Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Rory στις 19/04/2011 8:49 μμ.

Γιά να δούμε ποσα θα σε βγάλουνε τώρα και με το 36ωρο ???
Keep on Rockin

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: Sprinter στις 19/04/2011 8:57 μμ.

crazyumpire"Μιας και με βαλατε στην κουβεντα..............
θα πω τα εξης. εχει τυχει να βαλω τακακια και εκανα 20 + χιλ. και μολις ξαναεβαλα τα ΙΔΙΑ, πηγα δικαβαλος, ανεβηκα ολη την Ευβοια απο ττην Χαλκιδα εως το Αρτεμισιο,απο τις στροφες (προς Αι Γιαννη Ρωσσο)
πηγενα χωρις αυριο...γιατι ειχα αργησει, και καθως αρχισα τον δρομο του γυρισμου, πολυ πριν την Χαλκιδα...τα πισω εφτασαν σιδερο με σιδερο, και τα μπροστα ουτε φλιδα!!
Αρα ...καποιοι ή καποιες φορες πηγαινουν..Ταπα,(η επειδη ετσι ειναι,ή επειδη ετσι γουσταρουν), ή καποιες φορες δεν Βιαζονται και με πιο πολλα 'κατεβασματα' + πιο πολλα χιλ. σε διαδρομη,μαζευονται τα χιλ, υπερ των τακακίων!!
ΟΣΟ για τα κιλα...Για φαγητο...να μην μιλανε καποια 'γατακια' , μην τα φαω και Αυτα!!! "


Μπας και κάτι δε κάνεις καλά? Μπας και νομίζεις πως οδηγείς βέσπα? Μπας και έχεις το λεβιέ για μαρσπιέ? Μπας και μας λές παραμύθες? Λέω τώρα..
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τακακια μπροστα ... καθε ποτε?  

  Από: crazyumpire στις 19/04/2011 10:21 μμ.

Ρε Γ@μωτη...ειναι να μην ακουσετε κατι,.κατευθειαν χωσημο!!!
1ον δεν μιλαω για Τιγρη!! αλλα για αλλο μηχανακι!!
2ον ειπα οτι αλλαξα τα μπροστα! ειχα κανει και γυρω στα 7000 χλμ πριν..και ΝΑΙ εφτασαν ΤΕΡΜΑ!!!
τα πισω ηταν ''αρκετα'' αλλα οχι τοσο οσο να αντεξουν ΤΕΤΟΙΑ διαδρομη,και πηγενωντας ΕΤΣΙ!!! και με Δικαβαλο!
γι'αυτο και τελειωσαν....και πιστεψτε με γυρισα απο πριν την Χαλκιδα εως οτου βρηκα ανοιχτο μαγαζι να βαλω πισω τακακια!! μιλαω για καμια 5-10 χιλ διαδρομη!! (απλα πηγενα χωρις να παταω πισω) μετα ετσι και αλλιως δεν βιαζομουν!!
εχω κανει και αγωνα στην Τριπολη,(με 250 TZR ) με τελειωμενο πισω τακακι,ο Δισκος (Ευτυχως) δεν κολλησε!!απλα εγινε χειροτερος και απο δισκο πικαπ!! τον εχω φυλαξει!! αμα βρεθουμε τον φερνω να τον δειτε.
ειπαμε ειμαι λιγο...
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...