ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: ATN PANOS στις 14/09/2009 6:20 μμ.

φιλε μου αν θελεις γραφε με μικρα
και αφηνε και κανενα κενο ωστε να διαβαζονται πιο ευκολα
αυτα που γραφεις!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 17/09/2009 5 μμ.

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΤΑ 300 ΠΡΩΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ 5000 ΣΤΟ ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ Η ΓΑΤΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΦΟΡΗΤΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΄΄ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 2 ΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ? }:salut1

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 24/09/2009 7:21 μμ.

ΠΡΩΤΗ 500ΑΡΑ ΣΤΟ ΟΔΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΟΡΙΟ ΠΙΑ 6000 ΣΤΡΟΦΕς. Η ΓΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ 150 ΚΟΝΤΕΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ ΣΦΙΧΤΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΤΑ 1000 ΝΑ [ΑΠΛΩΣΕΙ]

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 11/10/2009 4:22 μμ.

ΤΑ ΠΡΩΤΑ 1200ΧΙΛΙΟΜ. ΒΡΗΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ .ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 160 ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΑΜΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΜΕ ΥΨΟΣ 1.78 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟΝ ΛΟΚΟ ΜΟΥ ΤΕΡΜΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ.VARIO TOURING AΜΕΣΑ...

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 22/12/2009 4:29 μμ.

2000 ΧΙΛΙΟΜ. ΜΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.Η VARIO ΚΑΝΕΙ ΑΚΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ.SEE YOU

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 22/12/2009 6:59 μμ.

strani"2000 ΧΙΛΙΟΜ. ΜΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.Η VARIO ΚΑΝΕΙ ΑΚΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ.SEE YOU "


Δεν φταιει η ζελατινα για το τριξιμο στις λακουβες....Φταιει το πλαστικο που ακουμπαει στο dashboard!!!
Μια ταινιουλα διπλης οψης θα σου λυσει το προβλημα οπως το ελυσε και σε εμενα!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 24/12/2009 6:12 πμ.

and what is dashboard posting.php?mode=smilies&f=10#

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 24/12/2009 6:14 πμ.

τι ειναι αυτο το dashboard?????για πε για πε....εχειι να κανει καπου στον πινακα οργανων?για πε για πε...

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 24/12/2009 7:17 πμ.

strani"τι ειναι αυτο το dashboard?????για πε για πε....εχειι να κανει καπου στον πινακα οργανων?για πε για πε..."


Ο πινακας οργανων ονομαζεται dashboard!Πισω απο εκει ακουγεται το τριξιμο!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: grgasteus στις 24/12/2009 7:28 πμ.

την ταινία την έβαλες σαν αντικραδασμικό; Καμία φωτογραφία θα βοηθούσε να του το έδειχνες
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: johnygalan στις 24/12/2009 11:17 πμ.

Η πρόταση του chris είναι η καλύτερη, εγω έβαλα χαρτοταινία, πολλές στρώσεις αλλά πάλι όταν την πλένω(που το κάνω και συχνά ) γίνεται λίγο μούσκεμα
Δεν είναι τίποτα, θα βγάλείς πρώτα τα πλαινά μαύρα πλαστικά μετα τα μαύρα που είναι μπροστά δίπλα απο τον πίνακα οργάνων και μετά βγαίνει το μούτρο μαζί με την ζελατίνα είναι 4 βίδες, αλλά πρίν το λύσεις να έχεις ταινία διπλής όψης οπως είπε και ο Χρήστος οχι σαν και εμένα που έβαλα οτι είχα στο σπίτι
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 24/12/2009 12:54 μμ.

johnygalan"Η πρόταση του chris είναι η καλύτερη, εγω έβαλα χαρτοταινία, πολλές στρώσεις αλλά πάλι όταν την πλαίνω(που το κάνω και συχνά ) γίνεται λίγο μούσκεμα
Δεν είναι τίποτα, θα βγάλείς πρώτα τα πλαινά μαύρα πλαστικά μετα τα μαύρα που είναι μπροστά δίπλα απο τον πίνακα οργάνων και μετά βγαίνει το μούτρο μαζί με την ζελατίνα είναι 4 βίδες, αλλά πρίν το λύσεις να έχεις ταινία διπλής όψης οπως είπε και ο Χρήστος οχι σαν και εμένα που έβαλα οτι είχα στο σπίτι "


Ετσι ακριβως φιλε strani οπως εγραψε ο Γιαννης!!!
Θα σου σταματησει ο θορυβος και θα ηρεμησεις!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 25/12/2009 8:39 πμ.

ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΦΩΤΟ SOS....THANKS

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: grgasteus στις 25/12/2009 1:21 μμ.

μικρά strani SOS, τα κεφαλαία είναι κουραστικά SOS, στο είπε και ο ATN PANOS.
παράκληση SOS
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 27/12/2009 6:33 πμ.

BROTHERS ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ....