Πιστόνια Tiger 1050

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 28/06/2011 6:58 μμ.

δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε κάνω "κέφι"....σε γλεντάω κανονικά!!!!! Όταν σε πάρουν χαμπάρι και οι τελευταίοι πιστοί σου, θα μείνεις

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: psilo_paidi στις 29/06/2011 1:11 πμ.

24% + 12% + 65% = 101%

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: gpal στις 30/06/2011 11:50 πμ.

Εδώ στην Κέρκυρα, που κυκλοφορούν πολλά Τ και ιδιαίτερα ΤIGER 1050 (πάνω από 50) συζητούσα με τον μηχανικό και μου είπε πως τόσα χρόνια ένα μόνο μηχανάκι παρουσίασε πρόβλημα στην μπιέλα και αυτό ήταν SPEED και όχι TIGER.
Βέβαια κανένα TIGER δεν έχει πάνω από 35.000 χιλιόμετρα.

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 30/06/2011 12:10 μμ.

mapcentral"δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε κάνω "κέφι"....σε γλεντάω κανονικά!!!!! Όταν σε πάρουν χαμπάρι και οι τελευταίοι πιστοί σου, θα μείνεις "


Βρε μπας και είσαι ο Ιζνογκούντ? Βρε μπας και θέλεις να γίνεις Βεζίρης στη θέση του Βεζίρη? Αλλά αυτό το γλεντάς σε υποψίες με βάζει. Το πισωγλέντης το ξέρεις?

Πάντως περιμένω να διαβάσω και κάτι ουσίας από εσένα εδώ μέσα εκτός από παπαριές. Αδικα περιμένω έ? Ξέρεις και ο υποψήφιος Βεζίρης κάτι πρέπει να 'χει πάνω του. Με το θέλω μόνο, δε κάνει τίποτα. Μήπως θα 'χεις καλύτερη τύχη να ανοίξεις το δικό σου φόρουμ για λάδια? Αρχοντας θα 'σαι.

Για να δουμε, περιμένουμε. Προς το παρόν κρατάμε τα Amsoil και τα χιτώνια και το συνεχές τρολάρισμα. Τα γραπτά σου σε κοινή θέα είναι. Τη φάτσα σου δεν έχουμε δεί, αλλά δε πειράζει

Συνέχισε όμως έτσι! Είσαι πολύ χρήσιμος άνθρωπος στην κοινωνία. Τσιμπουράκι σκέτο. Ελληνάρας κανονικός.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 30/06/2011 8:05 μμ.

Βρε μπας και είσαι ο Ιζνογκούντ? Βρε μπας και θέλεις να γίνεις Βεζίρης στη θέση του Βεζίρη? Αλλά αυτό το γλεντάς σε υποψίες με βάζει. Το πισωγλέντης το ξέρεις?

Πάντως περιμένω να διαβάσω και κάτι ουσίας από εσένα εδώ μέσα εκτός από παπαριές. Αδικα περιμένω έ? Ξέρεις και ο υποψήφιος Βεζίρης κάτι πρέπει να 'χει πάνω του. Με το θέλω μόνο, δε κάνει τίποτα. Μήπως θα 'χεις καλύτερη τύχη να ανοίξεις το δικό σου φόρουμ για λάδια? Αρχοντας θα 'σαι.

Για να δουμε, περιμένουμε. Προς το παρόν κρατάμε τα Amsoil και τα χιτώνια και το συνεχές τρολάρισμα. Τα γραπτά σου σε κοινή θέα είναι. Τη φάτσα σου δεν έχουμε δεί, αλλά δε πειράζει

Συνέχισε όμως έτσι! Είσαι πολύ χρήσιμος άνθρωπος στην κοινωνία. Τσιμπουράκι σκέτο. Ελληνάρας κανονικός.

[/quote]
Εγώ στη δική σου θέση? ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είσαι το "απόσταγμα" της ανοησίας...όσο για το πισωγλέντης, έλα τώρα, μη με αντιγράφεις....εξάλλου, η Μαύρη τρύπα σου ανήκει δικαιωματικά!!!!!!
Α, όσο για το ελληναράς...ο Ξερόλας είσαι εσύ....για όλα έχεις μια γνώμη, αλλά ακόμη και όταν δεν έχεις(το συνηθέστερο) πάλι μιλάς.... αυτό δεν είναι το σήμα κατατεθέν σου? Άντε γέρο, τράβα σε καμιά γωνιά παρέα με το Altzheimer σου.....

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 30/06/2011 9:23 μμ.

Είσαι κλασσική περίπτωση παιδιού που αν και δεν τον παίζουν στην παρέα γιατί είναι χοντρός ή χαζός, εκεί επιμένει αυτός να μπεί με το ζόρι κι αν δε μπορεί τα βάζει ματαίως με όποιον βρεί μπροστά του. Τρώει ξύλο αλλά εκεί επιμένει. Παιδικά τραύματα? Εφηβικά? Ερωτας ανοκλήρωτος? Ποιός ξέρει.

Το γεγονός βέβαια αξίζει ψυχανάλυσης, αλλά ποιός ασχολείται τώρα με παπαράκους σαν κι εσένα. Ενιωθες μονάχος σαν παιζάκι που δε σε παίζανε κι ηθελες να χαλάσεις το παιχνίδι των άλλων? Εκλαιγες αλλά δε σου δινε σημασία η μαμά σου? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Το βέβαιο είναι πως όταν κλείνεις το πισί, νιώθεις πολύ οργή, σα να σου φταίει ολη η κοινωνία. Γαμώτο γιατί δε σε παίζανε τα άλλα παιζάκια... Θα τους δείξεις εσύ! Θέλεις να βρίσεις, να θυμώσεις να βαρέσεις κόσμο. Θα τουε δείξεις εσύ ποιος είσαι. Αλλα δε μπορείς κακομοίρη γιατι είσαι χαζούλης.

Δε θα καταλάβεις ποτέ πως ο μόνος που φταίει είναι ο εαυτός σου.. Μεγάλωσες τώρα, είναι πολύ αργά να αλλάξεις κάτι. Θα φύγεις δυστυχής... I'm sorry Μάλλον η μαμά σου τελικά έφταιγε..

Σε λυπόμαστε φίλε, αλλά από την άλλη, δε μπορώ να σου το κρύψω δυστυχώς, χαιρόμαστε που δεν ήμαστε σα κι εσένα.

Θέλεις μια χάρη μόνο, μια ευκαιρία? Να σ' αφήσουμε να πείς για τα λαδάκια σου? Αντε ρε χαζό... Πες. Πές μπας κι ησυχάσεις.

Αλλά πάλι, μήπως όχι? Βαριούμαστε να ακούμε τις βλακείες σου. Εδώ η μαμά σου δε σε άντεχε. Εμείς θα το κάνουμε?

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: nafpaktios στις 30/06/2011 10:06 μμ.

Sprinter"Είσαι κλασσική περίπτωση παιδιού που αν και δεν τον παίζουν στην παρέα γιατί είναι χοντρός ή χαζός, εκεί επιμένει αυτός να μπεί με το ζόρι κι αν δε μπορεί τα βάζει ματαίως με όποιον βρεί μπροστά του. Τρώει ξύλο αλλά εκεί επιμένει. Παιδικά τραύματα? Εφηβικά? Ερωτας ανοκλήρωτος? Ποιός ξέρει.

Το γεγονός βέβαια αξίζει ψυχανάλυσης, αλλά ποιός ασχολείται τώρα με παπαράκους σαν κι εσένα. Ενιωθες μονάχος σαν παιζάκι που δε σε παίζανε κι ηθελες να χαλάσεις το παιχνίδι των άλλων? Εκλαιγες αλλά δε σου δινε σημασία η μαμά σου? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Το βέβαιο είναι πως όταν κλείνεις το πισί, νιώθεις πολύ οργή, σα να σου φταίει ολη η κοινωνία. Γαμώτο γιατί δε σε παίζανε τα άλλα παιζάκια... Θα τους δείξεις εσύ! Θέλεις να βρίσεις, να θυμώσεις να βαρέσεις κόσμο. Θα τουε δείξεις εσύ ποιος είσαι. Αλλα δε μπορείς κακομοίρη γιατι είσαι χαζούλης.

Δε θα καταλάβεις ποτέ πως ο μόνος που φταίει είναι ο εαυτός σου.. Μεγάλωσες τώρα, είναι πολύ αργά να αλλάξεις κάτι. Θα φύγεις δυστυχής... I'm sorry Μάλλον η μαμά σου τελικά έφταιγε..

Σε λυπόμαστε φίλε, αλλά από την άλλη, δε μπορώ να σου το κρύψω δυστυχώς, χαιρόμαστε που δεν ήμαστε σα κι εσένα.

Θέλεις μια χάρη μόνο, μια ευκαιρία? Να σ' αφήσουμε να πείς για τα λαδάκια σου? Αντε ρε χαζό... Πες. Πές μπας κι ησυχάσεις.

Αλλά πάλι, μήπως όχι? Βαριούμαστε να ακούμε τις βλακείες σου. Εδώ η μαμά σου δε σε άντεχε. Εμείς θα το κάνουμε?

"
Υπαρχει ρε φιλε περιπτωση να αφησεις ενα θρεντ το οποιο ενδιαφερει πολλους εδω μεσα καθαρο!Να χαρεις δηλαδη!
If it works don't fix it!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 30/06/2011 10:15 μμ.

nafpaktios"
Sprinter"Είσαι κλασσική περίπτωση παιδιού που αν και δεν τον παίζουν στην παρέα γιατί είναι χοντρός ή χαζός, εκεί επιμένει αυτός να μπεί με το ζόρι κι αν δε μπορεί τα βάζει ματαίως με όποιον βρεί μπροστά του. Τρώει ξύλο αλλά εκεί επιμένει. Παιδικά τραύματα? Εφηβικά? Ερωτας ανοκλήρωτος? Ποιός ξέρει.

Το γεγονός βέβαια αξίζει ψυχανάλυσης, αλλά ποιός ασχολείται τώρα με παπαράκους σαν κι εσένα. Ενιωθες μονάχος σαν παιζάκι που δε σε παίζανε κι ηθελες να χαλάσεις το παιχνίδι των άλλων? Εκλαιγες αλλά δε σου δινε σημασία η μαμά σου? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Το βέβαιο είναι πως όταν κλείνεις το πισί, νιώθεις πολύ οργή, σα να σου φταίει ολη η κοινωνία. Γαμώτο γιατί δε σε παίζανε τα άλλα παιζάκια... Θα τους δείξεις εσύ! Θέλεις να βρίσεις, να θυμώσεις να βαρέσεις κόσμο. Θα τουε δείξεις εσύ ποιος είσαι. Αλλα δε μπορείς κακομοίρη γιατι είσαι χαζούλης.

Δε θα καταλάβεις ποτέ πως ο μόνος που φταίει είναι ο εαυτός σου.. Μεγάλωσες τώρα, είναι πολύ αργά να αλλάξεις κάτι. Θα φύγεις δυστυχής... I'm sorry Μάλλον η μαμά σου τελικά έφταιγε..

Σε λυπόμαστε φίλε, αλλά από την άλλη, δε μπορώ να σου το κρύψω δυστυχώς, χαιρόμαστε που δεν ήμαστε σα κι εσένα.

Θέλεις μια χάρη μόνο, μια ευκαιρία? Να σ' αφήσουμε να πείς για τα λαδάκια σου? Αντε ρε χαζό... Πες. Πές μπας κι ησυχάσεις.

Αλλά πάλι, μήπως όχι? Βαριούμαστε να ακούμε τις βλακείες σου. Εδώ η μαμά σου δε σε άντεχε. Εμείς θα το κάνουμε?

"
Υπαρχει ρε φιλε περιπτωση να αφησεις ενα θρεντ το οποιο ενδιαφερει πολλους εδω μεσα καθαρο!Να χαρεις δηλαδη!"


Για παράπονα στη διεύθυνση. Προφανώς δε έκανες τον κόπο να διαβάσεις πιο πάνω pistonia-tiger-1050-t3664-130.html#p49474,

αλλά και προφανώς εσύ και εγώ έχουμε πάρε δώσε από παλιά. Μπορεί να είμαι αλλά θυμάμαι.

diaroi-ladiou-apo-moxlo-ntizas-symplekti-t2174.html μη θυμηθώ τις μαγκιές με τον κάπτεν και τα 234 στη Συγγρού.

Τις πίπες λοιπόν περί καθαρού θρέντ αλλού.

Σε έχω αφήσει ήσυχο γιατί έδειξες πως σοβάρεψες, μην αρχίζεις τα ίδια τα καουμπουλίκια.

ΥΓ Θα τα καταθαρίσει σε λίγο ο μόντ και θα είναι όλοι ευχαριστημένοι. Αλλά όταν αρχίζει κάποιος τις παπαριές εγώ θα του απαντάω. Το ΄χω χούι δεν αλλάζει ο
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: nafpaktios στις 30/06/2011 10:40 μμ.

[quote="Sprinter":2augc0fy]
nafpaktios"
Sprinter"Είσαι κλασσική περίπτωση παιδιού που αν και δεν τον παίζουν στην παρέα γιατί είναι χοντρός ή χαζός, εκεί επιμένει αυτός να μπεί με το ζόρι κι αν δε μπορεί τα βάζει ματαίως με όποιον βρεί μπροστά του. Τρώει ξύλο αλλά εκεί επιμένει. Παιδικά τραύματα? Εφηβικά? Ερωτας ανοκλήρωτος? Ποιός ξέρει.

Το γεγονός βέβαια αξίζει ψυχανάλυσης, αλλά ποιός ασχολείται τώρα με παπαράκους σαν κι εσένα. Ενιωθες μονάχος σαν παιζάκι που δε σε παίζανε κι ηθελες να χαλάσεις το παιχνίδι των άλλων? Εκλαιγες αλλά δε σου δινε σημασία η μαμά σου? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Το βέβαιο είναι πως όταν κλείνεις το πισί, νιώθεις πολύ οργή, σα να σου φταίει ολη η κοινωνία. Γαμώτο γιατί δε σε παίζανε τα άλλα παιζάκια... Θα τους δείξεις εσύ! Θέλεις να βρίσεις, να θυμώσεις να βαρέσεις κόσμο. Θα τουε δείξεις εσύ ποιος είσαι. Αλλα δε μπορείς κακομοίρη γιατι είσαι χαζούλης.

Δε θα καταλάβεις ποτέ πως ο μόνος που φταίει είναι ο εαυτός σου.. Μεγάλωσες τώρα, είναι πολύ αργά να αλλάξεις κάτι. Θα φύγεις δυστυχής... I'm sorry Μάλλον η μαμά σου τελικά έφταιγε..

Σε λυπόμαστε φίλε, αλλά από την άλλη, δε μπορώ να σου το κρύψω δυστυχώς, χαιρόμαστε που δεν ήμαστε σα κι εσένα.

Θέλεις μια χάρη μόνο, μια ευκαιρία? Να σ' αφήσουμε να πείς για τα λαδάκια σου? Αντε ρε χαζό... Πες. Πές μπας κι ησυχάσεις.

Αλλά πάλι, μήπως όχι? Βαριούμαστε να ακούμε τις βλακείες σου. Εδώ η μαμά σου δε σε άντεχε. Εμείς θα το κάνουμε?

"
Υπαρχει ρε φιλε περιπτωση να αφησεις ενα θρεντ το οποιο ενδιαφερει πολλους εδω μεσα καθαρο!Να χαρεις δηλαδη!"


Για παράπονα στη διεύθυνση. Προφανώς δε έκανες τον κόπο να διαβάσεις πιο πάνω pistonia-tiger-1050-t3664-130.html#p49474,

αλλά και προφανώς εσύ και εγώ έχουμε πάρε δώσε από παλιά. Μπορεί να είμαι αλλά θυμάμαι.

diaroi-ladiou-apo-moxlo-ntizas-symplekti-t2174.html μη θυμηθώ τις μαγκιές με τον κάπτεν και τα 234 στη Συγγρού.

Τις πίπες λοιπόν περί καθαρού θρέντ αλλού.

Σε έχω αφήσει ήσυχο γιατί έδειξες πως σοβάρεψες, μην αρχίζεις τα ίδια τα καουμπουλίκια.

ΥΓ Θα τα καταθαρίσει σε λίγο ο μόντ και θα είναι όλοι ευχαριστημένοι. Αλλά όταν αρχίζει κάποιος τις παπαριές εγώ θα του απαντάω. Το ΄χω χούι δεν αλλάζει ο [/quote:2augc0fy]Δεν παλευεσαι με τιποτα!!!
If it works don't fix it!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 01/07/2011 8:32 μμ.

Sprinter"Είσαι κλασσική περίπτωση παιδιού που αν και δεν τον παίζουν στην παρέα γιατί είναι χοντρός ή χαζός, εκεί επιμένει αυτός να μπεί με το ζόρι κι αν δε μπορεί τα βάζει ματαίως με όποιον βρεί μπροστά του. Τρώει ξύλο αλλά εκεί επιμένει. Παιδικά τραύματα? Εφηβικά? Ερωτας ανοκλήρωτος? Ποιός ξέρει.

Το γεγονός βέβαια αξίζει ψυχανάλυσης, αλλά ποιός ασχολείται τώρα με παπαράκους σαν κι εσένα. Ενιωθες μονάχος σαν παιζάκι που δε σε παίζανε κι ηθελες να χαλάσεις το παιχνίδι των άλλων? Εκλαιγες αλλά δε σου δινε σημασία η μαμά σου? Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Το βέβαιο είναι πως όταν κλείνεις το πισί, νιώθεις πολύ οργή, σα να σου φταίει ολη η κοινωνία. Γαμώτο γιατί δε σε παίζανε τα άλλα παιζάκια... Θα τους δείξεις εσύ! Θέλεις να βρίσεις, να θυμώσεις να βαρέσεις κόσμο. Θα τουε δείξεις εσύ ποιος είσαι. Αλλα δε μπορείς κακομοίρη γιατι είσαι χαζούλης.

Δε θα καταλάβεις ποτέ πως ο μόνος που φταίει είναι ο εαυτός σου.. Μεγάλωσες τώρα, είναι πολύ αργά να αλλάξεις κάτι. Θα φύγεις δυστυχής... I'm sorry Μάλλον η μαμά σου τελικά έφταιγε..

Σε λυπόμαστε φίλε, αλλά από την άλλη, δε μπορώ να σου το κρύψω δυστυχώς, χαιρόμαστε που δεν ήμαστε σα κι εσένα.

Θέλεις μια χάρη μόνο, μια ευκαιρία? Να σ' αφήσουμε να πείς για τα λαδάκια σου? Αντε ρε χαζό... Πες. Πές μπας κι ησυχάσεις.

Αλλά πάλι, μήπως όχι? Βαριούμαστε να ακούμε τις βλακείες σου. Εδώ η μαμά σου δε σε άντεχε. Εμείς θα το κάνουμε?

"


Τι λες πάλι βρε γεροπαραλή!!! Γιατί ο πληθυντικός? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ FORUM? Μόνο σε σένα απαντάω μ'αυτό τον τρόπο. διότι είσαι όνειδος για κάθε forum......παράσιτο από κούνια....τενεκές αγάνωτος....ανόητος μέχρι σιχαμάρας, που θα κάνεις και ψυχανάλυση...ουτιδαμέ!!!!! Και σα να μη φτάνουν όλα αυτά, με αντιγράφεις συστηματικά...θυμίζω στους υπόλοιπους ότι εσύ μου "χώθηκες" στα καλά καθούμενα επανειλημμένως και τώρα απλά δεν αντέχεις///στο ξανάπα...μία είναι η λύση στο συγκεκριμένο σου πρόβλημα(από τα τόσα που έχεις!)....να μην ξαναπαντήσεις σε δικό μου Post! Απάντησες? Θα τις εισπράτεις πληρωμένες τις απαντήσεις....και τώρα σε αφήνω να πας να βυζάξεις τη δική σου μανούλα......

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 01/07/2011 9:20 μμ.

Τελικώς είσαι ιδιαίτερα δυστυχής... Με το που θα ξαναπείς μαλακία, εδώ θα είμαι...Αμα δε λές μαλακίες, δε με αφοράς, λέγε ότι θές. Αμα λές όμως η μαλακίες ή εξυπνάδες παραπλανητικές και ανακρίβειες, σε ησυχία δε θα σ΄αφήσω. Μέχρι τώρα έχεις 20 άχρηστα, ανόητα η κακοήθη πόστ έναντι 0 θετικών και 4 σε αγγελίες. Σε πλήρη θέα είναι όποιος θέλει διαβάζει και καταλαβαίνει και το χαρακτήρα σου τον τσαμπουκαλεμένο και το ποιός είναι ο ασχετος και άχρηστος, αναιδής και θρασύς ξερόλας. Από τα πρώτα σου πόστ.

Πάρε παράδειγμα το παρόν θρέντ. Μπήκες, πέταξες μια παρόλα, έφυγες. Σε ρώτησε κάτι ο άλλος για το ποιός ακριβώς στο είπε, στα παπάρια σου. Σε ενόχλησε το σχόλιο μου που παρομοίαζα κουβέντες του ανώνυμου εξουσιοδοτημένου περί χιτωνίων με τον μάντη Κάλχα? Αν ήξερες λίγο παραπάνω ανόητε, θα ήξερες τι μαλακίες έχουν ακούσει πολλοί εδώ μέσα 4 χρόνια τώρα από τον έναν και τον άλλο μηχανικό για το πρόβλημα. Από παρτίδες πιστονιών, βενζίνες, φούστες πιστονιών και έκκεντρους πήρους μέχρι σουζες και δε ξέρω τι άλλο. Ναι , από εξουσιοδοτημένους.

Και αντί να κάτσεις να συζητήσεις, η και να διαβάσεις λίγο εδώ μέσα πρίν αμολήσεις την παρόλα σου (τα ίδια δηλαδή που έκανες και με τα λάδια και με τον Σάκη, γιατί αυτά είναι τα μόνα ποστ που έκανες εδώ μεσα τα άλλα είναι βρισίδια, και είναι και τα δύο Η πεμπτουσία του ξερολισμού και της επίδειξης) ανόητε, άρχισες τις προσωπικές επιθέσεις? Πάλι ρε βόθρε?

Στο ξανάπα, αμα δε θες να σπαντάμε η να σχολιάζουμε τα πόστ σου να τα γράφεις σ' ενα χαρτάκι και να τα διαβάζεις μόνος σου. Σα τη μαλακία ενα πράμα, ξέρεις εσύ. Δε σε υποχρεώνει κανένας να γράφεις εδώ.

Κατα τα άλλα πάντως καλά περνάμε εδώ. Εσύ? Την παλεύεις καθόλου ή μπα? Μας έλειψες, καιρό είχες να γράψεις, μάζευες σκατά στο στόμα σου?

Μη με αντιγράφεις με τη μαμά ... Δεν έχουμε όλοι το ίδιο Οιδιπόδειο. Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Είσαι μόνος, αλλά μάλλον πρέπει αλλού να ψάξεις να βρείς παρέα.

Συνέχισε έτσι, με το βόθρο για στόμα. Και την επόμενη ψάξε και στον Μπαμπινιώτη.

Και προπαντός μη μου συγχύζεσαι κι άλλαξε και κάνα λαδάκι γιατί παθαίνουν τα χιτώνια.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:50, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: johnygalan στις 01/07/2011 10:01 μμ.

Eνας μοντ παρακαλώ!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: green-675 στις 01/07/2011 11:24 μμ.

το θεμα ειναι πως τα πιστονια σπανε για πλακα.......μαλλον ειναι της πλακας, θα κανουμε αυτο που πρεπει με τον Βαγγελη και οσοι εχουν θεμα μπορουν να μας ακολουθησουν.....θα γινει οτι πρεπει απο μερους μας, αν κερδισουμε κατι ή οχι δεν μας ενδιαφερει.
Εμεις ηθικα τουλαχιστον θα λεμε πως για κατι προσπαθησαμε.....τωρα μπουρδες σχετικα με μαστορεματα , βενζινες κτλ δεν μπορω να διαβαζω...δεν ειμαστε και ασχετοι σχετικα με αυτο που οδηγουμε.....σχετικα με την βενζινη να σας ενημερωσω απλως πως δουλευε για 6000χιλ με 100 και μαλιστα στο εξωτερικό και μολις γυρισαμε σπασαν τα πιστονια....
Ας γινει ενα καινουριο θεμα ωστε αυτοι που πραγματικα θελουν να συμμετεχουν στην προσπαθεια μας και εχουν προβλημα να μπουνε και να το δηλωσουν...οι υπολοιποι ας κατσουν απ'εξω και απλα να διαβαζουν το τι γραφετε μεσα εκει.
Παντως περιμενα σε ενα φορουμ που αφορα μια συγκεκριμενη μαρκα μηχανης που ολοι αγαπαμε και γουστάρουμε ακομη και με σπασμενα πιστονια , θα επρεπε να συμπορευτουμε ασχετα αν εσπασε το δικο μας ή του αλλου....θα επρεπε να ειμαστε ολοι μαζι & ΟΧΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ.
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: TAS στις 02/07/2011 12:06 πμ.

Δυστιχως εχουμε ακουσει τοσα απο μαστορες και εξουσιοδοτημενους και απο διαφορους αλλους για βενζινες,σουζες,.......κ.τ.λ που αν τα ακουγαμε δε θα επρεπε να καβαλαμε τα μηχανακια μας καθολου .ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ. Συμπερασμα μηδεν εως τωρα, και η triumph πεταει αετο!!! Γιαννη εγω δεν εχω ακομα θεμα με τα πιστονια αλλα εχω με το ανχος μου,οποτε μπορεις να υπολογιζεις και σε μενα, το mail μου το γνωριζεις......
ΓΝΩΘΙ ΣΕΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΑΓΑΝ

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: coubaros στις 02/07/2011 2:12 πμ.

Γειά σας και από εμένα.Είμαι και εγώ μέσα σε ότι κάνετε για το συγκεκριμένο θέμα.Ενημερώστε με πμ.

Προσωπικά δεν πρόκειται να κάνω εκπτώσεις στον τρόπο που οδηγώ τον 1050.Αν ήθελα να οδηγώ μέχρι τις 6000 θα έπαιρνα παπάκι.Για αυτό θα το ευχαριστηθώ όσο μπορώ και αν σπάσει έσπασε.