Κοπή πίτας 2013! 10/03/13

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: PTiger800 στις 13/03/2013 11:21 πμ.

panos76gr"και ενα βιντεο του πρωταρη !!! αν και οχι τοσο καλο, αλλα πιστευω οτι βλεπεται ... "


Όντως έκανες καλή αρχή, και επίσης την έκανες μονάχος σου.
Καλή βιντεοαρχή λοιπόν και καλη Youtubοαρχή. 2 στα 2

Εύγε συνονοματε!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Γιωργος στις 13/03/2013 11:44 πμ.

Παίδες καλημέρα.
Χαίρομαι παρα πολύ που περάσατε ωραία, εύχομαι και του χρόνου ακόμη καλύτερα.
Συγχαρητήρια στην ομάδα διοργάνωσης, η οποία δείχνει οτι τα πάει περίφημα. Δυστυχώς φέτος έχω πολλά θέματα να αντιμετωπίσω και με κάνουν να απέχω από τις περισσότερες συναντήσεις μας , αλλά και από την διοργάνωση νέων ,ειδικά στη βορεια Ελλ'αδα, αλλά πιστεύω γρήγορα να "συνέλθω" και να ξαναγίνουν τα πράγματα όπως παλιά.
Θερμούς χαιρετισμούς σε όλους και εύχομαι πολλά και ασφαλή χιλιομετρα.

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: arvalas702 στις 13/03/2013 12:10 μμ.

μπράβο στους διοργανωτές. όλα ήταν άψογα. χάρηκα που γνώρισα κόσμο που περνάει καλά με τις 2 ρόδες και το διασκεδάζει. στο επανειδείν
ride is my moto. my moto is for riding!!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: johntar στις 13/03/2013 3:36 μμ.

Λοιπόν..... Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν! Ήταν όλα καταπληκτικά! Από την αρχή ως το τέλος!Το μαγαζί ήταν πάρα πολύ καλό το φαΐ εξαιρετικό και η πίτα ήταν απίστευτη!Και του χρόνου εύχομαι ακόμα πιο πολλά άτομα πιο πολλά μηχανάκια και με την ιδία καταπληκτική διοργάνωση! Φωτογραφίες δυστυχώς δεν μπορώ να της ανεβάσω.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: panos76gr στις 13/03/2013 4:30 μμ.

PTiger800"
panos76gr"και ενα βιντεο του πρωταρη !!! αν και οχι τοσο καλο, αλλα πιστευω οτι βλεπεται ... "


Όντως έκανες καλή αρχή, και επίσης την έκανες μονάχος σου.
Καλή βιντεοαρχή λοιπόν και καλη Youtubοαρχή. 2 στα 2

Εύγε συνονοματε!
"


ευχαριστω πολυ φιλε πανο, και ολα τα παιδια για τα ωραια σας λογια ,αν και νομιζω οτι δεν θελετε να με απογοητευσετε ...

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: panos76gr στις 13/03/2013 4:32 μμ.

Savvas Drakakis"πολυ καλο βιντεακι Πανο!
εκανες καλη σκηνοθετικη αρχη! "

ευχαριστω φιλε σαββα

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 14/03/2013 8:16 πμ.

panos76gr"και ενα βιντεο του πρωταρη !!! αν και οχι τοσο καλο, αλλα πιστευω οτι βλεπεται ... "



Μπράβο Πάνο


Το 'χεις τελικά! Νομίζω πως είναι ώρα λοιπόν να κάνεις και μια αναβάθμιση στο hardware σου (κάτι αντάξιο των δυνατοτήτων σου...)
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: panos76gr στις 14/03/2013 7:41 μμ.

και το δευτερο και τελευταιο βιντεακι απο την κοπη τις πιτας !!!
ευχομαι να σας αρεσει ...

http://youtu.be/-5IR1T5HJzA

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: panos76gr στις 14/03/2013 7:50 μμ.

Theozed"
panos76gr"και ενα βιντεο του πρωταρη !!! αν και οχι τοσο καλο, αλλα πιστευω οτι βλεπεται ... "



Μπράβο Πάνο


Το 'χεις τελικά! Νομίζω πως είναι ώρα λοιπόν να κάνεις και μια αναβάθμιση στο hardware σου (κάτι αντάξιο των δυνατοτήτων σου...) "



τεο δεν κοβεις το δουλεμα λεω εγω ... !!! (κάτι αντάξιο των δυνατοτήτων σου) λες να κανω καριερα ??? εκτος απο φαναρτζης και σαν κινηματογραφιστης .................. ???

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 15/03/2013 12:02 πμ.

panos76gr"
Theozed"Το 'χεις τελικά! Νομίζω πως είναι ώρα λοιπόν να κάνεις και μια αναβάθμιση στο hardware σου (κάτι αντάξιο των δυνατοτήτων σου...) "



τεο δεν κοβεις το δουλεμα λεω εγω ... !!! (κάτι αντάξιο των δυνατοτήτων σου) λες να κανω καριερα ??? "



Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: jimmakos1050 στις 15/03/2013 4:22 μμ.

Πανο στην επομενη σε βλεπω να καθεσαι σε καρεκλα σκηνοθετα με γυαλι στρογγυλο μπερε και πιπα (ξυλινη ε) και να λες στον Theo ρε παρτες ανοιχτα τις στροφες στο γυρισμο μου χαλας το πλανοοο

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: panos76gr στις 15/03/2013 5:43 μμ.

jimmakos1050"Πανο στην επομενη σε βλεπω να καθεσαι σε καρεκλα σκηνοθετα με γυαλι στρογγυλο μπερε και πιπα (ξυλινη ε) και να λες στον Theo ρε παρτες ανοιχτα τις στροφες στο γυρισμο μου χαλας το πλανοοο"


να σου πω δεν εχεις και αδικο

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: madbiker στις 17/03/2013 3:38 πμ.

λοιπόν. ας βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους κ ας πούμε αλήθειες επιτέλους!δε ξέρω ποσά πήρανε από τους διοργανωτές οι πιο πάνω υπογράφοντες για να γράψουν ότι πέρασαν καλά αλλά εγώ θα γράψω την αλήθεια και ας πονέσει!
ας ξεκινήσω από την στιγμή που φτάσαμε!μπαίνουμε στο μαγαζί!καμία ανταπόκριση!ούτε κάποιος από τους διοργανωτές μας να μας αναφωνήσει,ούτε αυθόρμητα ο κόσμος να σηκωθεί και να χειροκροτεί ούτε να φωνάζει ρυθμικά το όνομα μου!τίποτα!απαράδεκτο!
συνεχίζουμε στο τραπέζι!τι να δω;αργήσαμε μόνο 2 ώρες και έχουν φάει όλοι!τι αγένεια θεέ μου!η Τζένη έγινε ράκος!
έρχεται το φαί τελοσπαντων,μπιφτέκι γεμιστό!τόσο λαχταριστό και ζεστό που κάηκε η γλώσσα μου στη πρώτη μπουκιά!ακόμα δεν έχω γεύση!τι να θυμηθώ;που προσπαθούσα να φάω και πέρναγαν αεροπλάνικα κομμάτια πίτας πάνω από το κεφάλι μου,που πήγα να φάω μια πατάτα και είχε τόση άχνη που κόντεψα να πάθω ζάχαρο,που κυνηγούσα με τη μπουκιά στο στόμα τον μικρό Νικολάκη(σσ nickgalan) που την έπεφτε στη γυναίκα μου,τον δουφεξη που ενώ καταβροχθίζε την πίτα του κοιτούσε απειλητικά το πιάτο μου;πού εκεί που τρώγαμε σηκώθηκαν όλοι να φύγουν για καφέ στην ψάθα και έμεινα με τον Βαγγέλη να μου δίνει χτυπήματα κάτω από την μέση λέγοντας μου για τα καινούρια qualifier ελαστικά του και τι καλά που είναι;ενώ ήξερε ότι ήρθα με το αμάξι λόγω του οτι δεν έχω λάστιχα στη μηχανή;η ότι μετά κατηφορίζουμε προς ψάθα όπου μετά από έναν Γολγοθά στροφών(όπου σίγουρα εσείς οι βαλτοί θα πείτε σας άρεσαν) φτάσαμε και κάτσαμε σε μια καφετέρια δίπλα στη θάλασσα με τον ήλιο να μας έχει κατάκάψει!ακόμα bepanthol βάζω για τα εγκαύματα!
λοιπόν,να μαστε και κάπου ανθρώποι ρε παιδιά!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ!
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Ecobill στις 17/03/2013 10:17 πμ.

Καλά τα πάς αλλά σαν τον Doufe .... ΚΑΝΕΝΑΣ

Από τα ανεπάλληλα σοκ που έχει πάθει δεν έχει σχολιάσει ακόμα τίποτε

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: PTiger800 στις 17/03/2013 8:08 μμ.

madbiker"ενώ ήξερε ότι ήρθα με το αμάξι λόγω του οτι δεν έχω λάστιχα στη μηχανή"


Ε, τώρα, δεν έχεις λάστιχα... Υπερβολές... Ούτε 50000km δεν έχουν. Καινούρια είναι.
...metal under tension, begging you to touch and go...