Τελικά πήγα στον Σάκη γιατί μου την είχε βιδώσει το μπροστινο και είδα και ένα μαύρο στ που είχε εκει και φόραγε μπρος ελατηρια ohlins και δουλεύαν οι αναρτήσεις του ομοιομορφά με μαμα πίσω και του λέω έτσι θέλω το δικό μου και μου έλεγε ότι αυτό είναι σαν σουμιές! Ναι αλλά καλύτερα να δουλεύουν κομπλέ και οι 2 αναρτήσεις παρά να είναι κούτσουρο μπρος! Ανοίξαμε τα μπροστινά και είχαν μέσα ελατήρια από Daytona τα αλλάξαμε με κάτι άλλα που είχε τις μανας του εκεί και βάλαμε και 10αρι λάδι! Τέλος δουλεύαν καλύτερα οι αναρτήσεις και είδα και διαφορά στο δρόμο δεν κοπανάει όπως πριν! Δεν ξέρω βέβαια αν προτείνετε κάτι τέτοιο αλλά θα προτιμούσα να είχε ελατήρια Ohlins παρά Daytona και χοντρό λάδι πιστεύω ότι δεν ταιριάζουν! Σήμερα που πήγα Περ. Υμμητού να πατήσω και τα καινούρια λάστιχα όλα ήταν μια χαρά πήγαινα άνετα με 170 - 180 στις στροφές και δεν έκανε κιχ και μπορούσε κι άλλο! Πέρασα και από τον Περιστέρα να τα δει και μου έιπε και εκείνος ότι τώρα το μπρος δουλεύει όπως πρέπει! Πριν είχα θέμα! Τελός καλό όλα καλά λοιπόν!