Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)

Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Natassa_triple στις 26/10/2011 11 πμ.

Χθες μεταξύ 22:00 με 1:00 κάποιοι έκλεψαν τη μηχανή μου από πυλωτή της Αγίας Παρασκευής (η μηχανή δε φαινόταν από το δρόμο κ όλοι μπαινοβγαίνουμε με ηλεκτρική πόρτα κ αυτή πάντα κλείνει. Τη σήκωσαν κ την έβγαλαν από την πορτούλα που υπάρχει ως είσοδος μπροστά στον κήπο της πολυκατοικίας (βρήκα παραφλού κ σημάδια από το σταντ στο πεζοδρόμιο).

Χαρακτηριστικά της μοτό: Μαύρες aftermarket μανέτες με λευκούς χαρακτήρες triumph πάνω, το πλαστικό που αγκαλιάζει τα φλας έχει βαφτεί λευκό, αυτοκόλλητο ebike μπροστά στο κέντρο της ζελατινούλας κ ένα του smprini δεξιά κάθετα, αυτοκόλλητα Bikenet αριστερά κ δεξιά κάτω από το πλαστικό της ουράς, κ αυτοκόλλητο MRG moto generation πίσω στη βάση της πινακίδας...

Είναι λευκό, με αριθμό πινακίδας ΟΑΧ 371, μοντέλο '08 κ χθες έκανα άμεσα δήλωση κλοπής στο ΑΤ Αγίας Παρασκευής...







Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Montechristo στις 26/10/2011 11:24 πμ.

Αρχισαν και στην γειτονιά μας?????

Θα έχω τον νού μου Νατάσσα.....

Ήταν ασφαλισμένη?
See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: tharis στις 26/10/2011 11:28 πμ.

Κριμα Νατασα .. ευχομαι να γινει κατι ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: HelenKoR στις 26/10/2011 11:32 πμ.


και για να λες οτι δεν φαινοταν απο τον δρομο... τοτε προφανως την ειχαν βαλει στο ματι (που να τους βγει το ματι! )
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Natassa_triple στις 26/10/2011 11:43 πμ.

Όχι, δεν είχα ασφάλεια κλοπής παίδες, δυστυχώς...

Κ εγώ αυτό πιστευω Ελένη, ότι ήταν "παραγγελία"...

(έχω σκάσει)....

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Natassa_triple στις 26/10/2011 11:57 πμ.

Όσοι μπορείτε, προωθήστε το κ μέσω Fb...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2440647128023&set=a.1540787472094.2070745.1007156507&type=1&theater

Ευχαριστώ...

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: johnygalan στις 26/10/2011 12:05 μμ.

Εύχομαι να το βρείς γρήγορα Νατάσα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: green-675 στις 26/10/2011 12:43 μμ.

μακαρι να βρεθει νατασσα...σου το ευχομαι ολοψυχα.....θα εχουμε το νου μας και στις περιοχες μας...........
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: krysta στις 26/10/2011 1:24 μμ.

μακάρι να βρεθεί..στο εύχομαι πραγματικά.τι να πω....
κρίμα
το βαλα κ στο φατσοβιβλιο αν καποιος δει κατι..
"diobo'...!"

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Natassa_triple στις 26/10/2011 2:10 μμ.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Μου ήρθε ένα μνμ πριν...:

"Ενημέρωσε την κοπέλα ότι απο το καλοκαίρι του 2010 έχουν κλαπεί οι περισσότερες triumph μέσα σε αυτές και του αδερφού μου. Η αστυνομία off the record μας είπε πως λίγο πολύ γνωρίζουν ποιοι τις κλέβουν όμως για πολλούς και ευνόητους λόγους δεν τους συλλαμβάνουν. Ίσως λάβει τηλεφώνημα που θα της λένε να καταθέσει λεφτά σε κάποιο λογ/σμό και ότι θα της την επιστρέψουν, προσοχή αν την πάρουν θα ξέρουν πολλές λεπτομέρειες ακόμα και για το σπίτι της ή την οικογένεια της, όμως αν ψάξει καλύτερα μέσω αστυνομίας (εμείς το κάναμε με γνωστό στην ΓΑΔΑ) θα δει ότι το τηλεφώνημα (αν όντως φυσικά λάβει) θα είναι απο τις φυλακές. Η ίδια η αστυνομία εμάς μας είπε πως είναι σεσειμασμένοι και πως η δουλεία γίνεται ακριβώς έτσι μόνο και μόνο για να φάνε και λεφτά απο τους ιδιοκτήτες..οι μηχανές γίνονται ανταλλακτικά μέσα σε χρόνο dt ή φεύγουν για Αλβανία και φυσικά ακόμα και να πληρώσεις, ποτέ δεν παίρνεις πίσω την μηχανή σου. Ελπίζω να μην είναι και εκείνη στην ίδια λίστα με τον αδερφό μου όμως ο αδερφός μου σκέψου απο πέρσι τον Αύγουστο που του την κλέψανε δεν έβγαλε καμμία άκρη και τα παράτησε."

Εύχομαι να μην έχει φύγει ήδη έξω το τριπλ μου...

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: mixalakis στις 26/10/2011 2:38 μμ.

Κουράγιο.

Δεν κατάλαβα ποιοι είναι οι ευνόητοι λόγοι που δεν τους συλλαμβάνουν!!

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Fragiask στις 26/10/2011 4:02 μμ.

Μακάρι να την βρεις ακέραιη και σύντομα.

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: john doufexis στις 26/10/2011 5:58 μμ.

καταρχην ενα κριμα κ μακαρι να βρεθει η μηχανη !!! Οσο για το σχολιο του παλικαριου το επιβεβαιωνω κ εγω στο σημειο οτι η κατασταση με τις ομαδες αυτες πειραιας/αθηνα κεντρο/βορεια εχει γινει πλεον μαστιγα για τα TRIUMPH, εκει που μενω εγω εχουμε υπογειο κλειστο παρκινγκ με 3 μηχανες 2 1050 1 800, ε εχουμε πανω απο 7 περιστατικα ευτιχως χωρις επιτιχια, με ενα μνμ την τελευταια φορα με σπρει αν δεν τις παρουμε θα σας καψουμε, οπως κ το τελευταιο κ ασ ειναι καλα ο φυλακας τησ τραπεζας κατω απ την δουλεια μου που ειδε καποια ατομα να περιφεροντε γυρω απ την μηχανη να απλωνουν εργαλεια κ να δηλωνουν συνεργειο κ οτι τους καλεσα κ θα την εφτιαχναν στο επιτοπου ασε που ηξεραν τα παντα για μενα, το φορτηγακι διπλα ομως κ ηταν ετοιμοι για φορτωμα ωρα μεσημερι !!! παιδια κ ειδικα οι 1050 κ τριπλ τα ματια σας 14, γτ οπωσ λεει κ ενας η αλβανια εχει γεμισει 1050 απο ελληνικα χερια κ μη !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: Art-I-Sun στις 26/10/2011 6:41 μμ.

Νατάσσα μην ανησυχείς, θα την βρούνε! Νομίζω δεν θα έχεις και την καλύτερη διάθεση αυτές τις μέρες, αλλά δεν βγάζει πουθενά!
Ακόμα και αν ήτανε της μοίρας γραφτό να χάσεις το μηχανάκι σου, είμαι σίγουρος πως θα'ναι της μοίρας γραφτό να βρείς το επόμενο!
Χαμόγελο, υπομονή και λαχτάρα! Σαν την πρώτη φορά που το είδες και το ερωτεύτηκες!... Θα ξανάρθει!
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: Κλοπή triumph street triple 675 (του δικού μου...)  

  Από: bonnie στις 27/10/2011 1:19 πμ.

τι να πω ρε νατασακι.. σημερα οπου κ να ημουν, ολο γι αυτο λεγαμε...
ευχομαι να πανε ολα καλα...

ολοι ευχομαστε να βρεθει συντομα!

που να τους κοπουν τα χερια κ τα ποδια μαζι..
εχει παραγινει το κακο τελευταια...
στριβω, αρα υπαρχω...