ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 09/09/2011 5:01 μμ.

Theophilos"Τελικά πόσοι είμαστε?? Μετράει κανείς???
Απο εκεί θα έχουμε Χορτιάτη Πανόραμα έτσι δε πάει?? και Αυτο γίνετε... Ότι θέλουν τα παιδιά!! Να δούμε τι ώρα θα ξεκηνίσουμε και εμείς απο εδώ.... Ελπίζω να μας κάνετε την τιμή για ένα ποτάκι το Σάβατο όσοι έχουν την διάθεση! "


Ναι στριβεις απο Αγ. Βασιλειο και μετα περνας μεσα απ το πανοραμα και βγαινεις διπλα στο γηπεδο του Αρη και κοντα στην Τ. Απο κει μπορουμε να βρεθουμε μετα ευκολα! Ελατε νωρις να παμε για ενα καφεδακι και να τα πουμε με την ησυχια μας!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 09/09/2011 6:55 μμ.

Theophilos"Τελικά πόσοι είμαστε?? Μετράει κανείς???
Απο εκεί θα έχουμε Χορτιάτη Πανόραμα έτσι δε πάει?? και Αυτο γίνετε... Ότι θέλουν τα παιδιά!! Να δούμε τι ώρα θα ξεκηνίσουμε και εμείς απο εδώ.... Ελπίζω να μας κάνετε την τιμή για ένα ποτάκι το Σάβατο όσοι έχουν την διάθεση! "


Αυριο πρωι θα συννενοηθουμε......μπορει να παμε πρωτα ξενοδοχειο και κατεβαινουμε μετα θεσ/νικη θα δουμε
αυριο ερχομαστε για χτενισμα
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: kyrkyriakos στις 09/09/2011 7:07 μμ.

haris"ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

haris"


1η Συναντηση 8:45 στον κομβο Εγνατιας οδου-Θεσσαλονικης Εδεσσας μετα τα Διαβατα.

Κυριακη 11/9

"


Παρακαλω να δηλωσουν ολοι οσοι θα ερθουν "στον κομβο" το ονομα τους για να μη ξεχασουμε κανεναν.."


1.kyrkyriakos ίσως με παρέα

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 09/09/2011 7:23 μμ.

green-675"
Αυριο πρωι θα συννενοηθουμε......μπορει να παμε πρωτα ξενοδοχειο και κατεβαινουμε μετα θεσ/νικη θα δουμε .."


Τσαμπα δρομολογια θα κανετε ρε ... ασε και μαζευονται τα χιλιομετρα..

1.kyrkyriakos ίσως με παρέα
2.tharis
3.

ΥΓ Οι Σερρεοι φανταζομαι θα ρθειτε ολοι μαζι οποτε κυριως να δουμε ποιοι ειναι απο Σαλονικα ..!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tommy στις 09/09/2011 9:14 μμ.

1.kyrkyriakos ίσως με παρέα
2.tharis
3.tommy
4.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: geor100 στις 10/09/2011 7:47 πμ.

1.kyrkyriakos ίσως με παρέα
2.tharis
3.tommy
4.geor100 εγω κ ο τιγρης μου

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Γιωργος στις 10/09/2011 9:22 πμ.

Παίδες Καλημέρα.
Ξεκινάμε απο Ξάνθη γύρω στις 16,30 , παιρνουμε και θεόφιλο γύρω στις 17,00 από Καβάλα και μετά πάμε ξενοδοχείο γύρω στις 19,00. Μετά αφού φτάσουμε ,αν θέλετε οι από Θεσσαλονίκη μεριά βρισκόμαστε ή Χαλκηδόνα ή πάμε Γιαννιτσά.Για να κατέβουμε θεσ/νικη δεν βλέπω κανένα λόγο, όλη η Ελλάδα με στολές εκεί βρίσκεται και δεν έχω καμιά όρεξη για τσαμπουκάδες.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: atsatsos στις 10/09/2011 10:38 πμ.

geor100"1.kyrkyriakos ίσως με παρέα
2.tharis
3.tommy
4.geor100 εγω κ ο τιγρης μου
5.Atsatsos
"
Ατσάτσα

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: nfot στις 10/09/2011 11:52 πμ.

Λευτερη θα ερθεις τελικα; Αντε μπραβο
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: atsatsos στις 10/09/2011 1:35 μμ.

Εννοείται.
Ατσάτσα

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: nfot στις 10/09/2011 3:21 μμ.

haris"Εχω γραψει τις ωρες που υπολογιζω να ειμαστε στα διαφορα σημεια οποτε νομιζω μπορουμε να συγχρονιστουμε.

Πχ μπορουμε να πουμε κατα τις 10:15 - 10:30 στην διασταυρωση απο Αμυνταιο για Νυμφαιο."


Οπως βλεπω στο google maps, απο Βολο μεχρι Νυμφαιο ειναι περιπου 250 χιλιομετρα, οποτε το υπολογιζω κανα τριαρι ωρες.
Για να ειμαστε εκει 10.30 πρεπει να ξεκινησουμε κατα τις 7.30 απο Βολο. Παλι πρωινο εγερτηριο γμτ.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 11/09/2011 10:56 μμ.

Οποιος δεν ηρθε εχασε ..!!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tommy στις 11/09/2011 11:20 μμ.

Συμφωνώ tharis αλλά λίγο στο τέλος - υποθέτω λόγω κούρασης και βιασύνης να γυρίσουμε σπίτια μας το συντομότερο - πλακωθήκαμε στην Εγνατία και χαθήκαμε μεταξύ μας και δεν χαιρετηθήκαμε.
Στο επόμενο ταξίδι όλα θα είναι ακόμη καλύτερα!
Καλή ξεκούραση σε όλους και στα παιδιά από Βόλο.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: nfot στις 11/09/2011 11:38 μμ.

Πολυ σκληρο το Daytona ή εγω μεγαλωσα για τετοια γουστα;...

Το μονο που με χαλασε στη συναντηση αυτη, ειναι οτι δε βγαλαμε ομαδικη φωτο

Κατα τα αλλα, γνωρισαμε καινουρια προσωπα, george100 & Tommy και ακομη εναν μουσατο με Tiger 1050, που δε θυμαμαι το ονομα του, sorry.

@ Tommy : Πριν ερθεις προς τα εδω, ριξε κανα μυνημα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: geor100 στις 12/09/2011 8:30 πμ.

Πραγματικα οποιος δεν ηρθε εχασε η διαδρομη κ συντομα θα ανεβει video απο την βολτα μας.
Ελπιζω τα παιδια απο τις Σερρες να ξεμπερδεψαν γρηγορα.