Triumph service

Re: Triumph service  

  Από: TRIUMPH7 στις 09/04/2008 1:09 μμ.

Παιδιά γεια σας. Σάκης Κόντης με κλειστά τα μάτια. Μητροπέτροβα 40, στο Ολύφωνο, τηλ.:210_6437.773

Re: Triumph service  

  Από: TRIUMPH7 στις 09/04/2008 1:15 μμ.

Πολύγωνο, φυσικά

Re: Triumph service  

  Από: mixalakis στις 04/05/2008 4:42 μμ.

Δεν έχω προωπική άποψη, αλλά έχω ακούσει καλά λόγια.

Re: Triumph service  

  Από: coot στις 04/05/2008 5:26 μμ.

και εγώ δεν έχω πάει. έχω ακούσει πολύ καλά λόγια όμως. αλλά για τον Σάκη στο Πολύγωνο έχω ακούσει πολύ καλύτερα.
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Triumph service  

  Από: stoupi στις 08/05/2008 7:47 μμ.

Βρήκα να πω κάτι κακό για αυτο το ΣακηΣ!! Είναι μακριά από τομ Πειραιά!!!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Triumph service  

  Από: Sprinter στις 09/05/2008 10:20 πμ.

Εγω μια φορά πήγα στον Ευθυμίου, ΟΚ μου φάνηκε αλλα μου πέφτει μακριά. Και μετα ανακάλυψα τον Σάααακηςςς
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph service  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 09/05/2008 10:51 πμ.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΗΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
(ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΥΡΗ)

Re: Triumph service  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 19/06/2008 5:50 μμ.

HLIOFIL ΣΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ. Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΕ ΚΑΘΥΣΥΧΑΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΟΥ!
ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ(ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΛΛΟΝ) ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ 1050 ΤΙΓΡΗ
ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΜΕΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: Triumph service  

  Από: Sprinter στις 19/06/2008 5:55 μμ.

Το βασικό κακό με δαύτους είναι οτι είναι οι ιδιοι οι διανομείς με ότι αυτό σημαίνει για πιασοκωλίαση, 3rd party parts, πατέντες και κυνήγι εγγύησης... Ο μηχανικός οντως είναι γνωστης (εν αντιθέσει με τους άλλους στη Μιχαλακοπούλου που ευτυχώς το κλείσανε...)
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph service  

  Από: minavag στις 23/07/2008 4:41 μμ.

εγω μεχρι τωρα το παω στη Λυκοβρυση λογω περιοχης και λογω του Βαγγελη που απο την αρχη μου φανηκε διαβασμενος

Re: Triumph service  

  Από: antoine στις 01/08/2008 9:41 πμ.

Έχετε κάποια άποψη για τον Λόη στην Θεομήτορος (ανάμεσα Καλαμακίου και Ιωνίας) στον Άλιμο;;;

Εξουσιοδωτημένος της Triumph απ'ότι είδα. Για να μην τρέχω στο Σάκη στο Πολύγωνο μιας και είμαι δίπλα!!

Re: Triumph service  

  Από: mixalakis στις 01/08/2008 10:32 πμ.

Μόλις προχτές μίλαγα με ένα παλικάρι με έναν μπλε τίγρη και μου έλεγε ότι το πάει εκεί στην Θεομήτορος.
Είναι εξουσιοδοτημένος και μου έλεγε τα καλύτερα λόγια για την συμπεριφορά του και πόσο προσέχει τα μηχανάκια.

Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

Re: Triumph service  

  Από: antoine στις 01/08/2008 10:46 πμ.

Ok, σε 1200Km που θα παω για των 10.000 το service θα σας πω και εγώ την άποψή μου!:)

Υπομονή λοιπόν!

Re: Triumph service  

  Από: antoine στις 20/08/2008 10 μμ.

Τελικά για το service των 10.000Km το πήγα στο Σάκη για σίγουρα πράγματα.

Το παλικάρι ήταν εξυπηρετικότατο και με κάλυψε σε όλες μου τις ερωτήσεις. Τον προτείνω ανεπιφύλακτα.
Εμπνέει εμπιστοσύνη!

Ααααααααααααααα...!! Μόλις χτες γέννησε η γυναίκα του και έκαναν ένα υπέροχο γιο!!!:confetti

Οπότε υπάρχει και διάδοχος για τις επόμενες γενεές που θα ψάχνουν έναν καλό μηχανικό για Triumph!

Re: Triumph service  

  Από: chris34 στις 21/08/2008 8:41 πμ.

File antoine mporeis na mas peis etsi enimerotika poso sou stoixise to service kai ti sou ekane?
Λευκος Τιγρης!!see you................