Συλλογή Offtopic

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 24/03/2011 6 μμ.

ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: doohan στις 24/03/2011 6:12 μμ.

ΕΛΑ!!!......... ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ!!

υ.γ.(Αληθεια,γιατι φωναζουμε?)
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mixalakis στις 24/03/2011 7:36 μμ.

mapcentral"ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ!"


Το γνωρίζουμε πολύ καλά αυτό, αλλά ρώτα όποιον δεις στο δρόμο με Triumph να σου πει που το πηγαίνει...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: lioulios στις 24/03/2011 8:43 μμ.

Kαι εγώ που δεν είμαι από Αθήνα ... Εκεί θα το πήγαινα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 24/03/2011 9:01 μμ.

doohan"ΕΛΑ!!!......... ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ!!

υ.γ.(Αληθεια,γιατι φωναζουμε?) "


Τι θα πηγαίνεις εκεί ρε μάγειρο? Τη μπολντόζα που πήρες?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 24/03/2011 9:02 μμ.

mapcentral"ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ!"


Αντε ρε!! Κοίτα τι μαθαίνουμε παραμονή της επανάστασης του 21!! Πώς δε το 'χαμε πάρει χαμπάρι αυτό εμείς εδώ πέρα??????????

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 25/03/2011 3:33 μμ.

Και γιατί δεν το γράφετε ω ρε παλικάρια? Να ξεστραβωθεί και κανένας καινούριος!!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Cpt. Haddock στις 25/03/2011 5:32 μμ.

mapcentral"Και γιατί δεν το γράφετε ω ρε παλικάρια? Να ξεστραβωθεί και κανένας καινούριος!!!!"


Το 'χουμε γραψει ενα καρο φορές, αλλα οι καινουριοι βαριούνται να ψάξουν....
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 25/03/2011 6:30 μμ.

Ο admin έκανε εδώ το θέμα με τα συνεργεία για να αναρτώνται ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ και να μη χανονται (κάνω λάθος?)! Μέχρι να ποστάρω εγώ ο καινούριος, δεν υπήρχε απλά τίποτα! (εκτός από τον εξουσιοδοτημένο της Κρήτης). Αυτά...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: doohan στις 25/03/2011 7:13 μμ.

Sprinter"
doohan"ΕΛΑ!!!......... ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ!!

υ.γ.(Αληθεια,γιατι φωναζουμε?) "


Τι θα πηγαίνεις εκεί ρε μάγειρο? Τη μπολντόζα που πήρες?"


Τρακτερ παρακαλω!!

Ναι εκτος απο καλο καφε αν χρειαζομαι κατι γιατι οχι να παω σε καποιον που εμπιστευομαι!!
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 26/03/2011 8:11 πμ.

mapcentral"Ο admin έκανε εδώ το θέμα με τα συνεργεία για να αναρτώνται ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ και να μη χανονται (κάνω λάθος?)! Μέχρι να ποστάρω εγώ ο καινούριος, δεν υπήρχε απλά τίποτα! (εκτός από τον εξουσιοδοτημένο της Κρήτης). Αυτά..."


Από τη μια έχεις ενα μικρό δίκιο αλλά και ένα άδικο γιατί το θρεντ δεν αφορά εξουσιοδοτημένα συνεργεία αλλα συνεργεία Τ γενικώς, και με το να γράψεις με κεφαλαία γράμματα το σχόλιο σου εδώ, απαιτεί κατόπιν κάποιοι από εμάς να γράψουμε άλλα 'γιατί, διότι και παρόλα αυτά' για να είναι ο καινούργιος πλήρως ενημερωμένος.

Από την άλλη δεν έψαξες καθόλου ousiodotimenoi-klp-t3158.html

Το στυλάκι της φοβερής ενημέρωσης πρός εμας τους άσχετους μας χαλάει λίγο. Α! και τα κεφαλαία..

Για το άλλο θρεντ με τα λάδια ( ) ας μη σχολιάσω καλύτερα. Μάλλον πρέπει να ξαναλάξω την υπογραφή μου.

Σύστασή μου είναι πρίν κάποιος καινούργιος αρχίζει να γράφει μανιωδώς, ασ κάνει τον κόπο να ξοδέψει μερικές ώρες/μέρες στο σαιτ να δεί και τι έχει γραφεί και ξαναγραφεί και το γενικό κλίμα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 26/03/2011 11:15 πμ.

Sprinter"
mapcentral"Ο admin έκανε εδώ το θέμα με τα συνεργεία για να αναρτώνται ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ και να μη χανονται (κάνω λάθος?)! Μέχρι να ποστάρω εγώ ο καινούριος, δεν υπήρχε απλά τίποτα! (εκτός από τον εξουσιοδοτημένο της Κρήτης). Αυτά..."


Από τη μια έχεις ενα μικρό δίκιο αλλά και ένα άδικο γιατί το θρεντ δεν αφορά εξουσιοδοτημένα συνεργεία αλλα συνεργεία Τ γενικώς, και με το να γράψεις με κεφαλαία γράμματα το σχόλιο σου εδώ, απαιτεί κατόπιν κάποιοι από εμάς να γράψουμε άλλα 'γιατί, διότι και παρόλα αυτά' για να είναι ο καινούργιος πλήρως ενημερωμένος.

Από την άλλη δεν έψαξες καθόλου ousiodotimenoi-klp-t3158.html

Το στυλάκι της φοβερής ενημέρωσης πρός εμας τους άσχετους μας χαλάει λίγο. Α! και τα κεφαλαία..

Για το άλλο θρεντ με τα λάδια ( ) ας μη σχολιάσω καλύτερα. Μάλλον πρέπει να ξαναλάξω την υπογραφή μου.

Σύστασή μου είναι πρίν κάποιος καινούργιος αρχίζει να γράφει μανιωδώς, ασ κάνει τον κόπο να ξοδέψει μερικές ώρες/μέρες στο σαιτ να δεί και τι έχει γραφεί και ξαναγραφεί και το γενικό κλίμα."



Επειδή δε γουστάρω να μου τη λένε (μα καθόλου), ιδίως όταν ενημερώνω πάνω σε κάτι (και όχι δεν τον παίζω ξερόλας), έχω να σημειώσω τα εξής:
1) Χαρακτήρισα κάποιον άσχετο ή έστω το υπενόησα? Ρητορική η ερώτηση..... Φυσικά όχι!!! Και γιατί αν γράψω κάτι που αληθεύει πέρα ως πέρα,"απαιτεί" αντίλογο? Να λέμε για να τη λέμε?
2) Το συγκεκριμένο θρεντ "Triumph service" το έψαξα ΟΛΟ! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΟΛΟ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!! Άκου απαίτηση..... να αναλωθώ λέει ώρες ή μέρες, πριν αρχίσω να γράφω "μανιωδώς" (τα 3-4 ποσταρίσματα χα!). Άσε που πήγα στο λίνκ και μόνο από τα συμφραζόμενα βγαίνει ότι ο Κόντης δεν είναι εξουσιοδοτημένος πλέον..... και όντως θα'θελα ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΨΑΧΝΩ!
3) Το θρεντ με τα λάδια, όντως καλύτερα να μην το σχολιάσεις, αν δεν έχεις να συνεισφέρεις γνώση και όχι σαρκασμό και λογοκρισία! Όσο για την υπογραφή σου κάντη όπως γουστάρεις (αν δεν θίγεις άλλους)....ελευθερία έχουμε......γι'αυτό βγάζουμε φλύκταινες σε κάθε μορφής λογοκρισία! Αυτά...... (α, παρεμπιπτόντως, είμαι πολύ δεκτικός στις προκλήσεις, αν το συνεχίσεις)

Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 26/03/2011 11:27 πμ.

Δε μου αρέσει να σβήνω posts
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2011 11:34 πμ.

mapcentral"[...]Επειδή δε γουστάρω να μου τη λένε (μα καθόλου)[...]"


Θα συνηθίσεις



Γενικώς πολύ φουριόζος μπηκες, κουλαρε λιγο, δες τί γράφουμε και πως. Πολλοι απο μας ξέρουμε τον Σακη 5+ χρονια και περνάμε συχνα-πυκνα απο εκει, δεν περιμέναμε απο σενα να μας πεις (με κεφαλαια κιόλας) οτι δεν ειναι πλέον εξουσιοδοτημένος...

Το φόρουμ εχει χώρο για όλους, αλλα εχει μια τάση να διώχνει τους φωνακλάδες
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 26/03/2011 11:38 πμ.

Αν θέλει ο admin, μαζί με τα σχόλια που διέγραψε, να τροποποιήσει και την περιγραφή που αφορά το συγκεκριμένο θρεντ: "Σχολιασμός και αξιολόγηση για τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία της Triumph."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!