ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Omiros στις 19/02/2014 6:17 μμ.

Θα έχω και εγώ το νου μου μήπως και τη δω..όπως και να χει σου εύχομαι να τη βρεις όσο πιο γρήγορα γίνεται!!

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: HelenKoR στις 19/02/2014 9:44 μμ.

Μπα που να τους κοπούν τα χέρια!!!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: pragias στις 20/02/2014 12:19 πμ.

καλησπέρα , λοιπον Σαββα όπως διαβασα και καπου παραπανω υπηρχε προβλημα με την πορτα , αρα επρεπε να την εχει φτιαξει ο ιδιοκτητης.
το θεμα ειναι να ζορισεις λιγο τα πραγματα , και τι εννοω, βαλε εναν δικηγορο (κατα προτιμησει κάποιος γνωστος σου για να μην σου παει ο κουκος αηδονι) να ψαξει την νομικη πλευρα και να μιλησει εκεινος με τον ιδιοκτητη του παρκινγκ.
μεσα απο αυτη την διαδικασια θα βγουν πολλα στην φορα , αν εχει αδεια για να ειναι παρκινγκ ο συγκεκριμενος χωρος , και τι υποχρεωσεις εχει εναντι σε αυτους που πληρωνουν καποια θεση εκει μεσα. ετσι θα ζορισει πολυ το πραγμα (αν μπει δικηγορος στην μεση) για τον ιδιοκτητη, γτ να εισαι καχυποπτος και να εχεις στο πισω μερος του μυαλο σου οτι και ο ιδιοκτητης μπορει να ξερει κατι.
δυστυχως απο τα τηλεκοντρολ δεν μπορουμε να βγαλουμε καποια ακρη, γτ τα τηλεκοντρολ αντιγραφονται, αρα μπορεις για παραδειγμα να μου φερεις το δικο σου τηλεκοντρολ και να σου βγαλλω 10 αντιγραφα, αρα ασφαλεια μηδεν.
απο εκει και περα μηπως ειχες πανω στο μηχανακι κανα gps tracker ?

επισης κατι που μου ηρθε σαν ιδεα. μολις βγαινεις απο το παρκινγκ εχει διπλα ή απεναντι κανα μαγαζι που να εχει καμερες έξω? αν ναι μπορεις να ζητησεις να δεις το βιντεο, αρα να δεις ποιος εφυγε με το μηχανακι σου.
αν δεν εχει καποιο μαγαζι δίπλα ή απέναντι , τότε σκέψου τι επιλογές έχεις για να φύγεις από το παρκινγκ(εννοω πόσους δρόμους μπορεις να πάρεις για να φύγεις) και τις νόμιμες και τις παρανομες κατεθύνσεις. και βρες μαγαζία ή τραπεζες που έχουν κάμερες απέξω και ζήτα να δεις βίντεο.

αν το ψάξεις κατι θα βρείς , έχει γεμίσει ο τόπος κάμερα. σου είπα και πρίν ότι θες είμαι στην διαθεση σου.
απλά κινήσου γρήγορα γιατι η καταγραφή των βίντεο δεν κρατάει μεγάλο χρονικό διαστημα και είναι κρίμα να υπάρχει κάποιο στοιχείο σε κάποιο βίντεο και να μην το προλάβεις γτ απλά περασε ο καιρός.
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: dgi στις 20/02/2014 11:05 πμ.

Εύχομαι να την βρεις την μηχανή.
Καλό κουράγιο και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.
Πιστεύω να το δήλωσες στην αστυνομία και να μην το ξέχασες.

Παίδες Κάμερες να βάζετε όσο και αν κοστίζει και να το βλέπετε και online από το κινητό.
DiMiTRiS^^^ [dgi]

www.youtube.com/watch?v=A3gLyZ76nfg

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: dimchrist στις 20/02/2014 1:39 μμ.

Κρίμα ρε συ Σάββα. Σου εύχομαι σύντομα να το βρεις και να ξανακαβαλήσεις την όμορφη Αγγλίδα σου.

Λόγω αγγελίας που την είχες μήπως είχαν έρθει από το γκαράζ να τη δούνε και στη βάλανε στο μάτι?

Triple Way

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 20/02/2014 2:57 μμ.

dimchris"Κρίμα ρε συ Σάββα. Σου εύχομαι σύντομα να το βρεις και να ξανακαβαλήσεις την όμορφη Αγγλίδα σου.

Λόγω αγγελίας που την είχες μήπως είχαν έρθει από το γκαράζ να τη δούνε και στη βάλανε στο μάτι?
"

την ειχα δειξει αλλα οχι στο γκαραζ.
να σαι καλα φιλε
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: acratosa στις 21/02/2014 7:49 μμ.

Φιλε συμφορουμίτη,
να ενώσω τις ευχές μου με των υπολοίπων για να ξαναβρεθεί το κουκλί σου, και τα κλεφτρόνια να μην βγάλουν το 24ωρο..
Ως ομοιοπαθής, περαν των βασικών (ενημερωση αστυνομίας, ασφαλεια κλπ), σου λεω τι ειχα κανε: πηρα σβαρνα ολα τα φορουμ κ συνεργεια και ενημερωσα, ελεγχα για καινουργιες αγγελίες πώλησης ανταλλακτικών σε car.gr Κλπ, αξιοποιησα social (FB κυρίως) και -λόγω ιδιότητας- ειχα πολλά άτομα να το ποσταρουν τακτικά.

τελικά, επειδη το δικό μου μηχανακι χρησιμοποιηθηκε για ληστεία, οι αστυνομικοι το βρηκαν την ημερα της ληστείας (μετά από 10 μερες). φιλοι ασφαλίτες μου ειχαν πει οτι "αν ειναι για ανταλλακτικά, μαλλον ξεχνα το, αν και το tiger SE πιο δύσκολο να σπρωχτει για ανταλλακτικά. Αν ειναι για οποιαδήποτε άλλη χρήση, θα βρεθει". Όπως και βρεθηκε..

το προωθώ κι εγω παντου, κ μακαρι να εισαι αγκαλια με το μωρακι σου σε λιγες μερες.
Ανδρέας

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 21/02/2014 8:03 μμ.

acratosa"Φιλε συμφορουμίτη,
να ενώσω τις ευχές μου με των υπολοίπων για να ξαναβρεθεί το κουκλί σου, και τα κλεφτρόνια να μην βγάλουν το 24ωρο..
Ως ομοιοπαθής, περαν των βασικών (ενημερωση αστυνομίας, ασφαλεια κλπ), σου λεω τι ειχα κανε: πηρα σβαρνα ολα τα φορουμ κ συνεργεια και ενημερωσα, ελεγχα για καινουργιες αγγελίες πώλησης ανταλλακτικών σε car.gr Κλπ, αξιοποιησα social (FB κυρίως) και -λόγω ιδιότητας- ειχα πολλά άτομα να το ποσταρουν τακτικά.

τελικά, επειδη το δικό μου μηχανακι χρησιμοποιηθηκε για ληστεία, οι αστυνομικοι το βρηκαν την ημερα της ληστείας (μετά από 10 μερες). φιλοι ασφαλίτες μου ειχαν πει οτι "αν ειναι για ανταλλακτικά, μαλλον ξεχνα το, αν και το tiger SE πιο δύσκολο να σπρωχτει για ανταλλακτικά. Αν ειναι για οποιαδήποτε άλλη χρήση, θα βρεθει". Όπως και βρεθηκε..

το προωθώ κι εγω παντου, κ μακαρι να εισαι αγκαλια με το μωρακι σου σε λιγες μερες.
Ανδρέας"

φιλε Ανδρεα, σε ευχαριστω για τις ευχες σου.το εκτιμω
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: BOB στις 22/02/2014 9:44 μμ.

Κρίμα ρε φιλαράκι,ότι και να πούμε είναι λίγο. Μακάρι να το βρεις και γρήγορα.