Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?

Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 19/08/2010 2:51 μμ.

Το άλλο Σ/Κ ο Sprinter θα είναι μόνος ανευ γυναικός και ψάχνει παρέα μικρή για χλμφαγική εκδρομή in mainland Greece κάπου. Με 1 ή δύο διανυκτερεύσεις κατα προτίμηση εις μέρη ορεινά μετα τσίπουρου.

Ψήνεται κανείς ή θα πάρω πάλι τους δρόμους μόνος? (πράγμα που δε με χαλάει ουδόλως, αλλά είπα να σας δώσω την ευκαιρία να απολαυσετε την παρέα μου).

Καμμιά ιδέα?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Native στις 19/08/2010 2:54 μμ.

Γιάννενα απο Πάτρα....Διανυκτέρευση Μέτσοβο και επιστροφή απο Καλαμπάκα-Δομοκό....

Απλά μου ήρθε στην κεφάλα και το είπα

Σκεφτομαι να παω Ζάκυνθο...αλλιως θα ήμουν μέσα σε κάποια ενδεχόμενη βόλτα...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 19/08/2010 2:56 μμ.

Native"Γιάννενα απο Πάτρα....Διανυκτέρευση Μέτσοβο και επιστροφή απο Καλαμπάκα-Δομοκό....

Απλά μου ήρθε στην κεφάλα και το είπα "


Δηλαδή ενδιαφέρεσαι ή απλώς ιδέες ρίχνεις? Σιγά μη φτάσω εκεί πάνω και μείνω στο τουριστο-ξεφτυλισμένο Μέτσοβο.

ΥΓ Ζακυθινός εισαι?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Costas στις 19/08/2010 3:08 μμ.

Ως γνωστόν δεν έχω πρόβλημα με τα χιλιόμετρα γιατί η Daytona μου είναι ταξιδιάρα,αλλά και μόνο που πρέπει να υποστώ τη γκρίνια σου σε όλη τη διαδρομή μου γυρνάνε τ'άντερα

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Native στις 19/08/2010 3:08 μμ.

Οχι...εχω γνωστους εκει που κανουν διακοπες...ενω εγω δουλευω

Νομιζα ελεγες αυτο το σκ ομως...μπερδευτικα...το αλλο δεν εχω κανονισει κατι...οποτε θα το σκεφτω...

Ε γενικα εχει κι αλλα ωραια μερη εκει πανω...και καλοκαιριατικα δεν νομιζω να ειναι και πιτα στον κοσμο...

Απλα μια ιδεα ειπα παντως
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: vagtyrp στις 19/08/2010 3:12 μμ.

και γώ ψήνομαι δικάβαλος, αλλά δεν ξέρω αν μπορώ και τις 2 μέρες ακόμα....περιμένω τις ημερομηνίες των αγώνων κυπέλλου της Γ εθνικής....από ότι ξέρω ως τώρα θα γίνουν τα πρώτα ματς στις 28.....οπότε μόνο για κυριακή μπορώ. αν κανονιστεί κάτι θα έρθω το βραδάκι να σας συναντήσω...



.........καρπενήσσι;
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 19/08/2010 3:14 μμ.

Αυτό το θρέντ δεν ανοίχτηκε για να γράψουν όσοι ΔΕ μπορούν η ΔΕ θέλουν... Για να σοβαρευτούμε!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Native στις 19/08/2010 3:16 μμ.

vagtyrp"και γώ ψήνομαι δικάβαλος, αλλά δεν ξέρω αν μπορώ και τις 2 μέρες ακόμα....περιμένω τις ημερομηνίες των αγώνων κυπέλλου της Γ εθνικής....από ότι ξέρω ως τώρα θα γίνουν τα πρώτα ματς στις 28.....οπότε μόνο για κυρική μπορώ. αν κανονιστεί κάτι θα έρθω το βραδάκι να σας συναντήσω... "


Βαγγελη θα αρχισω να σε φωναζω Φιλέα Φόγκ απο δω και περα....δεν χανεις χιλιόμετρο για χιλιόμετρο...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: vagtyrp στις 19/08/2010 3:17 μμ.

εγώ είμαι απολύτως σοβαρός κύριε νίκο....έτσι και αλλιώς για καρπενησσι έλεγα να πεταχτώ με την κοπέλλα μου ανεξάρτητα από το ποστ..αλλά αν είναι να πάμε κάπου αλλού θα ακολουθήσω....έστω και με καθυστέρηση


μητσάρα 40000 και ακόμα δεν μπορω να κατέβω από τη σέλα.....ας είχα και λίγο χρόνο και χρήμα παραπάνω και θα επινα καφέ στο λονδίνο από εβδομάδα!

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 19/08/2010 5:02 μμ.

Η τρελλοσκέψη μου είναι για κάνα κεντρικό Ζαγόρι. Σπρίντ (!!) σιδερόκωλο ζόρικο Παρασκευή απογευματακι μέχρι εκει (αναχώρηση κατα τις 4 - 5 απογευματάκι, προσοχή αναπόφευκτη η νυχτερινή οδήγηση), διαμονή Κουκούλι, Κήπους ή Καπέσοβο. Σάββατο - Κυριακή το πρόγραμμα δεν έχει διαμορφωθεί στο μυαλό μου ακόμα αλλα σιχαίνομαι να γυρνάω από εκεί που ήρθα.

Εναλλακτικά συζητάω διαμονή Παρασκευή κάπου στη μέση και αφιξη Σάββατο στο Ζαγόρι από εναλλακτική διαδρομή. Αλλά δε ξέρω που στη μέση θα είναι καλά.. Καμμιά ιδέα?

Οπως και δε ξέρω αν είναι καλύτερα από Ριο-Αντίριο ή από Τρίκαλα - Καλαμπάκα - Εγνατία πιά.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 19/08/2010 5:20 μμ.

Γράφω όπως σκέφτομαι. Θα έπαιζε ας πούμε Παρασκευή: Λαμία - Καρδίτσα - Πύλη Τρικάλων και διαμονή εκεί. Σαφώς πιο μικρή και άνετη διαδρομή και γλιτώνεις και πολύ σκοτάδι. Σάββατο πρωί έχει με άνεση διάφορες εναλλακτικές διαδρομές για Ζαγόρι. Δεν ειν' κακή ιδέα τώρα που το σκέφτομαι...


Τώρα στα παπάρια σας εσάς γιατί κανείς δε θάρθει αλλά λέμε τώρα..
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: ATN PANOS στις 19/08/2010 10:25 μμ.

τι να σου κανω κουμπαρε,που ειμαι μακρια και απο νησι.

βρε αν ειναι να πας μονος δεν κατεβαινεις χανια, να σου κανω μια διαδρομη,
να γλειφεις και τα δαχτυλα σου?

το ιδιο θα σου κοστισει!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: nfot στις 19/08/2010 10:29 μμ.

Sprinter"Γράφω όπως σκέφτομαι. Θα έπαιζε ας πούμε Παρασκευή: Λαμία - Καρδίτσα - Πύλη Τρικάλων και διαμονή εκεί. Σαφώς πιο μικρή και άνετη διαδρομή και γλιτώνεις και πολύ σκοτάδι. Σάββατο πρωί έχει με άνεση διάφορες εναλλακτικές διαδρομές για Ζαγόρι. Δεν ειν' κακή ιδέα τώρα που το σκέφτομαι...


Τώρα στα παπάρια σας εσάς γιατί κανείς δε θάρθει αλλά λέμε τώρα.."


Με αρεσει η ιδεα - διαδρομη. Ψηνομαι θα ελεγα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: doohan στις 19/08/2010 10:57 μμ.

...........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Σαβ/κο 28-29/8 είναι κανένας για τρελλή εκδρομίτσα?  

  Από: Sprinter στις 20/08/2010 10:42 πμ.

Bump!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε