Triumph service

Re: Triumph service  

  Από: chris34 στις 23/06/2009 5:37 μμ.

Συμφωνω απολυτα με τον φιλο Μιχαλη!
Εγω αναγκαστικα το παω στον Καλαμοβρακα επειδη ειναι κοντα στο μαγαζι μου και δεν εχω χρονο η ανθρωπο να αφησω στο μαγαζι μου για να παω πιο μακρια!Ισως μια Δευτερα η Τεταρτη απογευμα να παω στον Σακη να παρω και απο εκει μια γνωμη αν και δεν ξερω τι ωρες κλεινει για να μου κοιταξει ενα προβλημα που εχω!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Triumph service  

  Από: psilo_paidi στις 23/06/2009 5:57 μμ.

σεβαστη η γνωμη σου... προσωπικα ειμαι πολυ επιφυλακτικος σε γνωμες απο φορουμ. παλια ηταν αθωα τα πραγματα στα φορουμ. τωρα εχουν μυριστει οτι ολοι ψαχνουν ινφο απο φορουμ και ετσι οταν καποιοι διαφημιζουν καποιον προσεχω παρα πολυ

Re: Triumph service  

  Από: mixalakis στις 23/06/2009 6:06 μμ.

Καλά κάνεις φίλε μου, αλλά τουλάχιστον σε αυτό το φόρουμ τα πράγματα είναι πολύ καλά ακόμα.

Σε άλλα φόρουμ δεν θα επιτρεπόταν καν να αναφέρουμε τα ονόματα!

Re:  

  Από: Alexander στις 23/06/2009 7:47 μμ.

Aragorn"καλησπερα.εδω θεσσαλονικη εχουμε την τυχη να εχουμε ενα πολυ καλο ΜΑΣΤΟΡΑ στην αντιπροσωπεια.μεχρι τωρα οτι εχω κανει ηταν προγραματισμενα σερβις και τοποθετηση εξατμισης και προγραμματος μαμας.ΟΛΑ ΚΑΛΑ :D :D"


Τι εξατμιση περασες (αν δεν ειναι μυστικο? ) Ποσο κοστισε?

Re: Triumph service  

  Από: nxinos στις 24/06/2009 2:11 μμ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
Ε.....ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΗΣ + ΦΙΛΛΙΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν συνεχίσεις να κάνεις αυτό που έκανες πάντα, θα συνεχίσεις να παίρνεις αυτό που έπαιρνες πάντα"

Re: Triumph service  

  Από: vakis75 στις 24/06/2009 2:49 μμ.

Ego prosopika ston Saki den pao giati einai makria.Efoson to pigaino allou pou einai kai konta kai arketa pio ftinos apo ton Saki ,den exo kanena provlima stin mixani mou, den ksero gia poio logo na traviemai ston Saki.
polu diafimisi paizei kai mou fainetai merikoi kanoun tsampa service i trone tsampa souvlakia
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Triumph service  

  Από: vakis75 στις 24/06/2009 2:58 μμ.

psilo_paidi"σεβαστη η γνωμη σου... προσωπικα ειμαι πολυ επιφυλακτικος σε γνωμες απο φορουμ. παλια ηταν αθωα τα πραγματα στα φορουμ. τωρα εχουν μυριστει οτι ολοι ψαχνουν ινφο απο φορουμ και ετσι οταν καποιοι διαφημιζουν καποιον προσεχω παρα πολυ"



kai para para polu kala kaneis....

Re: Triumph service  

  Από: Sprinter στις 24/06/2009 3:02 μμ.

Nαι ρε Βακη τα παίρνουμε ολοι εδω μέσα απ' τον Σάκη. Εσύ τι πρόβλημα έχεις? Δίνει λιγότερα ο άλλος στον Πειραιά?


Αει παράτα μας μεσημεριάτικα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph service  

  Από: vakis75 στις 24/06/2009 3:10 μμ.

Sprinter"Nαι ρε Βακη τα παίρνουμε ολοι εδω μέσα απ' τον Σάκη. Εσύ τι πρόβλημα έχεις? Δίνει λιγότερα ο άλλος στον Πειραιά?


Αει παράτα μας μεσημεριάτικα."



xaxa.kalo

Re: Triumph service  

  Από: Spitfire στις 24/06/2009 3:43 μμ.

ο ΚΟΝΤΗΣ είναι καλός. και ο ΕΥΘΥΜΙΟΥ επίσης... (τους έχω δοκιμάσει και τους δύο)
Πρόκειται για 2 παιδιά αξιόλογα, φιλικά στον πελάτη και με γνώσεις
Επίσης συμπαθή και πρόθυμα είναι και τα παιδιά που δουλεύουν μαζί τους. Ο Φίλιππος με τον Κόντη και ο Γιάννης (αν δεν κάνω λάθος) με τον Ευθυμίου
Τα εν λόγω 2 συνεργεία χρεώνουν κανονικά και δεν προσπαθούν να σε γδύσουν!!!

O καθένας με την πορεία του μέσα στην πιάτσα φτιάχνει το όνομά του.
Και ο ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΑΣ στον Πειραιά είναι γνωστός για το όνομα που έχει φτιάξει εδω και πολύ καιρό. Είναι γνωστός και στους πελάτες αλλά και στους συναδέλφους τους.... η πλειοψηφία όσων τον ξέρουν δεν έχουν και την καλύτερη γνώμη για το άτομό του ως μηχανικός/επιχειρηματίας

Η ELIOFIL τα ξέρει αυτά γιατί σίγουρα φτάνουν στ αυτιά τους μικρά ή μεγάλα παράπονα και κάποια στιγμή φαντάζομαι θα λάβει τα μέτρα της απέναντί του όπως έκανε και με άλλους "συναδέλφους" του στο πρόσφατο παρελθόν

Re: Triumph service  

  Από: Native στις 24/06/2009 3:49 μμ.

Παιδιά έγω πήγα σε έναν εξουσιοδοτημένο κι αντι να μου κάνει service μου ξεφούσκωσε τα λάστιχα...να σας πω ποιός είναι? , όχι τιποτα άλλο, να το μάθει κι η Ηλιοφιλ.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Triumph service  

  Από: gran tiger στις 24/06/2009 9:44 μμ.

Spitfire"ο ΚΟΝΤΗΣ είναι καλός. και ο ΕΥΘΥΜΙΟΥ επίσης... (τους έχω δοκιμάσει και τους δύο)
Πρόκειται για 2 παιδιά αξιόλογα, φιλικά στον πελάτη και με γνώσεις
Επίσης συμπαθή και πρόθυμα είναι και τα παιδιά που δουλεύουν μαζί τους. Ο Φίλιππος με τον Κόντη και ο Γιάννης (αν δεν κάνω λάθος) με τον Ευθυμίου
Τα εν λόγω 2 συνεργεία χρεώνουν κανονικά και δεν προσπαθούν να σε γδύσουν!!!

O καθένας με την πορεία του μέσα στην πιάτσα φτιάχνει το όνομά του.
Και ο ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΑΣ στον Πειραιά είναι γνωστός για το όνομα που έχει φτιάξει εδω και πολύ καιρό. Είναι γνωστός και στους πελάτες αλλά και στους συναδέλφους τους.... η πλειοψηφία όσων τον ξέρουν δεν έχουν και την καλύτερη γνώμη για το άτομό του ως μηχανικός/επιχειρηματίας

Η ELIOFIL τα ξέρει αυτά γιατί σίγουρα φτάνουν στ αυτιά τους μικρά ή μεγάλα παράπονα και κάποια στιγμή φαντάζομαι θα λάβει τα μέτρα της απέναντί του όπως έκανε και με άλλους "συναδέλφους" του στο πρόσφατο παρελθόν"



η ελιοφιλ φταιει για τις τιμες κυριως

Re: Triumph service  

  Από: Tigrisss στις 27/06/2009 11:34 μμ.

παιδιά είναι εξακρίβωμένο ότι ο μάγκας στο πειραιά είναι πανακριβος. δε ξερω αν είναι καλός μαστορας η όχι, μπορεί να είναι ο καλύτερος αλλά προχτες ζήτησε σε φίλο μου με Tiger 160 eur για τακάκια μπρος πίσω και 20 ευρω το λιτρο το λαδι. ελεος δηλαδη....α, εμενα μου είχε ζητησει 20 ευρω εργασία για να μου βάλει ένα φιλτρο άερα το όποιο πούλαγε ο ίδιος!!

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΗΘΕΛΕ 80 ευρώ όταν μου παρέδωσε το μηχανακι και καλά για υγρα και προετοιμασία, είναι να τρελαίνεσαι, και μόνο όταν του είπα ότι δε το θέλω μαζευτηκε και είπε ότι θα τα ζητήσει από τον άλλον που έχει την εκθεση λίγο πιο πάνω...

τι να πεις....μετά τη παραλαβή δε ξαναπάτησα ποτέ, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το Σάκη.

Re: Triumph service  

  Από: Sprinter στις 27/06/2009 11:52 μμ.

Αμα έβαλε τακάκια μαμίσια και Μομπιλ 1, τόσο κάνουνε...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph service  

  Από: johnygalan στις 28/06/2009 10:31 πμ.

Εγω εβαλα τακακια εμπρος πισω πριν δυο εβδομαδες στον παπαριζο και πληρωσα 115 με περαστικα πιστευω καλη τιμη, συμφωνω με τον sprinter γιατι πηρα τηλ στην ηλιοφιλ και μου ειπανε 165 ευρω τα τακακια
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"