Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 29/04/2013 9:51 μμ.

Σε ειδα την κυριακη, δλδ τη μηχανη σου, λευκο tiger στη νικης στη θεσ/νικη στο mikel!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:56, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Παντελής στις 29/04/2013 10:48 μμ.

Εθεάθη ο crazyumpire στα βόρεια προάστια....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Theozed στις 30/04/2013 12:58 πμ.

Εθεάθη σήμερα μαύρο Tiger 1050, με σήμα της ΛΕ.ΜΟ.Ν. σε γνωστό συνεργείο της Κυψέλης!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billis 1050 στις 30/04/2013 10:54 πμ.

sinister"Σε ειδα την κυριακη, δλδ τη μηχανη σου, λευκο tiger στη νικης στη θεσ/νικη στο mikel!"


Ναι περασα απο νικης... Με επιασες που περνουσα?Με τι ησουν?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 30/04/2013 1:55 μμ.

billis 1050"
sinister"Σε ειδα την κυριακη, δλδ τη μηχανη σου, λευκο tiger στη νικης στη θεσ/νικη στο mikel!"


Ναι περασα απο νικης... Με επιασες που περνουσα?Με τι ησουν?"

ημουν στη βεραντα στο σπιτι απο πανω κ σε ειδα! ειχα ερθει για ΣΚ
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billis 1050 στις 30/04/2013 7:35 μμ.

[quote="sinister":1nzdaxyb]
billis 1050"
sinister"Σε ειδα την κυριακη, δλδ τη μηχανη σου, λευκο tiger στη νικης στη θεσ/νικη στο mikel!"


Ναι περασα απο νικης... Με επιασες που περνουσα?Με τι ησουν?"

ημουν στη βεραντα στο σπιτι απο πανω κ σε ειδα! ειχα ερθει για ΣΚ [/quote:1nzdaxyb]

Re: Εθεάθησαν  

  Από: acratosa στις 01/05/2013 4:03 μμ.

Καλησπέρες,
παρακολουθώ πολύ καιρό το φόρουμ και κάποιοι με γνωρίζετε από τις παλαιές μας περιπέτειες (πρώτη γνωριμία με φορουμ, κλοπή και εύρεση μηχανής μου κλπ).
Επειδή καλό είναι να συζητάμε τα του οίκου μας και να αναδεικνύουμε τα ορθά, κρίνω ότι πρέπει να καταδείξω κι ένα αρνητικό. Γράφω λοιπόν στο "εθεάθησαν", κι αν ο Moderator Κρίνει ότι ειμαι off-topic ας το αλλάξει, εννοείται.

Εθεάθη λοιπόν νεανίας μετά ομορφοτάτης συνοδού, να ξεκαβαλικέυει φτιαγμένο λευκό Τίγρη, με φιμε ζελατίνα, εξατμισάρα, επιπλέον καλούδια. Χτες (Τριτη) και ώρα απογευματινή (κατά τις στη διασταυρωση Αχιλλέως κ Ελ. Βενιζέλου (στα "πρατήρια"). Κάτι όμως έλειπε από το υπέροχο αυτό μηχανάκι..
Αυτό που έλειπε ήταν... οι καθρέπτες! Ο ασκεπής/άκρανος νεανίας -εκπρόσωπος ενδεχόμενα της υποφυλής των "καγκούρων"- είχε αφαιρέσει το διακοσμητικό αυτό στοιχείο (ενν. τους καθρέπτες), κάτι που επισήμανα εγώ και άλλοι δίπλα μου..

Δεν ήταν το πρώτο Τιγράκη που είδα έτσι και με λυπεί. Ναι μεν παμε τόσο γρήγορα που δεν χρειάζεται να βλέπουμε πίσω, αλλά ρε παλικάρι άσε τους καθρέπτες μήπως χρειαστεί να κρεμάσεις κάτι, πχ, μια τσάντα σουπερ μαρκετ ή το κράνος.. Α, ξέχασα, δεν το φορούσες!Σωστά! Λάθος μου..

ελπίζω να μην ενόχλησα κάποιον με το παραπάνω ποστ. Δεν το είχα σκοπό, απλά θεωρώ ότι έπρεπε να αναφερθεί.
χαιρετισμους σε όλο το φορουμ και ευχές για Καλό Πάσχα! Πάντα όρθιοι!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: PTiger800 στις 01/05/2013 4:30 μμ.

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Παραγνωρίζεις όμως μερικές περιπτώσεις που δεν χρειάζονται καθρέπτες:

1. Οι έχοντες μάτια στον ποπό...(βλ. Νίκος Γκάλης οταν ήταν στον Αρη, Ζινεντιν Ζινταν κ.λπ.)
2. Ιππότες Τζεντάι (βλέπουν με τη βοήθεια της δύναμης)
3. Νίντζα, Σαολίν κ.λπ. μάστερ των πολεμικών τεχνών και της μπάλας που έχουν αποκτήσει 6η αίσθηση

Με την εξαίρεση της πρώτης περίπτωσης, τολμώ να πω ότι οι πιο πάνω δεν χρειάζονται ούτε κράνος. Ποσώ μάλλον καθρέπτες για να το κρεμάνε, βεβαίως βεβαίως....
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billy the kid στις 02/05/2013 12:53 πμ.

Κι εγώ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, ιδιαίτερα για το θέμα του κράνους, έχω παρατηρήσει αρκετούς αναβάτες να μή το φοράνε, σε τέτοιο σημείο μάλιστα, που αρκετές φορές μου έρχεται να τους κάνω παρατήρηση. Όσο για το θέμα της αφαίρεσης των καθρεπτών, το θέαμα φτάνει στα όρια του κωμικού μερικές φορές, με τον αναβάτη να στρίβει το κεφάλι δεξιά αριστερά για να ελέγξει (για όσους το κάνουν αυτό) λες και του κάνουν εξορκισμό κι αρνείται να βγάλει τον δαίμονα από μέσα του...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 02/05/2013 4:33 μμ.

χθες τοαπογευμα σε καφε της λ.ηρακλειου στη ν,ιωνια μεσα στο κεντρο.μαυρο 800.με προβολακια...επινα καφεδακι και παρκαρε στο παρκακι στο αγαλμα.μετα απο λιγο εφυγα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billis 1050 στις 03/05/2013 12:46 μμ.

Xτες το πρωι στην παραλια 2 μαυρα τριπλ ενας χωρις κρανος ενας κανονικα..Το ενα φορουσε εξατμιση hp corse νομιζω...Και λευκο αιλουροειδες 1050 το απογευμα κατα τις 8 στην κρηνη..Ημουν διπλος με ενα dl 650 με κρανος Moon X-lite χαιρετησα αλλα μαλλον δεν καταλαβε..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 04/05/2013 11:33 πμ.

Πορτοκαλι τιγρης σημερα στην Λαρισα. Ωραιος ήχος και ωραίο κρανος!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 04/05/2013 12:43 μμ.

Μ.Παρασκευη.Street triple r ,Μιλησαμε στην κωνσταντινουπολεως κ πηγαμε παρεα μεχρι την καβαλας!ημουν μαζι με κρυστα με το δικο της street. Μου ειπες οτι δεν γραφεις εδω αλλα πιστευω να ξεκινησεις!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 04/05/2013 4:32 μμ.

xaotikos"Πορτοκαλι τιγρης σημερα στην Λαρισα. Ωραιος ήχος και ωραίο κρανος!"

Μάλλον τον είδαμε πολλοί αυτόν τον τίγρη δεν νομίζω να υπάρχουν και αρκετοί στη Λάρισα,
955 με κράνος arai rx-7 μιλήσαμε για λίγο χάρηκα Βασίλη
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 05/05/2013 1:35 πμ.

1050 ο τιγρης που ειδα