ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 08/09/2009 12:35 μμ.

ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1ΜΗΝΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ {ΛΟΓΩ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ} ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΤΙΓΡΑΚΙΑΣ.ΧΘΕΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΑ ΤΟ ΧΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ{ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ}ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΧΤΧ 660.ΤΟ ΕΙΧΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΚΑΙ ΚΟΝΤΙΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ Β.ΕΥΒΟΙΑ -ΚΟΡΦΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΓΡΑΚΙ ΘΑ ΔΙΕΥΡΙΝΩ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ.ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΤΙΝΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ {ΣΤΡΩΣΙΜΟ} ΠΩΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ?ΚΟΥΝΑΕΙ?ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΤΕSTDRIVE ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: spyro στις 08/09/2009 12:42 μμ.

καλωσόρισες,



καλοτάξιδος να σαι με τον καινουργιο σου τον Τίγρη ........ αλλά


ΑΛΛΑΞΕ ΤΩΡΑ ΤΟ AVATAR ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΜΕΛΙΤΖΑΝΗΣ ΦΩΤΟΧΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΠΛΑΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΜΕΤΑ........

SOS..... MHN ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΣ ΤΡΕΧΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΑΛΛΟ AVATAR !!!!!!!!!!!!!

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: HelenKoR στις 08/09/2009 1:26 μμ.

καλοριζικος ο τιγρης σου και καλοταξιδος

spyr"
ΑΛΛΑΞΕ ΤΩΡΑ ΤΟ AVATAR ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΜΕΛΙΤΖΑΝΗΣ ΦΩΤΟΧΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΠΛΑΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΜΕΤΑ........
"


αν αντιδρασει καποιος, αυτος θα ειναι ο Sprinter και οχι ο φωτογραφος
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: spyro στις 08/09/2009 1:44 μμ.

HelenKoR"
αν αντιδρασει καποιος, αυτος θα ειναι ο Sprinter και οχι ο φωτογραφος"




... στον οποίο αναφέρομαι (Sprinter) ... και εξου και η ειρωνεία.....

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: john_street_triple675 στις 08/09/2009 2:50 μμ.

Καλορίζικος ο τιγρης σου φίλε κ πάντα όρθιος!!!

Κ εγώ ΧΤ660Χ είχα πρίν κ ήταν απλά τέλειο το μηχανάκι για την πόλη!
Αλλά τώρα πας σε άλλο επίπεδο...το ΧΤ θα σου φαίνεται ξεχαρβαλωμένο ποδήλατο αν το ξανα οδηγήσεις μετά από λίγο καιρό!

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: desert στις 08/09/2009 3:05 μμ.

καλα ολοι απο χτ φθασαμε? ειναι σχολειο το ατιμο...

καλοριζικος και καλοταξιδος ο γατος!
Aφου δεν εγινα βιομηχανος... Εγινα μηχανοβιος!

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: ATN PANOS στις 08/09/2009 3:23 μμ.

καλοριζικος φιλε!!
καλα χιλιομετρα και παντα ορθιος!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 08/09/2009 3:51 μμ.

Παιδια σορι ειμαι καινουργιος στο forum και δεν ξερω πως γινετε. Με το που εγραψα το σχολιο το avatar μου βγηκε αυτοματα. Θα το ψαξω και θα το φτιαξω. Δεν μου γαψατε ομως εντυπωσεις οσοι εχετε το τιγρακι...ουτε και καμια διαδρομη γυρω στα 300 χλμ για στρωσιμο. Μενω Μεταμορφωση. see u around gys

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: icet στις 08/09/2009 4:50 μμ.

Καλοτάξιδος ο τίγρης σου,

πάνω αριστερά έχει ένα λινκ που λέει "Προφίλ", πάτα εκεί και φτιάχνεις και αβατάρ και αλλάζεις τη μηχανή που έχεις.
Μια χαρά είναι ο Τιγρης, εντυπώσεις θα βρεις σε παλιότερα ποστ, θα το δεις και μόνος σου.

Πήγαινε μέχρι Ναυπλιο για καφεδάκι και ξαναγύρνα

Εγώ βολοδέρνω μεταξύ Άνω Λιοσιών , Νέας Φιλαδέλφειας , Ίλιον, Πετρούπολη , Άγιοι Ανάργυροι ,Περιστέρι κλπ.
---biip biip---

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 08/09/2009 10:18 μμ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ .ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.ΤΑ ΛΕΜΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΣΕ ΟΛΟΥΣ

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: alki_viades στις 09/09/2009 12:29 μμ.

Καλημερα και καλως ηρθες φιλε

Για το στρωσιμο συνισταται να αποφευγεις εθνικη και να προτιμας διαδρομες με εναλλαγες ταχυτητας. Θα σου προτεινα να πας προς Επιδαυρο, Π.Γερμενο απο Βιλια , να ανεβεις Παρνηθα και να κατεβεις απο ιπποκρατειο πολιτεια ή να πας Σουνιο απο παραλια.

Καλα χιλιομετρα!

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 09/09/2009 4:49 μμ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ{MANUAL}

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: strani στις 09/09/2009 4:53 μμ.

ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΨΑΝΝΕΙ ΧΤΧ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ .ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ 3.800.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ...........  

  Από: ATN PANOS στις 09/09/2009 7:16 μμ.

strani"ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ{MANUAL} "


εγω παλι λεω να αφησεις το διαβασμα και τα ποστ
και να κανεις καμια βολτα,τωρα που το παθος ειναι στο full
και πριν αρχισουν οι βροχες.

καλοταξιδο
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΑΛΗΜΕΡΑ  

  Από: strani στις 11/09/2009 11 πμ.

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΓΑΤΑ ΜΟΥ{ ΒΑΡΥΜΠΟΠΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΕΚΛΗΣΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ }ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ MONT PARNES{ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΝΑ ΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΕΛΑΤΑ ΓΙΤΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ 6ΜΗΝΑΣ ΣΤΑ RADAR ΚΑΙ ΕΖΗΣΖ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΦΑΣΗ . Ε Γ Κ Λ Η Μ Α........ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΤΗ ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΡΟΠΗ ΗΡΕΜΙΑ ΞΕΝΙΑΣΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΣ ΖΥΓΙΣΜΕΝΗ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥΛΗΣΗΣ {ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ} ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΠΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ .ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΒΑ ΛΑΩ ΜΗΧΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 16ΜΟΥ ΘΑ ΣΜΕΙΩΣΩ 2-3 ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΤΑΙ ΣΕ ΜΟΤΟ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥ{ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΦΛΑΤΖΟ ΚΟΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙ ΧΡΩΜΑ ΟΧΙ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΗΣΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ}.2
2.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΡΜ ?ΕΙΧΕ ΤΟ ΧΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ TIGER AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ? ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΜΕ. ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΛΟΓΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ .ΤΑ ΛΕΜΕ