Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 06/05/2013 11:52 πμ.

λευκος δικαβαλος τιγρης στην παραλια του ωροπου παρεακι με αλλη μοτο μεσημερι την παραμονη της αναστασης

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billis 1050 στις 06/05/2013 1:49 μμ.

Ο πασχαλης τσαρουχας στον κόμβο του Κορινου με ολόσωμη dainese παρέα με μια κόκκινη multistrada 1100...Συμβαίνει τωρα...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ehetlaios στις 06/05/2013 9:43 μμ.

Σημερα περι τις 12:30 στον επαρχιακο Λαρισας-Κοζανης ανταμωθηκα με μπλε sprint δικαβαλο.Εγω πηγαινα προς Κοζανη το sprint προς Λαρισα φανταζομαι

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 06/05/2013 10:09 μμ.

xaotikos"1050 ο τιγρης που ειδα"

Τελικά έχει πολλά τιγράκια η πατρίδα


billis 1050"Ο πασχαλης τσαρουχας στον κόμβο του Κορινου με ολόσωμη dainese παρέα με μια κόκκινη multistrada 1100...Συμβαίνει τωρα... "

Εχει triumph?
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 07/05/2013 2:25 πμ.

Ειδα και ενα 800 δικαβαλο στον αγιόκαμπο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ATHANAS στις 07/05/2013 10:25 μμ.

Aσημι Tiger 955 την Μ. Παρασκευη γυρω στις 2 στον κομβο Κρυονεριου στον παραδρομο.....αυτος προς Μαλακασα εγω προς Αθηνα......κορναριστηκαμε !!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billis 1050 στις 08/05/2013 12:52 πμ.

johnygalan"
xaotikos"1050 ο τιγρης που ειδα"

Τελικά έχει πολλά τιγράκια η πατρίδα


billis 1050"Ο πασχαλης τσαρουχας στον κόμβο του Κορινου με ολόσωμη dainese παρέα με μια κόκκινη multistrada 1100...Συμβαίνει τωρα... "

Εχει triumph?"



Οχι την Ιταλίδα καβαλουσε αλλα είπα να το γράψω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Gianno στις 17/05/2013 10:22 πμ.

αθηνας χτες το μεσημερι, tiger sport. πφφφφφφφφφφ θα την κανω την τρελα να το αλλαξω, το βλεπωωωωωωω
http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Theozed στις 18/05/2013 12:17 πμ.

Εθεάθη άσπρο street triple στη Μεσογείων 17/5 κατά τις 19:00. Σου είχα κολλήσει για αρκετή ώρα, μέχρι και την Αγία Παρασκευή

Μαύρο, σπαστό προς σγουρό μακρύ μαλλί! Ρε συ φίλε/φίλη, με συγχωρείς! Δεν μάρσαρα για να μου ανοίξεις το δρόμο, αλλά για να γουστάρουμε και να μας ακούν τα αμάξια που άναβαν φλας για να στρίψουν κατά πάνω μας
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 18/05/2013 5:32 μμ.

σημερα, δυο κρουσματα μαζεμενα
ασπρο τριπλακι δικαβαλο το πρωι κ τωρα μολις ανεβοκατεβαινει τον παραλιακο της αμμουδαρας / ηρακλειο ενας μπλε τιγρης.
μην πω για κρανη, για την κρητη μιλαμε ετσι?


εντιτ: ο μπλε ξαναπερασε με κρανος κ φουλ αρματωσια.. δεν θα ναι ντοπιος..
στριβω, αρα υπαρχω...
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:56, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: indreas στις 18/05/2013 10:04 μμ.

Theozed"Εθεάθη άσπρο street triple στη Μεσογείων 17/5 κατά τις 19:00. Σου είχα κολλήσει για αρκετή ώρα, μέχρι και την Αγία Παρασκευή

Μαύρο, σπαστό προς σγουρό μακρύ μαλλί! Ρε συ φίλε/φίλη, με συγχωρείς! Δεν μάρσαρα για να μου ανοίξεις το δρόμο, αλλά για να γουστάρουμε και να μας ακούν τα αμάξια που άναβαν φλας για να στρίψουν κατά πάνω μας "

Αχαχαχααχ σε βρίσκω πολύ σωστό στην περιγραφή του μαλλιού (κομμωτής γαρ)...να σου πώ την αλήθεια μου πήγε το σκατό στην κάλτσα με το μαρσάρισμα γιατί δεν σε είχα δει και δεν κατάλαβα ότι ήσουν σταματημένος, νόμισα πως ερχόσουν καρφί πάνω μου.. καλά έκανες το χρειαζόμουν το ξυπνηματακι μου ...αντε αντε τυχερός είσαι που είχε πολύ κίνηση και δεν ανοίξαμε μαζί, μιλάμε για πολύ ελαφρύ σύνολο το triplaki του μακρυμάλλη 58 κιλά άνθρωπος και ήταν και άδειο από βενζίνη ..να σαι καλά φίλος και ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε καμιά συνάντηση...btw αύριο κατά τις 2 θα είμαι στο motofestival

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Theozed στις 19/05/2013 2:49 πμ.

indreas"
Αχαχαχααχ σε βρίσκω πολύ σωστό στην περιγραφή του μαλλιού (κομμωτής γαρ)...να σου πώ την αλήθεια μου πήγε το σκατό στην κάλτσα με το μαρσάρισμα γιατί δεν σε είχα δει και δεν κατάλαβα ότι ήσουν σταματημένος, νόμισα πως ερχόσουν καρφί πάνω μου.. καλά έκανες το χρειαζόμουν το ξυπνηματακι μου ...αντε αντε τυχερός είσαι που είχε πολύ κίνηση και δεν ανοίξαμε μαζί, μιλάμε για πολύ ελαφρύ σύνολο το triplaki του μακρυμάλλη 58 κιλά άνθρωπος και ήταν και άδειο από βενζίνη ..να σαι καλά φίλος και ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε καμιά συνάντηση...btw αύριο κατά τις 2 θα είμαι στο motofestival"


Ωραίος indreas!

Όντως, μια τύχη την είχα! Μια φορά το άνοιξες και εξαφανίστηκες

Ήσουν εν κινήσει με χαμηλή ταχύτητα, μέσα στην κίνηση, ανάμεσα σε αριστερή και δεξιά λωρίδα. Ακριβώς αριστερά δίπλα σου, ένα αμάξι με αναμμένο δεξί φλας. Ακριβώς πίσω του, ένα renault megane coupe επίσης με αναμμένο δεξί φλας. Κι εγώ να έρχομαι να σε προλάβω. Ας μαρσάρω λίγο λέω, για το καλό όλων!!! Ε, μετά κόλλησα και το παράκανα λίγο

Ήθελα να σταματήσουμε δίπλα δίπλα σε κάνα φανάρι να τα πούμε, αλλά δεν έκατσε.

Χάρηκα πολύ που τα "είπαμε", έστω και μέσω των ουρλιαχτών των κινητήρων μας

Ναι μαν, έλα σε καμιά βολτίτσα να γνωριστούμε Και σε καμιά καφεδοσυνάντηση...

Δες κι εδώ:

kafedosunantisi-sabbato-t5402-12.html#p72483

Δεύτερη σελίδα, πρώτη φωτογραφία, ο πρώτος από δεξιά είναι αυτός που σε..."ξύπνησε"

Υ.Γ.: Δυστυχώς, motofestival δεν παίζει... Καλά να περάσεις

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: PTiger800 στις 23/05/2013 3:26 μμ.

Ναι ρε Ντουφέ, εγώ ήμουνα!!!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: john doufexis στις 23/05/2013 4:04 μμ.

PTiger800"Ναι ρε Ντουφέ, εγώ ήμουνα!!!"
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bubal13 στις 23/05/2013 5:05 μμ.

πριν κανα 2 μερες εθνικη προς λαμια στην κιφησια, μαυρος1050 μαμιωντας και χωρις εκεινο το ταμπελακι με τους αριθμους...
cusco εξαρχεια μονιμως 1050ασπρο τζιτζι