Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Επιδαυρο-Ναυπλιο

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: O_Giannakis στις 22/10/2009 1:23 μμ.

απ᾽οτι γνωριζω δεν θα εχουμε γυναικια συντροφια μαζι μας ....λογω δουλειας κτλπ. Φυσικα οποιος θελει ερχεται με την παρεα του, απλα δεν ξερω αν θα υπαρχει αλλη κοπελα.....
Το κακο ειναι οτι δεν βλεπω τα πραγματα καλα με τον καιρο !!! βλεπουμε .....

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Space στις 22/10/2009 1:59 μμ.

θα παμε και ας βρεξει...
δε θα κρυοσουν τα γατακια σας
Oxygene....

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: doohan στις 22/10/2009 5:23 μμ.

..........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: johnygalan στις 22/10/2009 7 μμ.

Και εγω τελικά θα ειμαι μόνος η γυναίκα μου δουλεύει 28 και δύσκολα να το αλλάξει, παρακαλάτε μονο να μην βρέχει
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: vagtyrp στις 22/10/2009 8:13 μμ.

θα πάμε και ας βρέξει....δεν μασάμε! τώρα για κάτι γερμανικά μηχανάκια έχω ακούσει ότι μπάζουν....μην βραχυκυκλώσουν φοβάμαι....

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: johnygalan στις 23/10/2009 6:44 μμ.

Παιδια ο καιρός την Τετάρτη φτιαχνει το meteo λέει ήλιο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: jimdom στις 25/10/2009 4:59 μμ.

πιθανο να δειτε κ την αρχοντομουτσουναρα μου στα διοδια αλλα ακομα δεν ξερω για σιγουρα

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Piki στις 25/10/2009 10:24 μμ.

Τι θα λέγατε αντί να πάμε κατ' ευθείαν στη Λίμνη να κάνουμε το γύρο από την Αιδηψό; Και μετά το φαγητό να πάρουμε τον σύντομο δρόμο;
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: vagtyrp στις 25/10/2009 10:28 μμ.

εγώ δεν τον ξέρω το δρόμο, αλλά καλύτερα θα είναι να βολτάρουμε στο πρώτο κομμάτι, γιατί μετά το φαγητό βαραίνουμε πάντα! , οπότε συμφωνώ! το κανονίζουμε εκείνη την ώρα κωστή!

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: Piki στις 25/10/2009 10:33 μμ.

...ίσως ακόμη να πιάσουμε θάλασσα...
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: johnygalan στις 25/10/2009 10:54 μμ.

Καλύτερα απο τον ρώσσο ειναι και πιο ενδιαφέρον διαδρομή, οπως το είπε και ο Γιαννάκης
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: AndreaSt στις 26/10/2009 1:12 πμ.

johnygalan"Καλύτερα απο τον ρώσσο ειναι και πιο ενδιαφέρον διαδρομή, οπως το είπε "


Συμφωνω
μπορουμε να επιστρεψουμε απο αιδηψο

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: doohan στις 27/10/2009 5:40 μμ.

..........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: O_Giannakis στις 27/10/2009 7:24 μμ.

Ολο και καποιο αλλο αμορε θα ειναι μαζι ελπιζω .....

Re: Τεταρτη 28 Οκτωβριου - Λιμνη Ευβοιας  

  Από: O_Giannakis στις 27/10/2009 7:41 μμ.

Λοιπον για αυριο δειχνουν ψηλο καλα τα πραγματα αν εξαιρεσουμε οτι μετα τις 12 το μεσημερι και μεχρι το απογευμα δειχνει καποια μικρη βροχοπτωση πανω στον Αγιο γιαννη. Βορειοτερα στην Λιμνη οπου θα καταληξουμε δειχνουν καλα τα πραγματα. Αυτα βαση του Ποσειδωνα !
Το προγραμα που θα προτεινω εστω και αργα (περιμεναμε να δουμε τα του καιρου) ειναι το εξης:
Συναντιωμαστε με το καλο ολοι μετα τα πρωτα διοδια Αφιδνων στις 9 το πρωι.
Κατα τις 9:15 αναχωρηση με πρωτη σταση για καφε στον Αλεξιου - γνωστο στεκη μοτοσυκλετιστων !!! και φωτογραφιες απεναντι στο ποταμι με τα πλατανια.
Στην συνεχεια κατεβαινουμε στην Λιμνη Ευβοιας οπου κανουμε μια μικρη βολτα στο παραθαλασιο χωριο και λιγο μετα παμε σε τοπικο εστιατοριο για καυσιμα !
Αναλογος τον καιρο κανονιζουμε επιτοπου αν θα γυρισουμε απο Αιδυψο οπου θα παρουμε φαιρυ και θα βγουμε στην εθνικη στο 151 χιλιομετρο.

Ενναλακτικη λυση που θα διαπραγματευτη το πρωι επιτοπου ειναι η αλλαγη εκδρομης προς τα νοτια Πελοπονησο , Κορινθια , Ναυπλιο , Πορο , οπου θα ειναι χωρις πιθανοτητα βροχης βαση αυτα που αναφερουν τα meteo & poseidon παντα......