TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: PTiger800 στις 05/06/2013 12:14 μμ.

Να λέγαμε κατά τις 11.40 στο ΣΕΑ Μεγάρων;
Ντουφέ, σε στέλνω και με PM το κουνιστό μου για παν ενδεχόμενο!

Προσοχή, αν κάποιος "χάσει" το ΣΕΑ Μεγάρων, η πίστα είναι στην έξοδο Μέγαρα/Πάχη. Μην πάτε παρακάτω, θα φτάσετε Κόρινθο
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: Ecobill στις 05/06/2013 12:51 μμ.

john doufexis"οσο για εσενα μπιλακο ενα εχω να πω...στα διαλα κ ακομα πιο περα ρε να σοθ καει ο σκληρος ......!!! "


Δεν ευχόσουν τίποτε άλλο βρε ρεμάλι της Φωκίωνος?????

κόλλησε το πισι στην δουλειά και πάει για φορμάτ!!

Αμαν βρε Doufe

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: john doufexis στις 05/06/2013 1:19 μμ.

που να χασεις κ τα αρχεια με τα casting της JENNA JAMESSON δν εχουν φορμα οποτε δεν μπορς να μπωωωωωωωω !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: jimdom στις 05/06/2013 2:12 μμ.

δυσκολο για μενα γιατι θα ερθω με καθυστερηση.
Θα με γνωρισετε ευκολα ομως,ειμαι ο πιο ομορφος,με το πιο γρηγορο μηχανακι κ θα ειμαι με μια ασχημοφατσα που εχει κ αυτος daytona

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: johnygalan στις 05/06/2013 10:14 μμ.

Θα αργήσω και εγώ λιγάκι γιατί αύριο τελικά δεν παίζει ρεπό, θα έρθω μετά την δουλειά (ευτυχώς που είναι δίπλα )
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: johnygalan στις 05/06/2013 10:21 μμ.

jimdom"Θα με γνωρισετε ευκολα ομως,ειμαι ο πιο ομορφος"



Αυτό να λέγετε γνωστός και ως κουκλί άντε να σε δούμε και λίγο γιατί έχεις χαθεί τώρα τελευταία
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: grgasteus στις 06/06/2013 8:10 πμ.

Δυστυχώς θα είμαι Κύπρο για μια και μονο ημέρα
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: efthvag στις 06/06/2013 12:20 μμ.

Καλά να περάσετε...ήθελα να έρθω έστω και αυτοκινητάτος για το χαβαλέ και την παρέα, άντε και κανένα test-ride, αλλά έχω ακόμη κάποια τελευταία μαθηματάκια....να μου προσέχετε το μοντέλο...είναι άμαθο από τέτοιες πίστες!
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: HelenKoR στις 06/06/2013 9:14 μμ.

Ήταν ενα θαυμάσιο trackday!
Πρόλαβα να κάνω μόνο δύο σέσσιονς στο τέλος όμως το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ που δεν μπορώ με λόγια να διατυπώσω την χαρά μου!
Φυσικά πήγα στην πίστα απο νωρίς αλλά επειδή είχε μεγάλη προσέλευση σήμερα δεν πρόλαβα θέση. Το ίδιο έπαθε κι ενας φίλος.
Όπότε τον απήγαγα και πήγαμε μια ωραία κοντινή βόλτα που μου άνοιξε την όρεξη για στροφές και βάφλες!
Χάρηκα που είδα τα παιδιά στην πίστα (και μέσα και έξω απο αυτή). Νομίζω όλοι δουλέψαμε και κάναμε πράγματα!

Είμαι τόσο ενθουσιασμένη!!
Ο Πιερράκος νομίζω διοργάνωσε ενα εξαιρετικό trackday που θα μείνει στους συμμετέχοντες αξέχαστο! 'Η τουλάχιστον σε μένα!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: PTiger800 στις 07/06/2013 12:05 πμ.

Εγώ πάλι πρόλαβα λίγο παραπάνω (6 sessions).
Πολύς κόσμος, σε όλα τα γκρουπ! (Δώστε τζάμπα στο λαό). Αυτό έχει το σαφές μειονέκτημα του συνωστισμού στην πίστα έχει όμως και πλεονεκτήματα.
ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΓΩ!!!!

Tα test ride, δεν ήταν και τόσο εύκολη υπόθεση. Υπήρχαν μόνο 1050sport, Adventure και street triple. Ο πολύς κόσμος στην πίστα βέβαια ήθελε να καβαλήσει Daytona αλλά λε πουλ, που λένε και στην ορεινή Κορινθία.

Εγώ ο γκαντεμόσαυρος πήρα ένα tripl-άκι για test ride και μου το έδωσαν με ατμούς βενζίνης στο ρεζερβουάρ, με αποτέλεσμα μετά από 5 γύρους και ενώ είχα αρχίσει να "εξοικοιώνομαι" με το μηχανάκι να μείνω απο βενζίνη. Ευτυχώς όχι μέσα στην πίστα

Μου έκανε δύο μπουκώματα στην Κ5 και την Κ6, οπότε την ψυλλιάστηκα και βγήκα και έμεινε αμέσως μόλις βγήκα...

Anyway περάσαμε όμορφα, το χαβαλέ μας είχαμε, τη ζέστη μας φάγαμε, όρθιοι γυρίσαμε!

Μέχρι το επόμενο (μάλλον την Τετάρτη)!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: zedisDead στις 07/06/2013 6:35 μμ.

Καλά ήταν χτες.
Εγώ έκανα 4 session νομίζω.
Σας είδα και τους δυο. (PTiger800 και HelenKor)
Ένα highside save στο 3ο session και κατά τα άλλα καλά ήταν.
Αν είχαμε και χρονόμετρα ακόμα καλύτερα γιατί νομίζω ήμουν στο 1:10 χτες.
Κάναμε ωραίο session 4o με τον Δημήτρη με το Daytona (δε θυμάμαι το nick του στο forum).
Ε και δεν είχε και daytona ή speed triple να κάνουμε test drive οπότε και αυτό ήταν ένα ξενέρωμα.
Κατά τα άλλα free track day FTW

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: johnygalan στις 07/06/2013 7:16 μμ.

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον κύριο Πιερράκο για την εκδήλωση, περάσαμε πολύ καλά
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: jimdom στις 07/06/2013 11:46 μμ.

Μπραβο στον πιερρακο
Αντε κ στο επομενο,το τεταρτο ηταν το καλυτερο που καναμε παρεα με τον φιλο γιατι στα πρωτα 2 με περασες σαν σταματημενο κ στο τριτο δεν βρεθηκαμε καθολου.
Παμε για πισω λαστιχο κ θα κανονισουμε να παμε ξανα μαζι γιατι ο λαμδα ειναι εκτος συναγωνισμου(για λιγο ακομα)



παγκοσμιε σε εχω

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: TRIUMPH PIERRAKOS - ΔΩΡΕΑΝ TRACK DAY ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ  

  Από: Fragiask στις 08/06/2013 9:19 μμ.

Καλησπέρα σε όλους .Πρώτη φορά η δική μου σε πίστα με μοτό και το χαμόγελο δεν λέει να σβήσει ακόμα από τα χείλη.Πολύ καλή οργάνωση από τον Πιερράκο και ανεπανάληπτη εμπειρία.Όποιοι το σκέφτεστε να μπείτε σε πίστα και δεν το έχετε καταφέρει ακόμα σας εύχομαι να το κάνετε.Επίσης να μην ξεχάσω τους συμφορουμίτες που κάναμε παρέα και περάσαμε για ακόμα μια φορά τέλεια(Dennis G,Jonnygalan,Jimdom,PT800,Helenkor).Τέλος να αναφερθώ σ ένα φίλο που ξεκίνησε από την Λακκωνία για να συμμετάσχει στην εκδήλωση τον Παναγιώτη Αναστασάκη με ένα πανέμορφο κίτρινο daytona και ο οποίος στην πρώτη του γύρα μέσα στην πίστα είχε τη στιγμή του ευτυχώς μόνο με υλικές ζημιές.Και παρόλα αυτά είχε το κουράγιο να ξαναμπεί αργότερα στην πίστα.Του εύχομαι όπως σε όλους μας πάντα όρθιος.