Κοπή πίτας 2013! 10/03/13

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: john doufexis στις 27/03/2013 1:06 μμ.

Το λεπον, επειδης ελειπα στα εξωτερικα αμεσως με το γεγονος μπηκα να καταθεσω τα πραγματα ως εχουν,

Η καλη μερα απ το πρωι φαινεται λεει ο λαος κ ποιος ειμαι εγω που θα πω το αντιθετο, κ εξηγουμαι,

Σημειο συναντησης, ρε μου κανεις πλακα ? που ειναι αυτο ? πως παω εκει? χαθηκα 6 φορες ωστε να βρω το υποτιθεμενο σημειο συναντησης στο πουθενα, μην παραλειψω επισης τον κυνδηνο απο διαφορα τουτου που το ειχαν δει τοκυο ντριφτ κ εμπαιναν με τις μπαντες παντου, στα διαλα ειχαμε κ το νου μας για να μην μας ερθει καμια αεροτομη στο κεφαλι.
φτανω κ βλεπω διαφορα ατομα μαζεμενα, κ Ω τη εκπληξη παντου γυναικες, μα τη κατασταση ειναι αυτη ? μια αντρικια βολτα βγηκαμε να κανουμε κ τελικα ανταλαξαμε κραγιον ταπερ κ eyeliner ΩΡΕ που παμε λεω, επισης να μην ξεχασω κ μια ακαταδεκτη ποθ πολυ ευγενικα της εθεσα "ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΦΕΣ" κ καφε δεν ειδα. Κ χωρις καφε λοιπον (ηπια τον μισο του φιλου κ πρωην ethvag) ξεκινησαμε για τη βολτα μας, πφφφ σιγα τη διαδρομη ολο στροφες δαση βουνα κατι λακκουβες σαν το φαραγγι της σαμαριας, το μονο HAPPENING ηταν να δουμε ζωντανη κρεμαλα (θυσια στο βωμο της Τ) με σημαια Τ ετσι για να σπασει η βαρεμαρα αλλα κ εκεινο μας το αφησαν στη μεση ΤΖΑΜΠΑ σταματησα να αποθανατησω το event.
Με τα μουτρα κατω φτανω στο μαγαζι οπου θα τελουταν το γεγονος, ΠΦΦΦΦ μα τη ρουστικ καρακιτσαρια με μποεμ πινελιες βλαχοσφαχτων ιδεων κ τασεις να ξερασω κροκο channel ΔΙΑΡΥΘΜΙΣΗΣ που ριχνουν το πρωπικο μου γουστο κ επιλογες στα ταρταρα παρεα με ενα οβελια, καταπινω κ αυτο κ καθομαι ηρεμα να φαω...ΤΙ να φαω ? ειχα διπλα μου αυτη την ακατεδεχτη ποθ δεν εβαλε γλωσσα μεσα, τετοιο πραμα που ανετα πιανει πρωιναδικο κ μεσημεριανο μαλλιοτραβηγμα χωρις καν να δωσει ενα break ρε αδερφε κ οχι μονο αυτο αλλα να ζιγονταρουν κ καποιοι αλλοι στο 100ρι ακατασχετης παρλας κ διαφορων γεγονοτων που γινοταν πανω απ το κεφαλι μου, κ ΕΡΩΤΩ ? ΠΩΣ ΝΑ ΦΑΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ? κ σας απαντω, ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ μεχρι κ ο κοτσιδας μαλτεζος μηχανικος με ξεπερασε κ μου εκανε κ καζο (ΑΔΙΑΝΟΗΤΟΟ). νηστικος λοιπον περιμενω το κομματι απο την πιτα, ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΓΩ ΠΙΤΑ, ενα σμιλευμα υλικων για δολωμα στα ψαρια χωρις καμια γευση κ φυσικα ΧΩΡΙΣ ΦΛΟΥΡΙ για εμενα, ετσι κ το τελευταιο πραμα που περιμενα να ειναι καλο χαθηκε στης αβυσσο της μετριοτητας κ τσαπατσουλιας.
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ? ε αντε παμε λεω, μεεεεεγα λαθος, επαθα ηλιαση, επισης ειχα το νου μου μη μου πεσει κανενας με αυτα τα παρα5 μεσα στο φρεντο, ενα φρεντο που ο θεος αν το επινε θα αυτοστραγγαλιζοταν, μια σερβιτορα που μολις ειχε βγει απο το κεντρο διασκεδασης "ΒΙΕΤΝΑΜ" που τραγουδαει σαν 67μο ονομα παραλληλα με το μοιρασμα λελουδων.

δν εχω κατι αλλο να δηλωσω, για αλλη μια φορα φανηκε το στατους αυτων ποθ κ καλα τρεχοθν στο να ΠΕΡΑΣΩ καλα, ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ρε, αλλα εγω εδω θα ειμαι θα ειμαι κ στην επομενη ωστε να γραφεται η αληθεια

να σας καει το βιντεο κ να χασετε ολα τα τευχη playboy

φιλικα ο αδεκαστος
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Glober στις 27/03/2013 3:23 μμ.

Ευτυχως βρέθηκε ένας άνθρωπος να τα πεί παντελονάτα για να ξέρουμε αυτοί που δεν ήρθαμε τι (δεν) χάσαμε... Τι να έρθουμε να κάνουμε να λιωσουμε τα λάστιχα μας στις στροφές και μετά να μπαίνουμε σατ έξοδα???

(άκου δεν είχε καφέ... )

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: efthvag στις 29/03/2013 9:50 μμ.

Glober"Ευτυχως βρέθηκε ένας άνθρωπος να τα πεί παντελονάτα για να ξέρουμε αυτοί που δεν ήρθαμε τι (δεν) χάσαμε... Τι να έρθουμε να κάνουμε να λιωσουμε τα λάστιχα μας στις στροφές και μετά να μπαίνουμε σατ έξοδα???

(άκου δεν είχε καφέ... ) "

Μα τι κάθεσαι και ακούς κι εσύ ρε Βάγγο, λες και δεν τον ξέρεις....
Δε φτάνει που μας έστησε στο πρωινό ραντεβού 10 λεπτά και τον παίρναμε και στο κινητό και δεν απαντούσε, οδηγούσε και καλά, φτάνει επιτέλους, μας προσπερνάει και κάνει και άσεμνες χειρονομίες...
Τον πήγαμε στο ραντεβού, που δεν ήξερε την τύφλα του για το σημείο συνάντησης, εξαιτίας του πηραμε και λάθος διασταύρωση και κοντάψαμε να χαθούμε, μπήκαμε και ανάποδα σε μονόδρομο για να ξαναβρεθούμε, πέσαμε και σε λάσπες...τζάμπα το πλύσιμο...επειδή έχει αυτός την XC ντροπή, έκανα εγώ το δικάβαλο daytona ΜΧ
Τεσπά, φτάνουμε Φυλή, κι αντί να σύρει τον κ@λ@ του να πάρει καφέ, πίνει και το δικό μας
Αφού στην ταβέρνα πήγε η Όλγα και του πήρε καφέ μήπως και προλάβουμε καμμιά ρουφηξιά από τον δικό μας....μας πέταξε και τα γυαλιά του μέσ' τη μέση...και το μπιφτέκι ήταν λέει άψητο, φοβήθηκε μην τον πειράξει το στομαχάκι του
Άκου δεν είχε λέει καφέ...ολόκληρη μασκώτ σε εξυπηρέτησε κύριε, αλλά πουουουουουυουυυυ....
Τον έχει τυφλώσει η ζήλια....μέχρι και το μαλί μου σκάλιζε όλη την ώρα να το χαλάσει, φαίνεται και στις φωτό μη λέμε λόγια τώρα
ΥΓ: Και στην ομαδική φωτό έσπρωχνε τον κόσμο να βγει πρώτη πρώτη η μούρη του....και πίτα πήρε και 2ο κομμάτι για το σπίτι...έτρεχε η Σω να του βρει αλουμινόχαρτο του κυρίου, ούτε μια μπαγκαζιέρα δεν ήταν άξιος να πάρει μαζί του
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Glober στις 30/03/2013 4 μμ.

Επειδή πλέον δεν ξέρω ποιόν και τι να πιστέψω θα έλεγα να κανονίσουμε καμιά βολτούλα τώρα που έχει ωραίο καιρό έτσι ώστε ενα απλώσει ο καθένας τα επιχειρήματα του (σαν τραχανά ένα πράμα) αφού έχουμε κάτσει γύρω απο ένα ωραίο τραπέζι το οποίο βεβαίως δεν θα είναι άδειο, για να μπορούμε όσοι δεν ήρθαμε να αποκτήσουμε ιδία άποψη...

Τι λέτε?

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: PTiger800 στις 30/03/2013 10:46 μμ.

john doufexis"Το λεπον, επειδης ελειπα στα εξωτερικα αμεσως με το γεγονος μπηκα να καταθεσω τα πραγματα ως εχουν....."



Γειά σου ρε Γιάννη αδέκαστε, ανεντέκαστε, αδωδέκαστε και βάλε!!!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: efthvag στις 31/03/2013 2:34 μμ.

Glober"Επειδή πλέον δεν ξέρω ποιόν και τι να πιστέψω θα έλεγα να κανονίσουμε καμιά βολτούλα τώρα που έχει ωραίο καιρό έτσι ώστε ενα απλώσει ο καθένας τα επιχειρήματα του (σαν τραχανά ένα πράμα) αφού έχουμε κάτσει γύρω απο ένα ωραίο τραπέζι το οποίο βεβαίως δεν θα είναι άδειο, για να μπορούμε όσοι δεν ήρθαμε να αποκτήσουμε ιδία άποψη...

Τι λέτε? "

Αν και οι κυριακές του Απρίλη δείχνουν γεμάτες από υποχρεώσεις...θα συμφωνήσω, είναι το καλύτερο...
Αλλά να βιντεοσκοπείται το τραπέζι παρακαλώ
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Glober στις 31/03/2013 8:31 μμ.

Καλή ιδέα... να βιντεοσκοπήσουμε το τραπέζι που θα τρώμε και μετά να πουλήσουμε το βίντεο στο Animal Planet για να μας δούμε σε ντοκιμαντέρ!!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 31/03/2013 11:52 μμ.

Glober"Καλή ιδέα... να βιντεοσκοπήσουμε το τραπέζι που θα τρώμε και μετά να πουλήσουμε το βίντεο στο Animal Planet για να μας δούμε σε ντοκιμαντέρ!!! "


Λες να το αγοράσουν;
Darkness makes it easier to find the "Light"!