ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: doohan στις 10/07/2010 2:47 μμ.

.......
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Γιωργος στις 10/07/2010 3:21 μμ.

Λοιπόν παιδιά επειδή βλέπω οτι δεν βγάζετε άκρη με την κατανάλωση να βοηθήσω με τα αποτελέσματα που έβγαλα μετά από πολύ μελέτη...........

10/06 έβαλα 5 ευρώ αλλά δεν μου έφτασε στην γραμμή που έιχα χαράξει στο ρεζερβουάρ, κάνοντας 42,8 χλμ σε δρόμο με πολλές λακούβες και μέση ωριαία ταχύτητα 66,39κμ/ώρα μου άναψε τυχαίως και όντως απρόσμενα η λυχνία της χαμηλής στάθμης βενζίνης, άμεσα στα επόμενα 744,65 μέτρα επαναπλήρωσα το δοχείο καυσίμου με 7 ευρώ αυτή τη φορά και ως δια μαγείας βρέθηκε η στάθμη του καυσίμου ολίγον πάνω από την προβλεπόμενη διαγράμμηση των 12,85% της χωριτικοτητας του δοχείου. Εντός 2 λεπτών και 43 δευτέρων εκκίνησα τον κινητήρα με ολίγο γκάζι για λόγους οικονομίας και αφου κατέβηκα από την ράμπα του πεζοδρομίου του πρατηρίου καυσίμων διένυσα μια διαδρομή 42,84 κμ σε ίδια ποιότητα οδοστρώματος έως ότου συνάντησα την πάροδο στα δεξιά μου γωνίας 76,58 μοιρών και ακολούθησα την δεξιά πορεία μου, η οποία με οδηγούσε σε μια ορεινή ομαλή διαδρομή έντονης βλάστηση ελάτων και υγρασία περίπου 68%.
Μετά την πορεία των πρώτων 11,23κμ ορεινής διαδρομής αντάμωσα ένα κοπάδι με αιγοπρόβατα τα οποία με καθυστέρησαν σε στάση με τον κινητήρα σε λειτουργία περίπου 1200στροφές / λεπτό για τα επόμενα 23,5 δεύτερα και κατόπιν τοποθέτησα την πρώτη ταχύτητα και ξεκίνησα την πορεία μου. Στα επόμενα 5,46 κμ και με μέση ωριαία ταχύτητα 65,43κμ ξαφνικά αναψε ξανά η λυχνία του καυσίμου.
Τότε κατάλαβα πως στα επόμενα 68,56κμ δεν υπήρχε πρατήριο καυσίμων και αποφάσισα να μειώσω την μέση ωριαία ταχύτητα σε 15,63 κμ ανά ώρα ώστε να περιορίσω την κατανάλωση στα 3,99λιτρα/100 κμ.
Δυστυχώς ενώ η κατανάλωση μειώθηκε στο ελάχιστο δυνατό, δεν μπόρεσα να ολοκληρώσω την διαδρομή γιατί μετά τα 2,44 κλμ μια χελώνα που προσπαθούσε να με προσπεράσει από ώρα παρέκλεινε της πορείας της με απότέλεσμα να βγάλει εκτός πορείας και να με ακινειτοποιήσει στο πρώτο έλατο που βρήκα μπροστά μου.
Συμπέρασμα όταν κάνεις οικονομία στα καύσιμα καίει περισσότερο.


Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 10/07/2010 3:24 μμ.

doohan"Ωχ!!Μου μυριζει μπαρουτι εδω "


Το μπαρουτι ηδη υπηρχε εδω μεσα εδω και πολυ καιρο,απλα αναψε χωρις λογο και αιτια προς το προσωπο μου,ειλικρινα μπορειτε να ειστε φιλοι του η δεν ξερω εγω τι αλλο,αλλα δειτε αντικειμενικα οτι ο ανθρωπος εχει προβλημα σοβαρο στο να εκφραζεται η απλα το χιουμορ του εγω δεν το αναγνωριζω και το γνωριζουν πολυ λιγοι εδω μεσα οτι ετσι ειναι.

Δεν με ξερει να μου επιτιθεται ετσι,ουτε τον ξερω εγω και δεν τον προκαλεσα,απλα εχει την μυγα και την πηγαινοφερνει σε ολα τα ποστ του.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: vagtyrp στις 10/07/2010 3:29 μμ.

admin"Λοιπόν παιδιά επειδή βλέπω οτι δεν βγάζετε άκρη με την κατανάλωση να βοηθήσω με τα αποτελέσματα που έβγαλα μετά από πολύ μελέτη...........

10/06 έβαλα 5 ευρώ αλλά δεν μου έφτασε στην γραμμή που έιχα χαράξει στο ρεζερβουάρ, κάνοντας 42,8 χλμ σε δρόμο με πολλές λακούβες και μέση ωριαία ταχύτητα 66,39κμ/ώρα μου άναψε τυχαίως και όντως απρόσμενα η λυχνία της χαμηλής στάθμης βενζίνης, άμεσα στα επόμενα 744,65 μέτρα επαναπλήρωσα το δοχείο καυσίμου με 7 ευρώ αυτή τη φορά και ως δια μαγείας βρέθηκε η στάθμη του καυσίμου ολίγον πάνω από την προβλεπόμενη διαγράμμηση των 12,85% της χωριτικοτητας του δοχείου. Εντός 2 λεπτών και 43 δευτέρων εκκίνησα τον κινητήρα με ολίγο γκάζι για λόγους οικονομίας και αφου κατέβηκα από την ράμπα του πεζοδρομίου του πρατηρίου καυσίμων διένυσα μια διαδρομή 42,84 κμ σε ίδια ποιότητα οδοστρώματος έως ότου συνάντησα την πάροδο στα δεξιά μου γωνίας 76,58 μοιρών και ακολούθησα την δεξιά πορεία μου, η οποία με οδηγούσε σε μια ορεινή ομαλή διαδρομή έντονης βλάστηση ελάτων και υγρασία περίπου 68%.
Μετά την πορεία των πρώτων 11,23κμ ορεινής διαδρομής αντάμωσα ένα κοπάδι με αιγοπρόβατα τα οποία με καθυστέρησαν σε στάση με τον κινητήρα σε λειτουργία περίπου 1200στροφές / λεπτό για τα επόμενα 23,5 δεύτερα και κατόπιν τοποθέτησα την πρώτη ταχύτητα και ξεκίνησα την πορεία μου. Στα επόμενα 5,46 κμ και με μέση ωριαία ταχύτητα 65,43κμ ξαφνικά αναψε ξανά η λυχνία του καυσίμου.
Τότε κατάλαβα πως στα επόμενα 68,56κμ δεν υπήρχε πρατήριο καυσίμων και αποφάσισα να μειώσω την μέση ωριαία ταχύτητα σε 15,63 κμ ανά ώρα ώστε να περιορίσω την κατανάλωση στα 3,99λιτρα/100 κμ.
Δυστυχώς ενώ η κατανάλωση μειώθηκε στο ελάχιστο δυνατό, δεν μπόρεσα να ολοκληρώσω την διαδρομή γιατί μετά τα 2,44 κλμ μια χελώνα που προσπαθούσε να με προσπεράσει από ώρα παρέκλεινε της πορείας της με απότέλεσμα να βγάλει εκτός πορείας και να με ακινειτοποιήσει στο πρώτο έλατο που βρήκα μπροστά μου.
Συμπέρασμα όταν κάνεις οικονομία στα καύσιμα καίει περισσότερο.


"


πολύ καλή η έρευνά σας κύριε admin, ευχαριστούμε!

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: doohan στις 10/07/2010 3:41 μμ.

..............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Γιωργος στις 10/07/2010 3:44 μμ.

φωναξα την πολεοδομία και την έγραψε για παράνομη προέκταση στο καβούκι

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 10/07/2010 3:45 μμ.

doohan"Δεν μας ειπες με την χελωνα τι εγινε? "


Του εκανε δηλωση γιατι τον εκλεισε με κινδυνο να χτυπησε...αναγνωρισε το οτι ετρεχε ιλλιγκιωδως και εκανε θετικη.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 10/07/2010 6:23 μμ.

TRIUMPHAKIAS"
Sprinter"Συγκρατούμαι με δυσκολία. Δε κερδίζεις με τούς βλάκες."


Προτιμώ να είμαι βλάκας και να ρωτάω για να μάθω,παρά να είμαι Ο μαλάκας (με κεφαλαίο.)

Μην συγκρατείσαι όμως θα πάθεις καννένα έμφραγμα ,βγάλτο απο μέσα σου να ξεδώσεις. "




O βλάκας όσο και να διαβάσει ή να ρωτήσει δε μαθαίνει. ο ΒΛΑΚΑΣ ούτε να διαβάσει δε μπορεί. Για αυτό άλλωστε σε αποκάλεσα ΒΛΑΚΑ (με κεφαλαία) κι όχι άσχετο. Τυχαίο? Δε νομίζω..
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Aris. στις 10/07/2010 8:16 μμ.

2 πραγματα ειναι σιγουρα στη Γη .

Η Γη γυριζει.
Ο Sprinter ξερει.

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: tharis στις 10/07/2010 11:37 μμ.

TRIUMPHAKIAS"
doohan"Ωχ!!Μου μυριζει μπαρουτι εδω "


Το μπαρουτι ηδη υπηρχε εδω μεσα εδω και πολυ καιρο,απλα αναψε χωρις λογο και αιτια προς το προσωπο μου,ειλικρινα μπορειτε να ειστε φιλοι του η δεν ξερω εγω τι αλλο,αλλα δειτε αντικειμενικα οτι ο ανθρωπος εχει προβλημα σοβαρο στο να εκφραζεται η απλα το χιουμορ του εγω δεν το αναγνωριζω και το γνωριζουν πολυ λιγοι εδω μεσα οτι ετσι ειναι.

Δεν με ξερει να μου επιτιθεται ετσι,ουτε τον ξερω εγω και δεν τον προκαλεσα,απλα εχει την μυγα και την πηγαινοφερνει σε ολα τα ποστ του. "


Πλακα κανουμε φιλε triumphakia .. δεν εχουμε τπτ με την παρτι σου !!

Μπορεις να ρωτας οτι θελεις χωρις να αγχωνεσαι για τον sprinter ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 11/07/2010 1:22 πμ.

Sprinter"O βλάκας όσο και να διαβάσει ή να ρωτήσει δε μαθαίνει. ο ΒΛΑΚΑΣ ούτε να διαβάσει δε μπορεί. Για αυτό άλλωστε σε αποκάλεσα ΒΛΑΚΑ (με κεφαλαία) κι όχι άσχετο. Τυχαίο? Δε νομίζω.."


τελος παντων θα κατσω να διαβασω να γινω ΕΞΥΠΝΟΣ και ΜΑΛΑΚΑΣ σαν και σενα που εμαθες τα παντα επειδη διαβαζεις πολυ....

Ολα απο το διαβασμα τα εμαθες,εξου και η συμπεριφορα σου προς τους ανθρωπους,δεν εχεις μαθει να να κοινωνικοποιησε φυσικο ειναι αλλωστε τα βιβλια δεν στο μαθαινουν αυτο.....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Polymhxanos στις 11/07/2010 2:07 πμ.

TRIUMPHAKIAS"...."


Επίσης άλλο ένα χαρακτηριστικό του ΒΛΑΚΑ είναι ότι δεν καταλαβαίνει πότε να σταματήσει να επιμένει για την βλακεία του. Είναι και ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για την έμπρακτη και φανερή βλακεία του, και του φταίνε πάντα οι άλλοι.

http://anonimi.blogspot.com/2009/11/blog-post_11.html

Εσύ συνέχα να συζητάς άλλες 7-8 σελίδες πόσο καίει το tiger (που έχει και ΕΙΔΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ που μετράει την κατανάλωση με ευανάγνωστα γράμματα και αριθμούς ) περήφανέ μου, κι άμα σου λένε και τπτ, πες τους και μαλάκες....

Να σου κάψουμε και ένα CDάκι με επαναλαμβανόμενη ''εισπνοή-εκπνοή'' να τα ακούς μόνιμα με repeat μην τυχόν και μας μείνεις, ή αυτό το βολεύεις;

-----------


Τόχω ξαναπεί, ήθελα να έβλεπα ένα 24ωρο από την ζωή μερικών εδώ μέσα, απορία έχω πως επιζείτε με τόση έλλειψη ικανότητας σκέψης που επιδεικνύετε, πως φέρεστε, τι σχέσεις έχετε με τους ανθρώπους...

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 11/07/2010 6:20 πμ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 Η 3 Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ??...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ......ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΗ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΑΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.......ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ Η ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,,,,ΒΛΕΠΕ ΛΑΔΙΑ,,,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ....ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΄΄ειδικο騨 ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ IQ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ..ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΣΤΟΧΙΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ.....ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΠΡΙΝ.... ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΗ,,,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ... ...ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΩΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ......ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ....ΔΙΚΑΣΤΗΣ

ΥΓ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΜΙΚΡΑ

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 11/07/2010 9 πμ.

Ρε αφήστε τις θεωριες και τις παπαριές. Ειδικά εσύ κ. Δικαστά τι παράπονο έχεις δηλαδή? Σε τι δε σου απαντήσαμε ακριβώς? Στο αν τα Castrol φχψ είναι καλά λάδια ή οχι? Αν σου απαντούσαμε δηλαδή θα μας πίστευες? Γιατί σε ολα τα άλλα σου απαντήσαμε. Και απαντάμε αν ξέρουμε και όσο ξέρουμε σε όλους. Και εγω και όλοι οι άλλοι.

Λοιπόν για να το λήγουμε

1. Κατανάλωση. Εχει παίξει 100 φορές το θέμα, το μηχανάκι έχει τριπ κομπιούτερ, εγω ο ίδιος για να το λήξω σε ΑΥΤΟ το θρεντ έγραψα ΔΙΣ πόσο έχει μέση κατανάλωση σε νορμάλ εύρος οδήγησης, εχουμε συζητήσει πολλές φορές για το πώς ακριβώς δουλεύει το τριπ κομπιουτερ κλπ κλπ οποιοδήποτε άλλη συζήτηση είναι ηλίθια και εκ του περισσού αλλά όποιος θέλει να συνεχίσει να αυνανίζεται με την κατανάλωση he is welcome be my guest απλώς και εγώ θεωρώ οτι είναι βλάξ και ανεπίδεκτος.

2. Λάδια. Εχει παίξει 3000 φορές το ίδιο θέμα. Αν δεν μπορεί με ενα γρήγορο search κάπoιος να καταλάβει πως πρέπει να βάζει λάδια με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή που γράφει στο βιβλιαράκι του και πώς ΚΑΝΕΙΣ εδώ μέσα δε μπορεί να του απαντήσει αν το ταδε λαδι εινα καλό και το δείνα καλύτερο γιατί ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΗΜΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ουτε ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ στη λαδολογία, τι να πώ?


Και κ. Δικαστά να μας επιτρέψεις να έχουμε άποψη για το ποιός εδώ μέσα γραφει και επιμένει απλώς επειδή θέλει να είναι παπαράκος και σπαζαρχίδης. Και δεν εχουμε πρόβλημα με τα κουσουρια, αλλα να μας επιτρέψεις να μη γουστάρουμε τους εξυπνάκηδες και τα μαγκάκια που απλώς θέλουν να γίνουν ενοχλητικοί και να γαμήσουν το φόρουμ. Το καταλαβαίνει κανείς αυτό από μετα απο 2-3 πόστ του συνήθως. Και δεν αναφέρομαι σε εσένα που μια χαρά άνθρωπος μοιάζεις αλλά βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα που αν μείνεις λίγο εδώ μέσα θα τα μετανιώσεις και θα πείς και συγγνώμη. Αν βάλεις λίγη προσπάθεια να διαβάσεις παλιά ποστ εδώ μέσα και να καταλάβεις τι καπνο φουμάρει ο καθένας αντι να βιάζεσαι να γράψεις τη παπαροφιλοσοφία σου, δε θα το μετανιώσεις. Από την άλλη αν δε γουστάρεις η πόρτα ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 11/07/2010 9:15 πμ.

δεν ειπα οτι εχω παραπονο αλλωστε δηλωσα οτι εχω διαβασει σχεδον τα παντα εδω μεσα ακομη και για μηχανες που δεν με αφορουν....ουτε φυσικα.... προς θεου... θα απαγορευσω σε καποιον να πει τι γνωμη του αλλα και εσυ ριξε λιγο νερο στο κρασι σου......να δεχτω οτι εχεις τα χιλια δικια και τις γνωσεις... τι βουτας τον αλλον απο την μουρη....μην απαντας και αστο να περασει το ριμαδι. δωσε τις οποιες πληροφοριες εχεις εκει που γουσταρεις και ασε εμενα με την παπαρια μου να τραβιεμαι.....τελος παντων εχεις δικιο δικαιωμα σου οπως ειπες να λες οτι θες και σορρυ για την ενοχληση πρωινιατικα αλλα ετυχε τωρα να τα διαβασω..