Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Cpt. Haddock στις 14/04/2011 8:50 μμ.

Δεν αγχώνεται....

ΚΟΥΒΕΝΤΑ κάνουμε.


















Για το πόσο συχνα αλλαζει αυτος τακάκια σε σχεση με εμας
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 14/04/2011 9:04 μμ.

Λοιπον θα σου απαντησω κι εγω για να χαρεις!Τα μπροστινα τα αλλαζω καθε 10000 και τα πισω καθε 15000.Οδηγω ομως μεσα στην πολη καθημερινα σαν σεληνιασμενος αλλα στην τελικη ετσι μου αρεσει.

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: psilo_paidi στις 14/04/2011 9:13 μμ.

Εγώ τα μπροστά κάθε 15 και τα πίσω κάθε 6-7

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Cpt. Haddock στις 14/04/2011 9:25 μμ.

Γιατι πατάτε πισω φρενο ρε σεις?
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 14/04/2011 9:32 μμ.

Cpt. Haddock"Γιατι πατάτε πισω φρενο ρε σεις? "

Παλια κακια συνηθεια

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: redfoot στις 14/04/2011 9:43 μμ.

Cpt. Haddock"Πατάπιε, κατι κανεις λαθος ή καποιο πρόβλημα υπαρχει

Εγω αλλαζω καθε 25 με 30 χιλιαδες"



30.000
κοκαλο ο Παταπιος !
λιποθυμησε
the road is made clear when viewed from above..

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: patapios στις 14/04/2011 9:50 μμ.

Βεβαια παιζει ρολο τελικα και ποσο "κουλομαρια" ή τουριστας ειναι καποιος... γιατι αν πηγαινεις χαλαρα τι να το κανεις να το πατησεις το ριμαδι το φρενο? ...κατεβαζεις μια ταχυτητα κ φρεναρει μονο του




















....ε αφου το καψατε στο spam να το αποτελειωσω κ εγω

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Sprinter στις 14/04/2011 9:56 μμ.

Γειά σου ρε Πατάπ, σε χαίρομαι που έχεις χιούμορ και δεν είσαι και παρεξηγιάρης, όχι σαν κάτι άλλους...
Πάντως να το κοιτάξεις..






















είναι πρόβλημα τα 10.000 χλμ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: patapios στις 14/04/2011 10:05 μμ.

Οχι μωρε δεν το θεωρω προβλημα ....τα φρενα μου κ τα καθαριζω κ τα αλλαζω μονος μου οποτε τα "ξερω" αρκετα καλα (πιστευω).


Απλα ειναι κ ο τροπος οδηγησης κ η πολη που "καιμε" τα μηχανακια μας κ το ανεβα κατεβα το ρωσσο 2 φορες τον μηνα.


Αυτο που δεν ηξερα ειναι αν οντως μπορουν με αλλη "αντιμετωπιση" να κρατησουν πανω απο 25.000



....κ οχι δεν εχω χιουμορ ...

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Sprinter στις 14/04/2011 10:09 μμ.

Πάντως να ξέρεις εμένα στη μαούνα που δε πάω και πόλη μου κρατάνε καμμια 15αριά τα μπροστινά, και 20000 τα πίσω. Στα 30τόσα χιλιάδες που έχω, μια φορά έχω αλλάξει.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: patapios στις 14/04/2011 10:18 μμ.

Sprinter"Πάντως να ξέρεις εμένα στη μαούνα που δε πάω και πόλη μου κρατάνε καμμια 15αριά τα μπροστινά, και 20000 τα πίσω. Στα 30τόσα χιλιάδες που έχω, μια φορά έχω αλλάξει."




Εμ αυτο που το βαζεις ΤΟ ΒΑΡΟΣ.... οσο κ "μαουνα" να λες οτι εχεις στα συνολικα κιλα σιγουρα θα σε "τρωω" μιας κ ειμαι 100φευγα... κ αυτο στα μειον αυξανει την φθορα.





...ρε τελικα διαιτα ηθελα οχι τακακια

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Sprinter στις 14/04/2011 10:31 μμ.

δεν έχεις δεί την μπάκα μου τώρα τελευταία... Το μόνο που με σώζει είναι που 'μαι μικρός και ψηλώνω.

Πάντως αν θες να κάνεις δίαιτα σου συνιστώ να κάνεις παρέα με τον crazyumpire.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Billie στις 14/04/2011 11:49 μμ.

Sprinter"δεν έχεις δεί την μπάκα μου τώρα τελευταία... Το μόνο που με σώζει είναι που 'μαι μικρός και ψηλώνω.

Πάντως αν θες να κάνεις δίαιτα σου συνιστώ να κάνεις παρέα με τον crazyumpire."

Θα τα τρώει όλα αυτός και δε θα μένει για σένα
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: crazyumpire στις 19/04/2011 4:33 μμ.

Μιας και με βαλατε στην κουβεντα..............
θα πω τα εξης. εχει τυχει να βαλω τακακια και εκανα 20 + χιλ. και μολις ξαναεβαλα τα ΙΔΙΑ, πηγα δικαβαλος, ανεβηκα ολη την Ευβοια απο ττην Χαλκιδα εως το Αρτεμισιο,απο τις στροφες (προς Αι Γιαννη Ρωσσο)
πηγενα χωρις αυριο...γιατι ειχα αργησει, και καθως αρχισα τον δρομο του γυρισμου, πολυ πριν την Χαλκιδα...τα πισω εφτασαν σιδερο με σιδερο, και τα μπροστα ουτε φλιδα!!
Αρα ...καποιοι ή καποιες φορες πηγαινουν..Ταπα,(η επειδη ετσι ειναι,ή επειδη ετσι γουσταρουν), ή καποιες φορες δεν Βιαζονται και με πιο πολλα 'κατεβασματα' + πιο πολλα χιλ. σε διαδρομη,μαζευονται τα χιλ, υπερ των τακακίων!!
ΟΣΟ για τα κιλα...Για φαγητο...να μην μιλανε καποια 'γατακια' , μην τα φαω και Αυτα!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Cpt. Haddock στις 19/04/2011 5:05 μμ.

Σορυ, για να καταλάβω

Με μια διαδρομή στην Ευβοια εφαγες τελείως τα πισω τακακια;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."