ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tommy στις 08/09/2011 11:50 μμ.

Από αύριο το απόγευμα το κέντρο της πόλης μάλλον θα είναι ψιλοαποκλεισμένο.
Η διασταύρωση του ραντεβού είναι στις 8:45 π.μ. στα Διαβατά ή για τα Διαβατά;; Μήπως είναι μετά τα Διαβατά στο κόμβο με Εγνατία;;
Tharis μάλλον είμαστε ψιλογείτονες, εε; Πήγα τις προάλλες να πληρώσω το ρεύμα και είδα τον πορτοκαλί διάβολο σαν κι αυτό που παραλίγο θα αγόραζα την άνοιξη κι αναστέναζα, Μετά είδα πως βγήκε το καινούριο κι έκανα υπομονή. Το πορτοκαλί όμως είναι πολύ ωραίο.
Αν κάτσει για καφέ το απόγευμα του Σαββάτου στη παραλία και δω μαζεμένα μηχανάκια θα έρθω να πω γεια.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 08/09/2011 11:55 μμ.

Ναι τον κομβο με Εγνατια λεμε γτ θα ερθουν και τα παιδια απο Σερρες απο κει..

Καπου λιγο μετα τον κομβο σταματαμε και περιμενουμε!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 08/09/2011 11:58 μμ.

haris"Η εκθεση με εμας που κολαει ?? "


θα μας περασουν για κουκουλοφορουςςςςςςςςς
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Theophilos στις 09/09/2011 8:17 πμ.

να κανονίσουμε αν θα πλερώσουμε και τα διόδια.....
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: geor100 στις 09/09/2011 8:21 πμ.

και εγω παρον θα ειμαι στον κομβο οσο για το κεντρο αυριο και σημερα θα γινεται τις που....τανας οπως και στον περιφεριακο τις πολις.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Theophilos στις 09/09/2011 8:48 πμ.

μπωρούμε να αποφύγουμε το κέντρο και να πάμε για ποτάκι somewhere else.... τόσα μέρη υπάρχουν..
maddog!!!...... μη ξυρίσεις το κεφάλι σου γιατί μαζί με τον Green θα κάνετε αντανάκλαση!!!!!! xoxoxoxoxoxxo
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: dm6553 στις 09/09/2011 10:15 πμ.

haris"
Theophilos"
Είσαι αυτός με τον οποίο γυρίσαμε Σαλλόνικα απο Λάρισα??? Εγώ είμουν με το Daytona 675.... "


Εγω ημουν ρε καμμενε.. Αλτσχαιμερ εχεις ??

dm6553"καλησπερα. ενδιαφερομαι να ρθω κι εγω μαζι σας την κυριακη αν δεν υπαρχει προβλημα. εχω ερθει ακομα μια φορα περυσι σε μια εκδρομη που κανατε στη λαρισα (μ ενα πορτοκαλι street). επισης θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να ακολουθησει κι ενα φιλος fan της triumph αλλα αυτη τη στιγμη εχει honda hornet."


Δημητρη σε περιμενουμε !! Κανονισε με τον Κυριακο κι ελατε !!

Θα ρθει κι ο αλλος με το fazer ? "


thari δεν ξερω αν θα ρθει. ο κυριακος μιλαει μαζι του. θα ρθει παντως ενας αλλος φιλος με hornet. σε περιμενω και στην πιστα, ακουσα οτι κανεις χρονους

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 09/09/2011 12:11 μμ.

Theophilos"μπωρούμε να αποφύγουμε το κέντρο και να πάμε για ποτάκι somewhere else.... τόσα μέρη υπάρχουν..
maddog!!!...... μη ξυρίσεις το κεφάλι σου γιατί μαζί με τον Green θα κάνετε αντανάκλαση!!!!!! xoxoxoxoxoxxo "



καλα εγω θα βαλω τα πρασινα και τα μπλε που ειναι για τις κορες μου............
θα του πω να μην ξυριστει του κωστακη........
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 09/09/2011 12:13 μμ.

thariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ανακεφαλαιωση.
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: atsatsos στις 09/09/2011 12:25 μμ.

Theophilos"να κανονίσουμε αν θα πλερώσουμε και τα διόδια..... "


Tι είναι αυτό;
Ατσάτσα

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 09/09/2011 12:41 μμ.

atsatsos"
Theophilos"να κανονίσουμε αν θα πλερώσουμε και τα διόδια..... "


Tι είναι αυτό;"


μονο το κρατικο......ειμαι νομοταγης....
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Theophilos στις 09/09/2011 1:30 μμ.

Ε ναι ρε Green.. να ωοητηισοθμε και το κράτος...
Παντως έμαθα πω Σαλλόνικα θα Γίνει τησ Πόπης αύριο!!! Για να δούμε!!!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 09/09/2011 2:17 μμ.

Πρωτα να ρθειτε Θεσ/νικη και μετα να πατε Χαλκηδονα.. Πατρε την παλια Εθνικη για Καβαλα και μπειτε απο Αγ. Βασιλειο κατευθειαν ανατολικα..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 09/09/2011 2:21 μμ.

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

haris"

ΔΙΑΔΡΟΜΗ http://g.co/maps/c6kt


Εκκινηση
1η Συναντηση 8:45 στον κομβο Εγνατιας οδου-Θεσσαλονικης Εδεσσας μετα τα Διαβατα.
2η Συναντηση 9:15 στη Χαλκηδονα και εκκινηση για την βολτα
3η Συναντηση 10:15 στη διασταυρωση απο Αμυνταιο για Νυμφαιο.
Οποιοσδηποτε αλλος θελει να μας συναντησει ενδιαμεσα στη διαδρομη ή για αλλες πληροφοριες με πμ.

Α' κομματι:
Θεσ/νικη - Εδεσσα - Αμυνταιο - Νυμφαιο. Σχετικα αδιαφορο κομματι, ειδικα στην αρχη, κατα το οποιο μπορουμε να συναντηθουμε και με τους "νοτιους" απο Βολο - Βεροια κλπ και το οποιο ελπιζω να το καλυψουμε οσο γρηγοροτερα γινεται. Υπολογιζω να φτασουμε εκει κατα τις 11:00 και να κανουμε μια μικρη σταση για ανασυγκροτηση.

Β' κομματι: "το καλο" .
Νυμφαιο - Καστορια μεσω Βιτσιου, η διαδρομη πρεπει να ειναι πολυ ωραια απ οτι εχω διαβασει!
Περιπου στις 12:00 υπολογιζω να ειμαστε Καστορια οπου θα κατσουμε 1:30 ωριτσα για καφε και να τα πουμε!

Καστορια - Γρεβενα μεσω Νεστοριου, Αρρενων και Πενταλοφου. Μεγαλουτσικο κομματι, πιστευω επισης πολυ ωραιο! Υπολογιζω 2:00 - 2:30 ωρες οδηγησης + 2:00 ωρες για αλλη μια σταση και φαγητο, πολυ ή λιγο, σε καποιο μερος ενδιαμεσα! Οποτε γυρω στις 18:00 θα ειμαστε στα Γρεβενα

Γ' κομματι: "επιστροφη "
Αναλογα την ορεξη και τις αντοχες, επιστρεφουμε ειτε απο ΕΟ, ειτε απο τον παλιο δρομο. Νωρις το βραδακι ολοι πισω σπιτια μας !


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Κυριακη 11/9

"


Παρακαλω να δηλωσουν ολοι οσοι θα ερθουν "στον κομβο" το ονομα τους για να μη ξεχασουμε κανεναν..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Theophilos στις 09/09/2011 3:37 μμ.

Τελικά πόσοι είμαστε?? Μετράει κανείς???
Απο εκεί θα έχουμε Χορτιάτη Πανόραμα έτσι δε πάει?? και Αυτο γίνετε... Ότι θέλουν τα παιδιά!! Να δούμε τι ώρα θα ξεκηνίσουμε και εμείς απο εδώ.... Ελπίζω να μας κάνετε την τιμή για ένα ποτάκι το Σάβατο όσοι έχουν την διάθεση!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...