Συλλογή Offtopic

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2011 11:40 πμ.

Τσουρέκια μας τα κανες...

Ειμαστε αρκετοι με μηχανακια εκτός εγγύησης που θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε στο Σακη γιατι κανει καλή δουλεια και τον ξέρουμε.

Ξεκόλα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2011 11:51 πμ.



Δεν κανουμε δουλεια ετσι

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 26/03/2011 11:51 πμ.

Ρε τι δεν καταλαβαίνετε?
Το θρέντ περιγράφεται ως "Σχολιασμός και αξιολόγηση για τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία της Triumph."
Δεν αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΌ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΛΙΜΑΙΟ?
Ας το αλλάξει ο admin σε: "Σχολιασμός και αξιολόγηση για τα συνεργεία της Triumph". Τόσο δύσκολο είναι?
Και με γειά σου με χαρά σου να το πας όπου γουστάρεις....... εγώ όμως θέλω να ξέρω ποιός είναι εξουσιοδοτημένος και ποιός όχι...... και υπάρχουν σίγουρα και άλλοι τόσοι με καινούρια μηχανάκια! Τα περαιτέρω, πλέον χαρακτηρίζονται από σκοπιμότητα.

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 26/03/2011 11:52 πμ.




Θα φτιαχτεί το άλλο, έχει παρουσιαστεί πρόβλημα από τη μεταφορά (πάλι )
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2011 11:54 πμ.

Παντως Βιλλυ, δεν ειναι οφτοπικ αυτα. Πηγαινε τα τουλάχιστον στο θρεντ για τα συνεργεία.
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2011 11:56 πμ.

mapcentral"[...] ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΌ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΛΙΜΑΙΟ?[...]"



Ελεος λεμε
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mapcentral στις 26/03/2011 12:01 μμ.




Τώρα φαντάζομαι, με τόσες μουτσούνες έχω περισσότερο δίκαιο!!!!!!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: denthnpalevw στις 26/03/2011 12:12 μμ.

Παιδες να χαλαρωσουμε λιγο.

Δεν εχει και τοσο αδικο το παλικαρι. μην τον περνουμε απο τα αφτια...
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: denthnpalevw στις 26/03/2011 12:13 μμ.

ρε billie ειπαμε Σαββατο σημερα, το ξερουμε οτι εχει καθαριοτητες αλλα εσυ με την σκουπα το παρακανες......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 26/03/2011 12:22 μμ.

Βρε παλικάρι μου, τι από τη φράση "Θα φτιαχτεί το άλλο, έχει πρόβλημα από τη μεταφορά" δεν καταλαβαίνεις.
Έλεος πια!
Ξεκόλλα λίγο, δεν σε κυνηγάνε όλοι να σε φάνε ούτε αποκαλύπτεις καμιά συνομωσία που έχει ως στόχο να σε παραπλανήσει.
Το θέμα είναι πολύ απλο. Ο Σάκης (όπως και μερικοί άλλοι) ήταν παλιότερα εξουσιοδοτημένος, τώρα δεν είναι για τους χι ψι λόγους, εμείς ήμαστε απασχολημένοι από τη μεταφορά σέρβερ που κάναμε και προσπαθούμε να αντιμετωπίσουμε ένα σκασμό προβλήματα που προέκυψαν και δε θυμηθήκαμε να αλλάξουμε τον τίτλο. Σήμερα που πήγα να το διορθώσω αυτό ανακάλυψα κι άλλο πρόβλημα στη συγκεκριμένη ενότητα, και θα πρέπει να το φτιάξει ο αντμίν που το συντηρεί, ο οποίος τώρα είναι απασχολημένος.
Και στο κάτω κάτω της γραφής, δεν είμαστε υποχρεωμένοι να τρέχουμε πίσω από τον καθένα που του έχει κολλήσει κάτι στο μυαλο. Μια προσπαθεια κάνουμε να υπάρχει αυτή η κοινότητα, γιατί μας αρέσει. Δεν αμοιβόμαστε, ούτε τα παίρνουμε από κανένα (εγώ ακόμα ούτε μηχανή δεν έχω καλά-καλά), ούτε συμφέροντα εξυπηρετούμε ούτε τίποτα. Και για δικιά σου ενημέρωση, όχι, το γεγονός ότι είσαι μέλος του φόρουμ δε σου δίνει αυτομάτως 'δικαιώματα'. Όπως επίσης προτείνω να σκεφτείς λιγάκι τι γράφεις και να σέβεσαι λίγο περισσότερο και τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας. Δε νομίζω ότι αν ήσουν πρόσωπο με πρόσωπο με αυτούς στους οποίους μιλάς έτσι (και που είναι άγνωστοι προς εσένα και στο κάτω κάτω της γραφής είναι λίγα χρόνια παραπάνω στην κοινότητα και γνωρίζουν λίγα περισσότερα για την κοινότητα) θα συμπεριφερόσουν έτσι.
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Billie στις 26/03/2011 12:30 μμ.

denthnpalevw"Παιδες να χαλαρωσουμε λιγο.

Δεν εχει και τοσο αδικο το παλικαρι. μην τον περνουμε απο τα αφτια..."


Δε διαφωνώ ότι έχει δίκιο. Αλλά από ένα σημείο και πέρα παρατραβήχτηκε το θέμα (και όχι μόνο από τον mapcentral). Απλά καλό είναι να σκέφτεται κανείς ότι όσο δίκιο και να έχει, αν δε το λέει με τρόπο σεβόμενος και τους γύρω του το χάνει.
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: denthnpalevw στις 26/03/2011 12:34 μμ.

ναι βρε συμφωνω... απλα και εμεις με την σειρα μας δεν χρειαζεται να το τραβηξουμε τοσο.... αυτο λεω.

Απο κει και περα το θεμα ξεφυγε λιγο χωρις ουσιαστικο λογο... Δλδ κουβεντα να γινεται....

Τοσο καλη μερα εχει αντι να μαλωνουμε με τα πληκτρολογια δεν βγαινουμε για καμια βολτουλα (οσι εχουν την δυνατοτητα τουλαχιστον )
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 26/03/2011 12:36 μμ.

denthnpalevw"
Τοσο καλη μερα εχει αντι να μαλωνουμε με τα πληκτρολογια δεν βγαινουμε για καμια βολτουλα (οσι εχουν την δυνατοτητα τουλαχιστον )"


Έτσι, κάρφωσέ μου το μαχαίρι στην καρδιά
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: denthnpalevw στις 26/03/2011 12:38 μμ.

εγω που γραφω τι νομιζεις.... οτι ειμαι στο μηχανακι και γραφω απο το κινητο????

ουτε εξω απο το παραθυρο κοιταω....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 26/03/2011 1:49 μμ.

Cpt. Haddock"
mapcentral"[...]Επειδή δε γουστάρω να μου τη λένε (μα καθόλου)[...]"


Θα συνηθίσεις



Γενικώς πολύ φουριόζος μπηκες, κουλαρε λιγο, δες τί γράφουμε και πως. Πολλοι απο μας ξέρουμε τον Σακη 5+ χρονια και περνάμε συχνα-πυκνα απο εκει, δεν περιμέναμε απο σενα να μας πεις (με κεφαλαια κιόλας) οτι δεν ειναι πλέον εξουσιοδοτημένος...

Το φόρουμ εχει χώρο για όλους, αλλα εχει μια τάση να διώχνει τους φωνακλάδες"


Δεν έχω να προσθέσω άλλο κάτι πέρα από το 'και τους τζάμπα μάγκες'
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε