TRACKBIKE: Σέρρες Track Days

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: denthnpalevw στις 02/05/2011 10:05 μμ.

ασχετο αλλα επισης και σχετικο......

εχω μπλεξει με την δουλεια απο 7 Μαιου μεχρι 21 Μαιου. Οποτε καντε τα κουμαντα σας αν μπορειτε να μην ερθετε σε αυτο το διαστημα....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: doohan στις 02/05/2011 10:12 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: denthnpalevw στις 02/05/2011 10:15 μμ.

πολυ δυσκολο.... Η φυση της δουλειας δεν μου επιτρεπει σχεδια απο 1-6 μεχρι 31-10. Μπορω να ξερω καμια εβδομαδα πριν αλλα δεν θα μπορω να συμμετασχω τοτε.
Σιγουρα ομως προτειμω ελευθερες μερες.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: doohan στις 02/05/2011 10:28 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: nfot στις 03/05/2011 12:10 πμ.

doohan"Θα ειναι πιο αργα σιγουρα!!Θα σε ενημερωσουμε εγκαιρος.....Ο Θυμιος λεει για το επομενο track-bike 11-13/06...Ψηνεστε?"


Του Αγιου Πνευματος ε; Ελεγα να παω σε κανα νησακι για μπανακι, αλλα με πριζωνετε ρε παιδια. Μηπως ομως, θα γινεται κολαση απο κοσμο;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: chris.r675 στις 03/05/2011 12:18 πμ.

εγω εχω δηλωσει ηδη συμμετοχη,οσοι εχουν παει και αλλη φορα θα τους εχουν στειλει μαιλ,
στο σαιτ του trackbike δεν εχουν ανοιξει ακομα οι συμμετοχες,οποτε οποιος θελει να δηλωσει
πρεπει να το κανει εγκαιρα!
κοσμο θα εχει σιγουρα,αλλα οι συμμετοχες σε ολα τα trackbike ειναι κλειστες παντα 90 ατομα
την ημερα!δεν παιζει θεμα δηλαδη για μπαχαλο.
τωρα το ειδα εχουν ανοιξει οι συμμετοχες,sorry!
ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ!

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: Natassa_triple στις 03/05/2011 10:56 πμ.

Αν δεν είχα κανονίσει το ταξίδι Σλοβενία για Αύγουστο (που σημαίνει ότι μαζεύω χρήματα) σίγουρα ερχόμουν στο TD. Οπότε από φθινόπωρο τώρα...
Το 3ήμερο θα'μαι για ελεύθερο κάμπινγκ σε καμία παραλία της Εύβοιας, κλασικά

Ναι, έχουν ανοίξει οι συμμετοχές ατο Trackbike!

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: doohan στις 03/05/2011 9:51 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: denthnpalevw στις 03/05/2011 9:56 μμ.

εγω ενα εχω να πω στον Θυμιο. Πιο κομματι στο 3ημερο του Tracknike του αρεσε περισσοτερο. μηπως ηταν η Παρασκευη που ειχε ελαχιστο κοσμο και το απογευμα της Κυριακης που ηταν free οποτε ηθελες εμπαινες????? Αν ναι τοτε μαλλον πρεπει να το ξαναδειτε.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: tharis στις 03/05/2011 10:25 μμ.

Βρε σεις .. ελατε ενα διημερο free να μπορουμε να μπουμε κι εμεις με την ανεση μας ...!

Καλο το trackbike αλλα εγω δυσκολα θα μεινω Σερρες το βραδυ λογω δουλειας, αλλα και αδεια να παρω θελει κι ενα 300αρι για πλακα με συμμετοχες βενζινες ξενοδοχειο κλπ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: Thimios στις 03/05/2011 10:44 μμ.

Μου άρεσε όλο το 3ήμερο. Το κάθε κομμάτι έχει την δικιά του ομορφιά.
Την Παρασκευη όντως δεν είχε πολύ κόσμο και μπόρεσα να διαβάσω λίγο την πίστα.
Το Σάββατο είχε περισσότερο κόσμο, όχι όμως το πανηγύρι που γίνεται στα Μέγαρα. Ήταν όλα σωστά οργανωμένα, από την δυνατότητα να αλλάξεις λάστιχα και να χρονομετρηθείς μέχρι την δυνατότητα να φυλάξεις το μηχανάκι σε κάποιο ΒΟΧ .
Την Κυριακή μου άρεσε το racebike (αν και την πάτησα με την βενζίνη) και το απόγευμα που μπορέσαμε και μπήκαμε μαζί να μου δείξεις κάποιες ομολογουμένως ωραίες γραμμές κλπ.

Η διοργάνωση του TrackBike ήταν η καλύτερη απ όλες που έχω λάβει μέρος. Πέρασα πολύ όμορφα.

Δεν αμφιβάλω ότι θα περάσουμε το ίδιο όμορφα η και καλύτερα όταν το κάνουμε σε κενές μέρες ( γιατί θα το κάνουμε σίγουρα τώρα που καλομάθαμε) αλλά στην προκειμένη περίπτωση βολεύει και το συγκεκριμένο 3ήμερο λόγο της αργίας του Αγ. Πνεύματος.

Στέφανε, θέλουμε πολύ να σε δούμε και να γυρίσουμε παρέα.
Τώρα αν εσύ βρίσκεις προφάσεις να μην έρθεις γιατί φοβάσαι μη σε περάσουμε από πάνω μην ανησυχείς σου υπόσχομαι ότι θα πηγαίνουμε σιγά

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: Thimios στις 03/05/2011 10:49 μμ.

haris"Βρε σεις .. ελατε ενα διημερο free να μπορουμε να μπουμε κι εμεις με την ανεση μας ...!

Καλο το trackbike αλλα εγω δυσκολα θα μεινω Σερρες το βραδυ λογω δουλειας, αλλα και αδεια να παρω θελει κι ενα 300αρι για πλακα με συμμετοχες βενζινες ξενοδοχειο κλπ.."


Θα σε φιλοξενήσουμε εμείς στο δωμάτιο μας

Χάρη έλα να σε δούμε και όπως είπα τον Στέφανο θα πηγαίνουμε σιγά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: doohan στις 03/05/2011 10:54 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: denthnpalevw στις 03/05/2011 11:08 μμ.

doohan"Σε οποιον ερθει θα του κανω Δωρο ενα ολοημερο session με τον ΚαΤιΜα!!

Υ.Γ.Στεφανε για σενα το λεω ,για να δεις πως ειναι τα δικυλινδρα πριν κανεις την οποια κινηση εχεις στο μυαλο σου....... "



Ευχαριστω πολυ για την προσφορα. Δεν θα λεγα οχι σε κανα 2-3 χαλαρους γυρους.......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: TRACKBIKE: Σέρρες Track Days  

  Από: doohan στις 03/05/2011 11:16 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.