Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: johnygalan στις 29/10/2009 8:01 μμ.

Polymhxanos"Τελικά πήγε κανείς; Το απόγευμα μέχρι τις 18:00 που ήμουν Χαλκίδα, δεν είχε μηχανές ούτε για δείγμα..."

Δεν μας είπες ομως πως πήγες Χαλκίδα? με αυτοκίνητο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Spaceoula στις 29/10/2009 10:17 μμ.

Βρε Γιάννη μου πως τα κατάφερες? Περαστικά και από και πέρα πάντα όρθιος

Τι κρίμα που δε μπόρεσα να ρθω και εγώ μαζί σας ..

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Polymhxanos στις 29/10/2009 10:18 μμ.

johnygalan"Δεν μας είπες ομως πως πήγες Χαλκίδα? με αυτοκίνητο "



Aν και δεν αντιλαμβάνομαι γιατί είναι αστεία η ερώτηση και βαζεις >>> , όχι δεν πήγα με αυτοκίνητο. Και δεν πήγα Χαλκίδα, βρέθηκα Χαλκίδα.

Βασικά ανακάλυψα μια ωραία διαδρομή , μέρος της οποίας υποπτευόμουν ότι υπήρχε αλλά αγνοούσα.

Αττική οδός, βγαίνουμε περιφερειακή Αιγάλεω, ανεβαίνουμε προς Λιόσια, ανεβαίνουμε ανεβαίνουμε ανεβαίνουμε προς Δερβενοχώρια, και τελικά βγαίνουμε Ερυθρές. Ωραιότατη διαδρομή. Από εκεί Θήβα, χαιρετάμε αποδίδοντας τιμή στο ΚΕΠΒ κι από κει, Χαλκίδα αλλά από τον ορεινό δρόμο, όχι από Εθνική. Επιστροφή στο Μαρούσι από εθνική-αοδό γιατί έπιασε νύχτα (αλλοιώς επιστροφή από Ερέτρια Ωρωπό και μετά Βαρνάβας, Γραμματικό, Μαραθώνας )

Καλά ήταν...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: grgasteus στις 30/10/2009 9:13 πμ.

φίλε polymhhanos,

θέλω να με πάρεις μαζί σου στη διαδρομή που περιγράφεις και να δω πως τα κατάφερες ;;;
χωρίς παρεξήγηση έτσι; αστειεύομαι, αν εσύ πέρασες καλά εμένα μου περισσεύει.

καλή σας μέρα
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: johnygalan στις 30/10/2009 7:02 μμ.

Polymhxanos"
johnygalan"Δεν μας είπες ομως πως πήγες Χαλκίδα? με αυτοκίνητο "



Aν και δεν αντιλαμβάνομαι γιατί είναι αστεία η ερώτηση και βαζεις >>> , όχι δεν πήγα με αυτοκίνητο. Και δεν πήγα Χαλκίδα, βρέθηκα Χαλκίδα "

Φίλε polymhxane πιστεύω πως η καλοπροαίρετη πλάκα είναι καλοδεχούμενη, εξάλλου το κάνεις και εσυ, στην προηγούμενη σελίδα που πόσταρες οταν έμαθες για την πτώση. Αν και νομίζω οτι εκτος απο την πλάκα θα μπορούσες να πεις και ενα περαστικά στον Γιαννακη οπως έκαναν και οι υπόλοιποι!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: nikbalance στις 30/10/2009 9:51 μμ.

johnygalan"Καλύτερα απο τον ρώσσο ειναι και πιο ενδιαφέρον διαδρομή, οπως το είπε και ο Γιαννάκης"

οκ καταλαβα.....την επομενη φορα .......ευχομαι ολα καλα με την ανναρωση σου Γιαννη,περαστικο να ειναι και...γληγορα......και στο Ρωσσο απο κοντα!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Dennis G. στις 30/10/2009 9:55 μμ.

Γιαννάκη ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑ ΦΙΛΕΕΕ !!!!!!!

Χαίρομαι που ήταν σχετικά ανώδυνη η πτώση σου και εύχομαι να ήταν η τελευταία σου.

Να είσαι καλά και να προσέχεις

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: maik30 στις 30/10/2009 10:21 μμ.

Γιαννη περαστικα ευχομαι να ειναι η τελευταια περιπετεια σου.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Aris. στις 30/10/2009 10:21 μμ.

Καλα τα πηγες gorila


Περαστικα !...

Αν και τωρα που το ειδα , μαλλον θα εχουν ηδη περασει
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Polymhxanos στις 31/10/2009 3:05 πμ.

johnygalan"Φίλε polymhxane πιστεύω πως η καλοπροαίρετη πλάκα είναι καλοδεχούμενη, εξάλλου το κάνεις και εσυ, στην προηγούμενη σελίδα που πόσταρες οταν έμαθες για την πτώση. Αν και νομίζω οτι εκτος απο την πλάκα θα μπορούσες να πεις και ενα περαστικά στον Γιαννακη οπως έκαναν και οι υπόλοιποι! "


Καταρχήν, πίστευε και μη, ερεύνα! (ή ισοδύναμα, η πίστη είναι για τα μπάζα, η γνώση είναι που έχει θετική αξία)

Καταδεύτερον, στην γλώσσα των Κλίγκον τα γράφω; Πάμε σε Κλίγκον: Τάχ πα! Τσετούχ!! Μπααααα, δεν μοιάζουν, ελληνικά τα γράφω τελικά

Δεν είπα κακό που έβαλες πλάκα, μπράβο σου και εγώ μαζί σου. 10 βάλε, όχι μία. Να είναι πλάκα όμως.... Κι αν όχι πλάκα, τουλάχιστον να βγάζει κάποιο νόημα. Κάτι...

Είπα δεν καταλαβαίνω, ΠΟΙΑ είναι η πλάκα σε αυτό που έγραψες. Ποιό θα ήταν το αστείο (τόσο ξεκαρδιστικό μάλιστα που έβαλες και >>> ) αν είχα πάει με αυτοκίνητο, αυτό σε ρωτάω. Έστω, τι νοιάζει οποιονδήποτε με τι όχημα κινούμαι εγώ; Δεν βγάζει νόημα, ή εγώ είμαι χαζός και δεν το πιάνω, δεν ξέρω, διαφώτισέ με τέλος πάντων...

grgasteus"φίλε polymhhanos,

θέλω να με πάρεις μαζί σου στη διαδρομή που περιγράφεις και να δω πως τα κατάφερες ;;;
χωρίς παρεξήγηση έτσι; αστειεύομαι, αν εσύ πέρασες καλά εμένα μου περισσεύει.

καλή σας μέρα"
...

Σόρρυ αλλά δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να πεις τελικά, ούτε κι εσύ... Τα τριπλά που κολλάνε; Τι ακριβώς κατάφερα που είναι μάλιστα ενδιαφέρον και για τους άλλους ; Και γιατί τελικά να παρεξηγηθώ, είχες μήπως κάτι κακό ή σχεδόν κακό στο μυαλό σου με τα γραφόμενά σου; Δεν σε πιάνω, διευκρίνισε αν θες
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Native στις 31/10/2009 10:28 πμ.

Για να Βοηθήσω...απλα έχω την εντύπωση οτι επειδή θα έβρεχε προς χαλκιδα γι'αυτο και ο λόγος για το αυτοκίνητο...έμεις γι'αυτο πηγαμε προς ναυπλιο.

Αν τελικα δεν έβρεξε άλλο καπέλο...χάσαμε τους λουκουμάδες στον Αι Γιάννη πάντως
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο  

  Από: Piki στις 04/11/2009 10:20 πμ.

Τώρα που σταματήσατε τους καυγάδες δείτε την δράση εδώ...http://www.vimeo.com/7419312
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο  

  Από: maik30 στις 04/11/2009 11:49 πμ.

μπραβο piki πολυ ωραια δουλεια.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο  

  Από: O_Giannakis στις 04/11/2009 12:33 μμ.

Piki"Τώρα που σταματήσατε τους καυγάδες δείτε την δράση εδώ...http://www.vimeo.com/7419312"


Piki Papparazzi !!!!

Μπραβο Κωστη ωραια βιντεοληψη ! Το᾽ χεις ....

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο  

  Από: O_Giannakis στις 04/11/2009 12:40 μμ.

O_Giannakis"
Piki"Τώρα που σταματήσατε τους καυγάδες δείτε την δράση εδώ...http://www.vimeo.com/7419312"


Piki Papparazzi !!!!

Μπραβο Κωστη ωραια βιντεοληψη ! Το᾽ χεις .... "


Καταπληκτικη μουσικη επενδυση με αναλογα εφε. Ολοκληρωμενη παρουσιαση . Εξοχος !!!!!!