Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: redfoot στις 06/07/2011 12:36 μμ.

Ισως επειδη εχουν ουτως ή αλλως το χιλιαρι και το μικρό πουλαει ακομη πολυ πολυ καλα δε θελουν να ρισκάρουν στους δύσκολους καιρους που διανύουμε αυξηση των κυβικών .
the road is made clear when viewed from above..

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: Native στις 06/07/2011 1:04 μμ.

redf"Ισως επειδη εχουν ουτως ή αλλως το χιλιαρι και το μικρό πουλαει ακομη πολυ πολυ καλα δε θελουν να ρισκάρουν στους δύσκολους καιρους που διανύουμε αυξηση των κυβικών ."



ΓΙα ποια μηχανάκια μιλάς? Γιατι το 1000 θα το έλεγα εντελώς αντι-εμπορικό κατα την γνωμη μου και νομίζω έχει σταματήσει κιολας η πώληση του σαν καινουργιο.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: gpal στις 06/07/2011 3:41 μμ.

To χω οδηγήσει (όχι το καινούργιο εννοείται) και είναι ένα τίμιο μηχανάκι. Εύκολο στο χειρισμό, καλά κρατήματα, ευρύχωρο, αξιόπιστο. Κακά φρένα και κραδασμοί από το μοτέρ που είναι και "άχρωμο" στη λειτουργία του. Κατά τη γνώμη μου είναι χρηστικό μεταφορικό μέσο παρά μοτοσικλέτα με Μ.

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: redfoot στις 06/07/2011 6:56 μμ.

Native"
redf"Ισως επειδη εχουν ουτως ή αλλως το χιλιαρι και το μικρό πουλαει ακομη πολυ πολυ καλα δε θελουν να ρισκάρουν στους δύσκολους καιρους που διανύουμε αυξηση των κυβικών ."



ΓΙα ποια μηχανάκια μιλάς? Γιατι το 1000 θα το έλεγα εντελώς αντι-εμπορικό κατα την γνωμη μου και νομίζω έχει σταματήσει κιολας η πώληση του σαν καινουργιο."


TA vstrom. Δε γνωριζα αν εχει σταματησει ή οχι το 1000αρι μιας και δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με τη σουζουκι απλα εκανα μια σκεψη . Αν αυξησουν τα κυβικα θα αυξησουν και την τιμη κι εκει μπορει να πεσουν δραματικα οι πωλησεις
the road is made clear when viewed from above..

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: johnygalan στις 06/07/2011 7:31 μμ.

Για το 1000 σταμάτησει η παραγωγή το '06 ή '07 μαζί με τα KLV, απλά είχαν πολλά στοκ πρός
πώληση.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Tα πρώτα σχεδια από το vstrom 2012  

  Από: strani στις 21/01/2012 7:10 πμ.

τιποτα τιποτα και τα DACIA τιμια ητανε για τα λεφτα τους.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΟ ΣΤΥΛ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ' pηξαμε με τα stromata....