ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: MARINOS στις 10/04/2010 2:13 πμ.

Auksisi metoxikou ekane kai o Ψωμιαδης alla ta ebale sthn trapeza tou san egihtiki kai eksafanistike...

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: chris34 στις 10/04/2010 10:48 πμ.

MARINOS"Auksisi metoxikou ekane kai o Ψωμιαδης alla ta ebale sthn trapeza tou san egihtiki kai eksafanistike..."


Τοτε μην ασφαλισεις την μοτο σου στον Ψωμιαδη.....
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: mixalakis στις 11/04/2010 6:28 μμ.

Τελικά υπάρχει κανείς που έχει κάνει έρευνα αγοράς και έχει να προτείνει κάποια αξιόπιστη και φτηνή ασφαλιστική;

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: denthnpalevw στις 11/04/2010 8:50 μμ.

mixalakis"Τελικά υπάρχει κανείς που έχει κάνει έρευνα αγοράς και έχει να προτείνει κάποια αξιόπιστη και φτηνή ασφαλιστική;"

+ οσα θελετε

ειμαι και για ανανεωση σε 2-3 βδομαδες
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: giannisx στις 28/05/2010 4:24 μμ.

Εγώ μέχρι τώρα είχα Μινέττα... Ανέβασαν όμως τιμολόγιο και ο Τίγρης βγαίνει πλέον στα 261€/έτος.
Έτσι την άλλαξα και πήγα στην Chartis με 170€/έτος (αν θέλετε και νομική προστασία πάει στα 200€/έτος).

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: johnygalan στις 30/05/2010 12:19 πμ.

giannisx"Εγώ μέχρι τώρα είχα Μινέττα... Ανέβασαν όμως τιμολόγιο και ο Τίγρης βγαίνει πλέον στα 261€/έτος.
Έτσι την άλλαξα και πήγα στην Chartis με 170€/έτος (αν θέλετε και νομική προστασία πάει στα 200€/έτος).
"

Μπορείς να έχεις ασφάλεια χωρίς νομική προστασία;
Δεν το ήξερα αυτό!!!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: kostas1975 στις 03/06/2010 7:59 μμ.

και εγω με μινεττα ειμαι αλλα θα δουμε....ακουσατε τιποτα για την ποστ insurance?ειναι ελ.τα και ταμιευτηριο μαζι!λεει τιποτα?

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: vasgian στις 26/10/2010 11:36 πμ.

Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και 2 χρόνια interamerican και είμαι πολύ ικανοποιημένος από τις παροχές. Παλιότερα είχα Chartis αλλά δοκίμασα με την παρότρυνση ενός ασφαλιστή και ήταν μια χαρά. Δείτε εδώ αν θέλετε http://www.interamerican.gr/default.asp?pid=168&la=1

Re: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΤΟ  

  Από: tharis στις 26/10/2010 2:09 μμ.

Εγω εχω Interamerican με κλοπη και τωρα που βρηκα ολικη στην Chartis θα την κανω εκει. Θα μου βγει περιπου 100ευρο φθηνοτερα το εξαμηνο ..!!

Για να μην μιλησω για τη διαφορα με επασφαλιστρο γιατι αγοραζεις παπι μ αυτα τα λεφτα ... Μαλλον στην Interamerican ασφαλιζουν πελατες απο αλλο πλανητη ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..