμαμαι εξω "


Αν αντεχεις ωτοασπιδες στον υπνο σου, βρηκες συγκατοικο
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: geor100 στις 21/09/2011 7:41 πμ.

Nα παρουμε κ καμια σκηνη κ κανα υπνοσακο καλου κακου?????