ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: Costas στις 14/04/2011 3:09 μμ.

Μετέφερα τη συζήτηση εδώ για να είναι μακριά από αδιάκριτα βλεμματα.

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: Tsiou στις 14/04/2011 3:32 μμ.

Πολύ καλά έκανες φίλε, θα ενημερώσω για την εξέλιξη.
Απ'οτι μου είπαν πάντως 1% να υπάρχει η μηχανή και πολύ είναι, τουλάχιστον να τους πιάσουν..

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: tharis στις 14/04/2011 6:16 μμ.

Καπου θα βρισκεται ρε φιλε .. τι την εκαναν σε 3-4 μερες .. την καταπιαν ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: patapios στις 14/04/2011 6:51 μμ.

haris"Καπου θα βρισκεται ρε φιλε .. τι την εκαναν σε 3-4 μερες .. την καταπιαν ??"



Παντως 3 4 ωρες χρειαζονται για να λυθει μεχρι τελευταιας βιδας κ να αρχισει να πουλιεται αναταλλακτικα.


Φιλε ευχομαι την καλυτερη εκβαση .... να το παρεις πισω κ να τους πιασουν δηλαδη!

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: HelenKoR στις 06/05/2011 8:52 μμ.

Tsi"Λοιπόν με πήραν τηλέφωνο στο κιν. με απόκρυψη. Ήξεραν όλα μου τα στοιχεία (ήταν και η άδεια πάνω στη μηχανή).
Να βρεθούμε στο σημείο που μου την πήραν, να τους δώσω 1.000€ και να μου την δώσουν πίσω.
Τι κάνουμε σ'αυτή τη περίπτωση;
Ξέρω 2 τέτοια σκηνικά απο γνωστούς που πήγαν, έδωσαν τα λεφτά και εννοείται εξαφανίστηκαν οι άλλοι.. "


Σήμερα έμαθα το εξής: Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν άτομα μέσα στην αστυνομία. Όταν δηλώσεις την κλοπή, αυτοί μαθαίνουν τα στοιχεία σου, σε καλούν, ζητούν χρήματα, εσύ τους τα δίνεις με την ελπίδα οτι θα έχεις πίσω το όχημά σου, αυτοί παίρνουν τα χρήματα και γίνονται μπουχός χωρίς βεβαίως βεβαίως να παρεις τίποτα πίσω(αφού ποτέ δεν έκαναν την κλοπή αυτοί!)
Γι'αυτό πρέπει πάντα να ρωτάς λεπτομέρειες! Για ενα περιστατικό που άκουσα, είχε γίνει το εξής: Κλέψανε το αυτοκίνητο μιας κυρίας, είχε μια φωτογραφία της κόρης της στο ταμπλό, ενω ρώτησε για την φωτογραφία εκεινοι δεν απάντησαν παρα μονο της πούλησαν τσαμπουκά, εκείνη έδωσε τα χρήματα και φυσικά αυτοκίνητο και λεφτά έγιναν καπνός.
Ενα άλλο περιστατικό που άκουσα, όντως οι τύποι ήξεραν λεπτομέρειες και όντως πήραν τα χρήματα και επέστρεψαν το αυτοκίνητο στον ιδιοκτήτη.

Προσοχή!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: mastersam13 στις 07/05/2011 6:02 πμ.

Tsi"Λοιπόν με πήραν τηλέφωνο στο κιν. με απόκρυψη. Ήξεραν όλα μου τα στοιχεία (ήταν και η άδεια πάνω στη μηχανή).
Να βρεθούμε στο σημείο που μου την πήραν, να τους δώσω 1.000€ και να μου την δώσουν πίσω.
Τι κάνουμε σ'αυτή τη περίπτωση;
Ξέρω 2 τέτοια σκηνικά απο γνωστούς που πήγαν, έδωσαν τα λεφτά και εννοείται εξαφανίστηκαν οι άλλοι.. "


Για να σου είπαν να συναντηθείς στο σημείο κλοπής, μάλλον πρόκειται για τους ληστες...
Πάντως στη θέση σου θα ενημέρωνα την αστυνομία.
Μπορεί για την κλοπή να μην μπορούν να κάνουν τίποτα... αλλά δεν μπορούν να μην ασχοληθούν με τον εκβιασμό....
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ?
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: strani στις 10/10/2011 7:43 πμ.

πριονοκορδελα θελουνε οι που@@@@ες

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: ATN PANOS στις 15/10/2011 8:50 μμ.

καλη τυχη φιλε σου ευχομαι
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΛΟΠΗ STREET TRIPLE '08 ΛΕΥΚΟ  

  Από: Natassa_triple στις 26/10/2011 10:54 πμ.

βόλτες έκαναν...;

Κ εμένα χθες έκλεψαν τη δική μου, από αγία παρασκευή...
Τώρα πάω να φτιάξω σχετικό ποστ...