ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: desert στις 11/09/2009 12:56 μμ.

η λυση που βρηκα για τα αλαρμ ειναι να κανεις τον διακοπτη δεξια-αριστερα, σα να παιζεις playstation
Αν και στην αριστερη πλευρα στο τιμονι υπαρχει μια *ταπα* για διακοπτη..το εχει ψαξει κανεις αυτο?
Aφου δεν εγινα βιομηχανος... Εγινα μηχανοβιος!

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 11/09/2009 4:33 μμ.

deser"η λυση που βρηκα για τα αλαρμ ειναι να κανεις τον διακοπτη δεξια-αριστερα, σα να παιζεις playstation
Αν και στην αριστερη πλευρα στο τιμονι υπαρχει μια *ταπα* για διακοπτη..το εχει ψαξει κανεις αυτο?"


Αυτη η ταπα ειναι για τα θερμενομενα grip!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 11/09/2009 5:27 μμ.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 11/09/2009 7:50 μμ.

Για πες και σε μας ρε strani για ποιο λογο γελας να γελασουμε και εμεις;
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 11/09/2009 9:03 μμ.

ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΛΩΝΕΙΣ ΡΕ CHRIS .ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΣΤΕΙΟ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ?ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ?ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 11/09/2009 9:09 μμ.

ΡΕ CHRIS ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ DESERT ΠΕΡΙ PLAYSTASION .COOL MEN

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 12/09/2009 8:16 πμ.

strani"ΡΕ CHRIS ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ DESERT ΠΕΡΙ PLAYSTASION .COOL MEN "


Δεν σκαλωνω ρε strani απλα να ξερουμε γιατι γελαμε......γι'αυτο υπαρχει και το "quote"
Να΄σαι καλα φιλε!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ  

  Από: kyrkyriakos στις 12/09/2009 8:44 πμ.

strani"
2.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΡΜ "


Γιατί έχει Immobiliser? (έτσι γράφεται?)

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 12/09/2009 11:37 πμ.

chris34"
strani"ΡΕ CHRIS ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ DESERT ΠΕΡΙ PLAYSTASION .COOL MEN "


Δεν σκαλωνω ρε strani απλα να ξερουμε γιατι γελαμε......γι'αυτο υπαρχει και το "quote"
Να΄σαι καλα φιλε!!"


Δεν ειχα δωσει ιδιαιτερη βαρυτητα στο interface του forum και δεν παρατηρησα το quote. sorry παιδια δικο μου λαθος...see u around

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ  

  Από: strani στις 12/09/2009 11:44 πμ.

kyrkyriakos"
strani"
2.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΡΜ "


Γιατί έχει Immobiliser? (έτσι γράφεται?)"

ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ IMMOBILISER (ΤΟ ΧΤΑΚΙ ΕΙΧΕ) Ο DATA TOOL ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΟ ΙMMOBLISER.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 12/09/2009 11:45 πμ.

Η γατα κοιματε κι εξω βρεχει...βρεχει...βρεχει...

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: nfot στις 12/09/2009 11:55 πμ.

deser"...Αν και στην αριστερη πλευρα στο τιμονι υπαρχει μια *ταπα* για διακοπτη..το εχει ψαξει κανεις αυτο?"


Η ταπα αυτη, καλυπτει τη θεση οπου παλιοοοοοτερα υπηρχε ο διακοπτης για το αναμμα - σβησιμο των φωτων. Μετα που εγιναν υποχρεωτικα τα αναμμενα φωτα και τη μερα, αλλαξαν τις καλωδιωσεις αλλα οχι τους διακοπτες. Σε εξοδα να μπαινουμε τωρα;
Η ελειψη αλαρμ και immo και μενα με ενοχλει, αλλα ....
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 13/09/2009 6:38 μμ.

`ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ -ΑΝΑΒΥΣΟ-ΚΕΡΑΤΕΑ-ΠΑΛΛΗΝΗ -ΜΑΤΙ -ΔΙΟΝΥΣΟ{Ε Γ Κ Λ Η Μ Α}.2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ 1.ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ AFTER MARKET ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ?{ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ.........ΧΑΛΙΑ. 2.ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΥΓΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ? ΒΡΩΜΑ ....{ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΞΗ}ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: chris34 στις 14/09/2009 7:22 πμ.

strani"`ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ -ΑΝΑΒΥΣΟ-ΚΕΡΑΤΕΑ-ΠΑΛΛΗΝΗ -ΜΑΤΙ -ΔΙΟΝΥΣΟ{Ε Γ Κ Λ Η Μ Α}.2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ 1.ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ AFTER MARKET ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ?{ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ.........ΧΑΛΙΑ. 2.ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΥΓΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ? ΒΡΩΜΑ ....{ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΞΗ}ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ "


Αν κοιταξεις στην ενοτητα προιοντα και αξεσουαρ θα δεις οτι μαζι και εγω εχουμε βαλει απο παραγγελια στο ιντερνετ και προστατευτηκα ψυγειου-λαδιου και αλυσιδας.Χρησιμα αξεσουαρ ειδικα αυτο της αλυσιδας.
Ριξε μια ματια και μετα ρωτα οτι θελεις!!Υπαρχουν αρκετες λυσεις για αυτα που ψαχνεις!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 14/09/2009 4:41 μμ.

ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ MOTORAID ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ .ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΤΩΝ ΨΥΓΕΙΩΝ ΕΠΕΙΙΔΗ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΞΗ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ ΣΤΟ ΜΑNUAL ΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΦΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ Η ΒΛΑΒΗ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ .ΓΙ"ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΤΑ "ΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΕΥΧΑ
ΡΙ
ΣΤΩ