ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 11/07/2010 9:18 πμ.

Aris."2 πραγματα ειναι σιγουρα στη Γη .

Η Γη γυριζει.
Ο Sprinter ξερει.

"


Ρε αντε κάνε καμμιά σουζα εσύ, μειράκιον.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 11/07/2010 10:19 πμ.

Polymhxanos"
TRIUMPHAKIAS"...."


Επίσης άλλο ένα χαρακτηριστικό του ΒΛΑΚΑ είναι ότι δεν καταλαβαίνει πότε να σταματήσει να επιμένει για την βλακεία του. Είναι και ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για την έμπρακτη και φανερή βλακεία του, και του φταίνε πάντα οι άλλοι.

http://anonimi.blogspot.com/2009/11/blog-post_11.html

Εσύ συνέχα να συζητάς άλλες 7-8 σελίδες πόσο καίει το tiger (που έχει και ΕΙΔΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ που μετράει την κατανάλωση με ευανάγνωστα γράμματα και αριθμούς ) περήφανέ μου, κι άμα σου λένε και τπτ, πες τους και μαλάκες....

Να σου κάψουμε και ένα CDάκι με επαναλαμβανόμενη ''εισπνοή-εκπνοή'' να τα ακούς μόνιμα με repeat μην τυχόν και μας μείνεις, ή αυτό το βολεύεις;

-----------


Τόχω ξαναπεί, ήθελα να έβλεπα ένα 24ωρο από την ζωή μερικών εδώ μέσα, απορία έχω πως επιζείτε με τόση έλλειψη ικανότητας σκέψης που επιδεικνύετε, πως φέρεστε, τι σχέσεις έχετε με τους ανθρώπους...

"

Mιχαλάκη όχι στα βαθία παιδι μου....δεν θα θελες να ζεις την ζωη μου,διαβασμενο νεοπλουτο υβριδιο,κανε μας την χαρη.Με ξερεις και απο αλλα φορουμ και μαλιστα καλα.

Οταν καποιος αποκαλει βλακα καποιον που δεν τον ξερει,η απαντηση του "βλακα" ειναι οτι ο αλλος ειναι μαλακας και ανωριμος που δεν καθεται να εξηγησει με ωραιο τροπο προς απαντηση καποιων που ρωτανε....αναρωτιεμαι η μαλλον καλυτερα λυπαμαι τα παιδια σας αν εχετε,αν ποτε κανετε οταν θα σας ρωτανε συνεχεια ερωτησεις τι θα κανετε.....και αυτα θα γεννηθουν μαλλον με την γνωση ομως επειδη θα ειναι? δικα σας παιδια,οποτε δεν θα χρειαζονται τιποτα.

my 2 cents το σταματαω εδω απο μερους μου,πραγματικα ομως λυπαμαι γιατι ψαχνεται αφορμες για διαξιφισμους και ωπου γαμος και γιορτη η βασιλω πρωτη δεν λενε?Ε η Βασιλω στην περιπτωση μας εισαι εσυ Μιχαλακη.....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: ATN PANOS στις 11/07/2010 10:28 πμ.

α ρε κοπελια
α ρε κοπελια
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 11/07/2010 11:08 πμ.

O βλάκας όσο και να διαβάσει ή να ρωτήσει δε μαθαίνει. ο ΒΛΑΚΑΣ ούτε να διαβάσει δε μπορεί. Για αυτό άλλωστε σε αποκάλεσα ΒΛΑΚΑ (με κεφαλαία) κι όχι άσχετο. Τυχαίο? Δε νομίζω..[/quote]





ολο αυτο μας κανει 11888!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: tharis στις 12/07/2010 12:04 πμ.

Polymhxanos"

Επίσης άλλο ένα χαρακτηριστικό του ΒΛΑΚΑ είναι ότι δεν καταλαβαίνει πότε να σταματήσει να επιμένει για την βλακεία του. Είναι και ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για την έμπρακτη και φανερή βλακεία του, και του φταίνε πάντα οι άλλοι.

http://anonimi.blogspot.com/2009/11/blog-post_11.html

Εσύ συνέχα να συζητάς άλλες 7-8 σελίδες πόσο καίει το tiger (που έχει και ΕΙΔΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ που μετράει την κατανάλωση με ευανάγνωστα γράμματα και αριθμούς ) περήφανέ μου, κι άμα σου λένε και τπτ, πες τους και μαλάκες....

Να σου κάψουμε και ένα CDάκι με επαναλαμβανόμενη ''εισπνοή-εκπνοή'' να τα ακούς μόνιμα με repeat μην τυχόν και μας μείνεις, ή αυτό το βολεύεις;

-----------


Τόχω ξαναπεί, ήθελα να έβλεπα ένα 24ωρο από την ζωή μερικών εδώ μέσα, απορία έχω πως επιζείτε με τόση έλλειψη ικανότητας σκέψης που επιδεικνύετε, πως φέρεστε, τι σχέσεις έχετε με τους ανθρώπους...

"




no comment ......
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Aris. στις 12/07/2010 12:08 πμ.

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 9:18 πμ.

Τελικά ρε σεις....





































Πόσο καιει το tiger?
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 9:24 πμ.

Cpt. Haddock"Τελικά ρε σεις....
Πόσο καιει το tiger? "


Ηλία ακομα δνε εχω βγαλει ακρη αστο μην το ψαχνεις.....ειδικα τωρα που ανεβηκε η βετζινα θα το κοιταζω με τα ευρα.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 12/07/2010 10:22 πμ.

TRIUMPHAKIAS"
Cpt. Haddock"Τελικά ρε σεις....
Πόσο καιει το tiger? "


Ηλία ακομα δνε εχω βγαλει ακρη αστο μην το ψαχνεις.....ειδικα τωρα που ανεβηκε η βετζινα θα το κοιταζω με τα ευρα. "


οσο θα εχουμε θα βαζουμε....

Re: ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ TIGER 1050  

  Από: tamis στις 13/07/2010 12:28 πμ.

αχχ μπραβο ρε παιδια που υπαρχετε και μπορουμε και εμεις οι αλλοι να κλανουμε στο γελιο βραδιατικα!!!!

και αυτο μας κανει 11888

τελικα ποσο καιει???
White Tiger on the road...