Συλλογή Offtopic

Re: τεκμηρια μοτοσυκλετων-αγορα τι παζει ???  

  Από: Cpt. Haddock στις 09/04/2011 7:49 πμ.

Κανενας admin να ανοιξει την πόρτα;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: τεκμηρια μοτοσυκλετων-αγορα τι παζει ???  

  Από: Sprinter στις 09/04/2011 7:53 πμ.

Ωρα είναι...Σε λίγο θα πρεπει να ζητάμε ταυτότητα να διώχνουμε τα ανήλικα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: τεκμηρια μοτοσυκλετων-αγορα τι παζει ???  

  Από: galileos στις 09/04/2011 8:52 πμ.

marios"ΚΑΙ ποιος το λεει οτι δεν ειμαι?ακου μικρε εγω δεν το παιζω καποιος....ξερω ποιοσ ειμαι και ως εκει....τωρα αν εσυ θες παπαρακο οπως και τα αλλα τα σουργελα να λετε ηλιθιοτητες μπας και με θιξεις αστο.....και οποιος δεν θελει ας μην τα ακουει....σε φορμ εισται τι περιμενετε να ακουσετε?παπαρες......παιζεται και ειρωνια..... "


Σε παρεξηγήσαμε ... !!! Η αλήθεια είναι ότι από τον γραπτό σου λόγο δεν δείχνεις πτυχιούχος !! Ούτε από την γραμματική σου, ούτε από το συντακτικό σου, ούτε από την δομή της σκέψης σου, ούτε από ... ας μην συνεχίσω γιατί είναι αργά και μπορεί να κοιμάσαι για να ετοιμαστείς για το σχολείο, γιατί σίγουρα δεν το έχεις τελειώσει!!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: τεκμηρια μοτοσυκλετων-αγορα τι παζει ???  

  Από: tharis στις 09/04/2011 11:05 πμ.

Καλα ρε γατακι... μαθηματικος ??? Θα μπορουσες να βρεις κατι αλλο ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: τεκμηρια μοτοσυκλετων-αγορα τι παζει ???  

  Από: doohan στις 09/04/2011 1:32 μμ.

Ποια ειναι η διαφορα ενος Μαθηματικου και ενος Μαλακα Κυριες και Κυριοι???Ε?



Ειδου η απαντησης:
marios"ΕΛΕΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΘΡΩΠΑ....ΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑ ΓΑΤΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΑΠΑΚΙ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΜ...ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΛΕΕΙ....ΚΑΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠ ΤΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΕΙΡΩΝΙΑ.....ΤΙ ΛΕΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ....ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ.... ΖΩΑ "


Μπραβο!!

Υ.Γ.Αυτο με τις Μαναδες μπορεις να ερθεις να μου το πεις και απο κοντα αν θελεις......
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: jimdom στις 09/04/2011 3:07 μμ.

προσωπικη αποψη..ο προηγουμενος ειχε τουλαχιστον χιουμορ



After έγραψε:
ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΣΚΑΤΟΚΟΥΛΑΔΟΙ


Θα τα πουμε στους δρομους και στις πιστες, εως τοτε ρουφηχτε το αυγο σας φλωρακια

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: mike.giann στις 09/04/2011 7:19 μμ.

ρε συ καπτεν!! λες ολοι αυτοι να ειναι οι φιλοι του panopticon??
(ειδικα αυτος με το χορνεΡ με βαζει σε σκεψεις!!)

της μηχανης μου σαν μουγκριζει το μοτερ
νιωθω στα συννεφα ωραιος καμικαζι
200 δειχνει η βελονα στο κοντερ
και μες στις φλεβες μου το αιμα παλι βραζει

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Cpt. Haddock στις 09/04/2011 7:31 μμ.

Απλα ειναι κατω το www.moto.gr που μαζευε τον καθε πικραμένο και τώρα δεν έχουν πού να πάνε.

Προς όλους: Επειδή έχω δει πολλούς τέτοιους που το μονο που κάνουν ειναι να προκαλούν γιατι (έτσι νομιζουν οτι) διασκεδάζουν, το μονο που μπορείς να κάνεις ειναι να τους αγνοείς ωστε να μη δινεις νόημα στη μίζερη ύπαρξή τους.

Απο ένα σημείο και μετα τρώνε ενα μπαν και δεν τους ξαναβλέπουμε. Εχουν συνηθίσει, οι περισσότεροι πανε απο μπαν σε μπαν κι απο νικνέιμ σε νικνέιμ.

Μη δίνετε σημασία, ειδικά όταν το χοντραίνουν. Οι περισσότεροι ειναι θρασύδειλοι και δεν εμφανιζονται και ποτέ δια ζώσης

Αυτα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: chris34 στις 10/04/2011 12:04 πμ.

+ 1050 στον Καπτεν!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 10/04/2011 1:47 μμ.

Cpt. Haddock"
Προς όλους: Επειδή έχω δει πολλούς τέτοιους που το μονο που κάνουν ειναι να προκαλούν γιατι (έτσι νομιζουν οτι) διασκεδάζουν, το μονο που μπορείς να κάνεις ειναι να τους αγνοείς ωστε να μη δινεις νόημα στη μίζερη ύπαρξή τους.

Απο ένα σημείο και μετα τρώνε ενα μπαν και δεν τους ξαναβλέπουμε. Εχουν συνηθίσει, οι περισσότεροι πανε απο μπαν σε μπαν κι απο νικνέιμ σε νικνέιμ.

Μη δίνετε σημασία, ειδικά όταν το χοντραίνουν. Οι περισσότεροι ειναι θρασύδειλοι και δεν εμφανιζονται και ποτέ δια ζώσης
"


Κοινώς...don't feed the troll.
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: vagelis στις 02/05/2011 11:03 μμ.

mapcentral"ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΚΟΝΤΗ "


Λοιπον σημερα κατοπιν ραντεβου πηγα στον σακη για το σερβις των 10.000χλμ ολα μια χαρα το παλικαρη ειναι αστερι ,μαζι με τον θανο τον μαστορακο που εχει μαζι του (μεγαλο ΓΑΤΙ ο τυπακος) ολα μια χαρα ,ρυθμισε και τις πεταλουδες ,εμεινα πολυ ευχαριστημενος και θα ξαναπαω,και το ωραιο ειναι ,που ο σακης ειναι ευχαριστος ανθρωπος με το χαμογελο ...
Η μοτοσικλετα δεν ειναι επικινδυνη...επικινδυνη την κανουμε εμεις....

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: crazyumpire στις 03/05/2011 1:19 μμ.

Να μπω και Εγω????
καλα ξεκινησε η κουβεντα απο το αν το συνεργειο του Σακη ειναι ή δεν ειναι εξουσιοδ.......Ο.Κ.!!
καποιοι πειραχτηκαν απο τα κεφαλαια,αλλοι ισως απο τα ελληνικα γραμενα στα αγγλικα...Ο.Κ.!!
τωρα ισως καποιοι πιο παλιοι ειναι πιο ''καυστικοι'' και πειραχτηρια...
ισως καποιοι πιο ''νεοι'' στο φορουμ τσιτωσαν απο τις παρατηρησεις........και 'σχετικα' δικαιως τσιτωσαν......
αλλα μπαινοντας σε εναν χωρο που δεν γνωριζεις ποιος ειναι τι...(δεν λεω οτι πρεπει να ανεχτει τα οσα του πουν,αλλα ουτε να ''επιτεθει'' ετσι αποτομα!!)
γιατι αρχιζει μια μαλακια!! με το ποιος γραφει καλυτερα και πιο σωστα,χωρις ορθογραφικα και αλλα τετοια παπαρια!!
Ο.Κ. καποιος εγραψε HORNER.... μηπως επειδη το τελευταιο R ειναι διπλα στο Τ και πατηθηκε καταλαθος??
Πραγματικα ΧΕΣΤΗΚΑ!!! καλη η πλακα αλλα δεν μπορει ΚΑΝΕΙΣ ειτε νεος ειτε παλιος..να λεει οτι ολοι εδω μεσα ειναι ζωα,ή αμορφωτοι,ή περι μαναδων!!!
Σιγουρα καποιοι εχουν ΠΟΛΥ καλες γνωσεις .....ισως καλυτερες απο αλλους ,ισως καποιοι εχουν περισσοτερη πειρα απο ορισμενους.....με το να μπενεις ομως και επειδη τα ''λες'' με 2 -3 ατομα, δεν μπορεις να περιλαμβανεις ολους οσους υπαρχουν σε αυτο τον χωρο!!!
αμα διαβασες ''Εξουσιοδοτημενο'' και δεν ειναι κανε παραπονα στον ADMIN,να το διορθωσει!!!
οσο για το συγκεκριμενο "συνεργειο" ....μακαρι να ηταν και καποια αλλα συνεργεια οπως ειναι και Αυτο!!!
καταλαβαινω οτι για συγκεκριμενους λογους εψαχνες ή ψαχνεις καποιο που θα ειναι ΜΟΝΟ εξουσιοδοτημενο....Ο.Κ.!!!
αμα ειναι κανεις ....Μορφωμενος!! θα καταλαβει οτι δεν το ελεγες απλα για να το πεις ...αλλα ηταν μια Κατηγορια!!
Εγω δεν βλεπω ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ....απο μεριας σου..επειδη καποιος εβγαλε σχολεια και πανεπιστημια.
αυτοι λεγονται απλα ΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΜΕΝΟΙ.....την Μορφωση την αποκτας απο την Ζωη.!!! και απο το επιπεδο που σε μεγαλωσαν!!!
αν εγω κανω γραμματικα λαθη ....ΧΕΣΤΗΚΑ....
αν καποιος μου την 'πει'.......ΧΕΣΜΕΝΟ .......τον εχω και αυτον!!
Απλα ''τραβηξου'' λιγο.....μην μας βαζεις ΟΛΟΥΣ στην σειρα!!
Σεβασου ..να σε Σεβαστουν!! Εσενα σου την 'ειπαν' ,και εσυ Τσιτωσες και μας Βαζεις ολους σε εναν κουβα!!
Γιατι και ο Κουβας....ειναι Τρελλος!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: Billie στις 03/05/2011 3:35 μμ.

crazyumpire"
[...]αμα ειναι κανεις ....Μορφωμενος!! θα καταλαβει οτι δεν το ελεγες απλα για να το πεις ...αλλα ηταν μια Κατηγορια!!
Εγω δεν βλεπω ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ....απο μεριας σου..επειδη καποιος εβγαλε σχολεια και πανεπιστημια.
αυτοι λεγονται απλα ΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΜΕΝΟΙ.....την Μορφωση την αποκτας απο την Ζωη.!!! και απο το επιπεδο που σε μεγαλωσαν!!!
αν εγω κανω γραμματικα λαθη ....ΧΕΣΤΗΚΑ....
αν καποιος μου την 'πει'.......ΧΕΣΜΕΝΟ .......τον εχω και αυτον!!
Απλα ''τραβηξου'' λιγο.....μην μας βαζεις ΟΛΟΥΣ στην σειρα!!
Σεβασου ..να σε Σεβαστουν!! [..]"


+ όσα θες
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: krysta στις 03/05/2011 6:12 μμ.

Billie".....
Κοινώς...don't feed the troll....."


γενικά ή του ΦΟΡΜ???
"diobo'...!"

Re: Συλλογή Offtopic  

  Από: crazyumpire στις 03/05/2011 6:19 μμ.

AAαααα VANGELIS...στο συνεργειο του Σακη....οχι Θανος...Νασος(και Φιλιππος)
Αυτοι ειναι ''Εξουσιοδοτημενοι??''
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...