Triumph service

Triumph service  

  Από: Case στις 10/09/2007 1:58 μμ.

Γειά σας παιδιά. Καλώς σας βρήκα. Είναι πάρα πολύ καλή η ιδέα για ένα εξειδικευμένο Triumph forum.

Με λένε Δημήτρη και μένω στην Αθήνα. Έχω μια ερώτηση που αφορά το επίσημο service της Triumph. Θέλω γενικά να ακούσω τις εμπειρίες σας με την συγκεκριμένη εταιρία. Όσον αφορά το customer service της αντιπροσωπίας έχω ιδία εικόνα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά δεν έχω ιδέα τι γίνεται με το επίσημο συνεργείο.

Μοιραστείτε τις απόψεις σας.

Να είστε όλοι καλά και πάντα όρθιοι.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

 

  Από: Costas στις 10/09/2007 3:59 μμ.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη
Μέχρι τώρα μια φορά χρειάστηκε να το πάω στο συνεργείο κι αυτό γιατί είχε κάτσει αρκετό καιρό η μηχανή και άναβε το λαμπάκι του εγκεφάλου.Το πήγα,το άφησα και σε 2 ώρες με πήρανε τηλέφωνο να το πάρω.Το βάλανε στον εγκέφαλο,είδαν τί ήθελε και μου είπαν οτι το μόνο που ήθελε τελικά ήταν καθάρισμα το injection.Από τότε πετάει

 

  Από: Aragorn στις 10/09/2007 4:48 μμ.

καλησπερα.εδω θεσσαλονικη εχουμε την τυχη να εχουμε ενα πολυ καλο ΜΑΣΤΟΡΑ στην αντιπροσωπεια.μεχρι τωρα οτι εχω κανει ηταν προγραματισμενα σερβις και τοποθετηση εξατμισης και προγραμματος μαμας.ΟΛΑ ΚΑΛΑ

 

  Από: mixalakis στις 10/09/2007 6:04 μμ.

Aragorn"καλησπερα.εδω θεσσαλονικη εχουμε την τυχη να εχουμε ενα πολυ καλο ΜΑΣΤΟΡΑ στην αντιπροσωπεια.μεχρι τωρα οτι εχω κανει ηταν προγραματισμενα σερβις και τοποθετηση εξατμισης και προγραμματος μαμας.ΟΛΑ ΚΑΛΑ "


Από κόστος πως είναι τα πάγματα;

 

  Από: Aragorn στις 10/09/2007 6:54 μμ.

παρα πολυ καλα .οπως συνηθως

 

  Από: spypetr στις 11/09/2007 12:45 πμ.

Έχει δίκιο ο aragon, στην αντιπροσωπεία της Θεσσαλονίκης, ο μόαστορας είναι πολύ καλός στη δουλειά του.

 

  Από: mixalakis στις 12/09/2007 5:36 μμ.

Μόνο ένας υπάρχει εκεί στην Θεσσαλονίκη;

Αν είναι μόνο αυτός εξουσιοδοτημένος, είναι προς τιμήν του να μην χτυπάει τις τιμές.

 

  Από: Case στις 13/09/2007 11:16 πμ.

Στην Αθήνα τί λέει το service? Εντυπώσεις?
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

 

  Από: spypetr στις 13/09/2007 4:14 μμ.

Για τη Θεσσαλονίκη υπάρχει και άλλος μάστορας, που είναι πάρα πολύ καλός και αυτός.
Ο Μακρής, παλιός αγωνιζόμενος και καλό χέρι που γνωρίζει καλά τις Triumph.
Απλά και η αντιπροσωπεία, έχει έναν πολύ καλό μάστορα και έτσι το συνεργείο της αντιπροσωπείας είναι και αυτό οκ

 

  Από: T595 στις 13/09/2007 5:24 μμ.

Case"Στην Αθήνα τί λέει το service? Εντυπώσεις?"


Πολύ καλές εντυπώσεις από τον Σάκη τον Κόντη στο Πολύγωνο (οδός Μητροπέτροβα κάτι...)
SELECT * FROM ForumUsers WHERE Clue > 0

0 rows returned

 

  Από: Aragorn στις 13/09/2007 10:21 μμ.

δεν το ηξερα οτι πιανει και ο μακρης τον θριαμβο σπυρο?μπραβο

 

  Από: McGyver στις 19/09/2007 4:48 μμ.

+1 για τους Σάκη / Φίλιππο
Το μόνο μέρος όπου η επιτυχία προηγείται της εργασίας είναι το λεξικό...

 

  Από: Sprinter στις 09/10/2007 1:12 μμ.

T595"
Case"Στην Αθήνα τί λέει το service? Εντυπώσεις?"


Πολύ καλές εντυπώσεις από τον Σάκη τον Κόντη στο Πολύγωνο (οδός Μητροπέτροβα κάτι...)"


Για τον Κόντη μου είπε και άλλος κάτοχος Triumph. Ομως στο site της Triumph δεν υπάρχει στην λίστα των εξουσιοδοτημένων. Ξέρει κανείς με σιγουριά αν είναι ή δεν είναι?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

 

  Από: mixalakis στις 27/10/2007 1:23 μμ.

Αφού δεν υπάρχει στην επίσημη λίστα των εξουσιοδοτημένων, τότε δεν είναι.
Το τσέκαρα και εγώ και δεν υπάρχουν πολλοί.

Αυτό που λένε όλοι είναι μακριά από την επίσημη αντιπροσωπεία!

Εγώ πήγα και έκανα το πρώτο service στον Πειραιά με καλές εντυπώσεις.

 

  Από: Sprinter στις 27/10/2007 7:25 μμ.

Και όμως. Πήρα τηλ. την Ηλιοφίλ και μου είπαν πώς ο Κόντης είναι εξουσιοδοτημένος. Μπορεί το site να μην είναι ενημερωμένο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε