Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 20/07/2012 8:18 πμ.

galileos"Τετάρτη πρωί, περίπου στις 8:30 άσπρο Tiger παρέα με μπλε Tiger κατέβαιναν βιαστικοί την Εθνική οδό προς Πειραιά.

Επίσης, περίπου στις 13:10 στα διόδια Ελευσίνας δικάβαλο άσπρο Tiger, μάλλον πήγαινες για μπάνιο, ένεκα οι βερμούδες.

Σε χαιρέτησα και εσύ το ίδιο."


έχεις πμ!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 20/07/2012 11:40 μμ.

σημερα το μεσημερι μαυρο tiger 1050 παρκαρισμενο στη λεωφορο τατοιου στη μεταμορφωση.
φορουσε remus και χρυσα grips-μανετες.
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billy the kid στις 22/07/2012 11:04 πμ.

Προχτες κατεβαινοντας την Αλεξανδρας πηρα απο πισω ενα μελιτζανι sprint st και τελικα καταφεραμε να μιλησουμε, .Γιωργο Αναστασοπουλε χαρηκα για τη γνωριμια, ελπιζω να τα πουμε και σε καποια συναντηση του forum στο μελλον!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Παντελής στις 22/07/2012 4:56 μμ.

Σήμερα το μεσημέρι στις 12 ... μπλε τίγρης 955 ξεκινούσε ένα φανάρι πριν την κατεχάκη (επί της Κηφισίας) με κατεύθυνση για Αθήνα... Σου κόρναρα αλλά μάλλον δεν άκουσες γιατί σε είδα τελευταία στιγμή... Ανέβαινα προς Κηφισιά.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: batinaki στις 01/08/2012 9:10 μμ.

Μονο τιγρακια ταξιδευαν σημερα το μεσημερι στην Κορινθου-Πατρων προς Πατρα! Δυο μαυρογκρι κ ενα κοκκινο. Στο ενα σηκωσα το χερι, στο δευτερο την παλαμη και στο τριτο επαιξα με τα φωτα. Ημουν κουρασμενος γτ γυρνουσα απο διακοπες και εσεις μαλλον πηγαινατε.. καλα να περασετε!!
Αλίμονο σε αυτούς που περιμένουν να σταματήσουν πατώντας φρένο..!!!!
[quote="Theozed":3c1qbi2i]
Δεν υπάρχει ρε συ γενιά πριν ή μετά τον batinaki!
Τον έφτιαξε ο Μέγιστος Θεός και πέταξε το καλούπι στο Mount Doom!
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ[/quote:3c1qbi2i]

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 19/08/2012 10:47 πμ.

Πέμπτη 16/08 αργά το μεσημέρι/πολύ νωρίς το απόγευμα, στον Πειραιά, στο λιμάνι κοντά στον Αγιο Διονύση.
Μαυρο Daytona 675 Monster
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Max Manos στις 19/08/2012 11:08 μμ.

Tη περασμενη εβδομαδα,απογευματακι στη παραλια του Κουρεμενου κοντα στο Παλαικαστρο Σητειας...
Μολυβι Street triple R παρκαρισμενο διπλα στη θαλασσα να το ψηνει ο ηλιος...ο ιδιοκτητης σιγουρα εκανε τη μπαναρα του...
"No Guts,No Glory"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: fotisz750 στις 19/08/2012 11:34 μμ.

ο πατρινος με το λευκο τριπλ ειναι απο δω? σημερα συναντηθηκαμε αι χαιρετηθηκαμε στον δρομο κατω απο τα μακρο!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: grgasteus στις 20/08/2012 11:56 πμ.

εγώ συνεχίζω να βλέπω steer tiple ΠΑΝΤΟΥ !!!
για live περνάω απο μαγαζί στην μιχαλακοπούλου !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Art-I-Sun στις 25/08/2012 5:43 μμ.

Cool barman στο Apple Paradise στη Σκόπελο και η αγαπημένη του Bonneville T100 παρκαρισμένη από πίσω μετά των αντιηλιακών σεντονιών της.
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Visk στις 03/09/2012 2:11 πμ.

Μαυρο Tiger 1050 στο Φερυ απο Σπετσες για Κοστα τριβαλιτσος και δικαβαλος, Ευχομαι να ειχες καλο ταξιδι Φιλαρακο.
Εγω Ποτε θα Μαθω να Κανω Σουζες?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Max Manos στις 05/09/2012 4:44 μμ.

Σημερα,μεσημερακι στο κεντρικο δρομο της Σητειας..Μπορντο-Λευκο Βοneville καθ'οδον για το λιμανι και το ferry "Πρεβελη"...
"No Guts,No Glory"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: BOB στις 27/09/2012 1:02 πμ.

Το απόγευμα κατά τις 7 μπλε Tiger 1050 ανέβαινε τη Βυζαντίου στη Νέα Ιωνία, ήμουν σταματημένος, μου κόρναρες και σε χαιρέτησα. Αργότερα κατά τις 9 μαύρο street triple στο πάρκινγκ του mall χαιρετηθήκαμε.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Montechristo στις 05/10/2012 6:01 μμ.

Έχουμε αρχίσει και γινόμαστε πολλοί!!!!!!!!
Το μεσημέρι άσπρο 800αρι στο σταθμό στο Μαρούσι, και φεύγοντας από εκεί μαύρο 800 "γρήγορος" στην Πεντέλης στα Μελίσσια

See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Visk στις 05/10/2012 7:13 μμ.

Montechris"Έχουμε αρχίσει και γινόμαστε πολλοί!!!!!!!!
Το μεσημέρι άσπρο 800αρι στο σταθμό στο Μαρούσι, και φεύγοντας από εκεί μαύρο 800 "γρήγορος" στην Πεντέλης στα Μελίσσια

"


Γρηγορος? Λες Ψεματα!!!! Δεν ειχα παει Πεντελης και Μελισσια σημερα

Ασε που γρηγορο 800 δεν υπαρχει, αφου ειπαμε ειναι η ντροπη της Τ
Εγω Ποτε θα Μαθω να Κανω Σουζες?