Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: θεμης στις 24/06/2012 5:32 μμ.

Μολις γυρισα απο λουτρακι ...Ημουν για μπανακι στο waves...Οταν πηγα ηταν ηδη ενα 800 σαν το δικο μου λευκο με την ιδια βαλιτσα κ ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο χτυπημα στην βαλιτσα...κ τσουπ στο δευτερολεπτο εσκασε κ ενα xc ....γινομαστε πολλοι σιγα σιγα.....

Ηταν κανενας απο εδω?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Glober στις 25/06/2012 11:08 μμ.

Σήμερα απογευματάκι κατά τις 6 στην Αμαλίας απέναντι απο τον Βασιλικό κηπο στο ρεύμα προς Συγγρού λευκό Tiger με ζευγάρι που φαινόταν νιόπαντρο (στα μέλια)... παρεπιμπτόντως ακόμα να φτιαχτεί εκείνο το βίντεο του γάμου?

Πρέπει επίσης να σημειώσω οτι και οι δύο ήταν ξεκράνωτοι... υποθέτω αυθεραίτως οτι το παλικάρι που οδηγούσε δεν πρέπει να αγχωνόταν ιδιαίτερα μήπως τον γράψουν καθώς αν τον σταματήσουν θα πετάξει την ατάκα: "Φιλαράκι συνάδελφος είμαι" και θα την σκαπουλάρει...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 26/06/2012 10:35 πμ.

[quote="Dennis G.":7g2k697o]
HelenKoR"
Dennis G."[...]αλλά προφανώς δεν με αντιλήφθηκε.

[...]"


Αυτό αποκλείεται! "

Μου λες διακριτικά ότι πάχυνα και δεν περνάω πλέον απαρατήρητος.....
η.........
είναι τόσο όμορφο το μηχανάκι και δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητο.....
......
εεεεεε Ελενάκο ???????? [/quote:7g2k697o]

Είναι τέτοιο το στυλ σου όταν οδηγάς που δεν γίνεται να μην σε προσέξει κάποιος (ακόμα κι αν βρίσκεσαι πίσω του)

--------------

Εχθές το πρωί στον Πειραιά είδα μαυρο στριτ τριπλ. Εγώ ήμουν με παπάκι.
Του είπα οτι είναι ωραίο το μηχανάκι του και τον ρώτησα γιατί φοράει γάντια ενώ δεν φοράει μπουφάν!
Μου απάντησε οτι κάνει πολύ ζέστη για να βάλει μπουφαν και πρόσεξε οτι φόραγα μπουφαν, το οποίο είναι Triumph. Η ερώτησή του; "Που το βρήκες; " Για τα γάντια και τις μπότες που φορούσα δεν έκανε λόγο. Hot in here
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Dennis G. στις 26/06/2012 11:42 μμ.

Ελένη τέτοια μου λές...

και........

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 03/07/2012 1:18 μμ.

Εθεάθη Γκρί TIGER 1050 SPECIAL EDITION το τελευταίο μοντέλο με τις μάυρες ζάντες και δαγκάνες με εξατμιση carbon MIVV SUONO κοντή,σαν οπτασία να περνά ήρεμο και αθόρυβο μπροστά μου......


















































.....πάνω σε οδική βοήθεια και να αράζει έξω από το γνωστό μαγαζί του Πειραία πρίν καμμιά ώρα.

Ελπίζω να μήν είναι σοβαρό το μηχανικό πρόβλημα γιατί δεν ήταν πεσμένο.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 03/07/2012 5:58 μμ.

[quote="Dennis G.":3b686fbp]
strani"
Dennis G."Εθεάθη μαύρος τίγρης στο Ν.Ηράκλειο...

............. μάλλον για γνωστός μου φαινόταν
σαν τον Strani έμοιαζε......... αλλά προφανώς δεν με αντιλήφθηκε.

Ανεβήκαμε απο το ύψος της αστυνομίας προς τα επάνω και εν συνεχεία στην Πευκών
όπου προσπέρασες ένα τζιπ και μετά έστριψες.........

Επίσης την Κυριακή 2( δύο ) Sprint ST στο Λεβίδι !!!!!!! ( ούτε σε πανελλήνια συγκέτρωση τόσα μαζί )...
τα παιδιά ήταν από Καλαμάτα !!!

"

ελα ρε φιλε sorry αλλα τελευταια ειμαι λιγο φευγατος.μπορω να κερασω καφεδακι να ρεφαρω το{σνομπαρισμα}.... "

poy kai pote?
Η αλήθεια είναι πώς έναν καφέ πρέπει να τον πιούμε !!!!!
και για να εξιλεωθείς για το σνομπάρισμα

[/quote:3b686fbp]

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Παντελής στις 04/07/2012 7:56 πμ.

Συχνά πυκνά βλέπω έναν ασημί τίγρη (955) να βγαίνει απο τον λόφο Ανθέων με κατεύθυνση προς εθνική οδό. Άλλες φορές δικάβαλος, άλλες μονός....

Κανείς απο εδώ ????

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Panos69 στις 05/07/2012 4:08 μμ.

Σε είδα και σε χαιρέτησα κοπελιά με τον άσπρο τίγρη 800 κατά τις 14:30 στη Σπύρου Λούη.

Εγώ ήμουν στο αντίθετο ρεύμα με ένα φορτηγάκι.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 05/07/2012 4:21 μμ.

Σε είδα στήν Ομηρίδου Σκύλιτση με το μαυρο τιγρακι το 800 και σταματήσαμε στο φανάρι.Μου εκάνε εντύπωση στις αλλαγές που έκανες πιό πρίν το ότι έβγαζε άσπρο-γαλάζιο καπνάκι και σε ρώτησα πόσα χιλιόμετρα έιχες.Μου είπες 10.000 και στο είπα για τον καπνό αλλά άναψε το φανάρι και έφυγες πάλι κομμάτια με την Arrow να ακουγεταί πολύ ωραία ομολογουμένως.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Glober στις 05/07/2012 4:22 μμ.

Panos69"Σε είδα και σε χαιρέτησα κοπελιά με τον άσπρο τίγρη 800 κατά τις 14:30 στη Σπύρου Λούη.

Εγώ ήμουν στο αντίθετο ρεύμα με ένα φορτηγάκι. "



Τελικά αυτό το Tiger 800 όχι μόνο χαλάει την μόστρα των 1050 αλλά το παίρνουν και γυναίκες... ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: john doufexis στις 05/07/2012 4:35 μμ.

Glober"
Panos69"Σε είδα και σε χαιρέτησα κοπελιά με τον άσπρο τίγρη 800 κατά τις 14:30 στη Σπύρου Λούη.

Εγώ ήμουν στο αντίθετο ρεύμα με ένα φορτηγάκι. "



Τελικά αυτό το Tiger 800 όχι μόνο χαλάει την μόστρα των 1050 αλλά το παίρνουν και γυναίκες... ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

"

Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 05/07/2012 10:40 μμ.

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 08/07/2012 12:12 μμ.

προχθες τα ξημερωματα καπου στα πατησια....μαλλον ασπρο 1050 στο φαναρι...του ..δε θυμαμε με χαιρετησες προφανως ανταποδωσα .....ισως...τελοςπαντων να"σαι καλα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 08/07/2012 10:30 μμ.

Σήμερα το απόγευμα μαύρο tiger 1050 παρέα με V-strom στη λίμνη του Μαραθώνα.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: galileos στις 19/07/2012 10:59 πμ.

Τετάρτη πρωί, περίπου στις 8:30 άσπρο Tiger παρέα με μπλε Tiger κατέβαιναν βιαστικοί την Εθνική οδό προς Πειραιά.

Επίσης, περίπου στις 13:10 στα διόδια Ελευσίνας δικάβαλο άσπρο Tiger, μάλλον πήγαινες για μπάνιο, ένεκα οι βερμούδες.

Σε χαιρέτησα και εσύ το ίδιο.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...