Extreme Trackdays 2013

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: Thimios στις 01/03/2013 6:09 μμ.

και μερικές δικές μου με τα νέα χρώματα...

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: PTiger800 στις 01/03/2013 6:49 μμ.

Γειά σου ρε Θύμιο άρχοντα!!!!!


Με γειά τα νέα χρώματα!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: Thimios στις 01/03/2013 8:16 μμ.

ευχαριστώ

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 01/03/2013 9:37 μμ.

Σε παραδέχομαι Καρκούλια. Πολύ ωραίο στύλ, πολύ μεγάλη βελτίωση, άψογος. Πάντως το κουστουμάκι που θα σου ράψω φέτος δεν το γλυτώνεις

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: dimchrist στις 11/03/2013 9:48 μμ.

ΛΑΜΔΑ"Σε παραδέχομαι Καρκούλια. Πολύ ωραίο στύλ, πολύ μεγάλη βελτίωση, άψογος. Πάντως το κουστουμάκι που θα σου ράψω φέτος δεν το γλυτώνεις "


Μετά τη χτεσινή κατασκοπία είσαι πολύ κοντά πλέον!!!

Τα επόμενα extreme-track-days:

KYΡΙΑΚΗ 17/3 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (με δωρεάν χρονομέτρηση)

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3 ΜΕΤΑ ΤΗΝ 1:00

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/3 ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3 ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Ανανεώθηκε και το αρχικό πόστ.

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: johnygalan στις 19/03/2013 9:03 μμ.

Αύριο θα είμαι εκεί κατά τις 14:00 κατευθείαν μέτα τη δουλειά ελπίζω μετά να έχω κουράγιο ώστε να έρθω και
στη συναντηση μας.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: HelenKoR στις 20/03/2013 7:02 μμ.

Ωραία ήταν σήμερα!!
Όσο πέρναγε η μέρα τόσο πιο όμορφα ήταν μέσα στην πίστα!
Γιάννη χάρηκα που σε είδα!

Είδα και για λίγο Θύμιο και Κώστα
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: PTiger800 στις 20/03/2013 10:52 μμ.

HelenKoR"Ωραία ήταν σήμερα!! "


Πώς και ήταν αυτό και πήγες πίστα;
Παραλίγο και θα ερχόμουνα και εγώ...
Δεν το αποφάσισα ένεκα οικονομικής στενότητος. Κρίμα.
Δε λες και συ τίποτα όμως...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: johnygalan στις 20/03/2013 10:54 μμ.

Λίγος κόσμος ιδανική θερμοκρασία και καλή παρέα αυτά είναι

Οσο για την Ελένη το μόνο που θα πω είναι ότι μαθαίνει γρήγορα και βελτιώνεται συνέχεια
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: HelenKoR στις 21/03/2013 9 πμ.

PTiger800"
Δε λες και συ τίποτα όμως..."


Σάμπως η μόνη είμαι

Κρίμα που δεν ήρθες διότι άξιζε πολύ (value for money)
Όπως είπε κι ο Γιάννης: λίγος κόσμος, ιδανική θερμοκρασία, καλή παρέα!
Ανα 20 λεπτά ήμασταν μέσα, ούτε που ξέρω πόσα σέσσιονς έκανα (πάντως ήταν πολλά!)
Ήμουν 1-2 κλικ κάτω απ'οτι την τελευταία φορά που είχα πάει (ήμουν και πιο ζεστή τότε με σχολεία κι έτσι) αλλά και πάλι ήταν πάρα πολύ καλά!
Και φυσικά υπήρχε πλοηγός μόνο για μας!!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: PTiger800 στις 21/03/2013 9:58 πμ.

HelenKoR"Σάμπως η μόνη είμαι "

όχι δεν είσαι, είναι αλήθεια

HelenKoR"Κρίμα που δεν ήρθες διότι άξιζε πολύ (value for money)"

Στανταράκι είναι αυτό τις Τετάρτες. Απλά τον τελευταίο 1 1/2 μήνα έχω κάνει τρία track days, το οποίο χοντρά χοντρά μεταφράζεται σε 3χ100=300€. Άρα ναι μεν καλό το value, αλλά δεν υπήρχαν money. Παρόλο που πραγματικά το έψηνα χτες με τέτοιο καιρό.
Τελικά αποφάσισα να μην το κάνω και να πάω καμία τοπική βόλτα, αλλά δεν πρόλαβα ούτε αυτό...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: dimchrist στις 27/03/2013 9:31 πμ.

Η EXTREME TRACKDAYS διοργανώνει ελεύθερες δοκιμές μοτοσυκλέτας την Τετάρτη 27 Μαρτίου στα Μέγαρα!

Θα είμαστε στην πίστα των Μεγάρων από τις 1:00 το μεσημέρι μέχρι τη δύση του ήλιου για να απολαύουμε μια ακόμα ελεύθερη προπόνηση με την ασφάλεια που παρέχει η EXTREMETRACKDAYS !

Εγγραφές: 12:30

Ώρα έναρξης: 13:00

TRACKDAY

2 Κατηγορίες: Αρχάριοι και Ενδιάμεσοι- Γρήγοροι

Όπως πάντα υπάρχουν ολόσωμες δερμάτινες φόρμες, καθώς επίσης και πολλά μεγέθη σε μπότες προς ενοικίαση αρκεί να μας ενημερώσετε κατά την κράτησή σας για το μέγεθος που θέλετε, καθώς και λάστιχα PIRELLI και METZELER σε προνομιακές τιμές.

Οι έμπειροι πλοηγοί μας θα είναι στην διάθεσή σας κατά την διάρκεια της ημέρας για να σας βοηθήσουν και να λύσουν όποιες απορίες μπορεί να έχετε.

Θα υπάρχει φωτογράφιση εντός της πίστας! από την IGF productions ( http://www.igf.gr )

Για κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα:

210-6523948 , 6972233094

Σας περιμένουμε !

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: dimchrist στις 27/03/2013 9:32 πμ.

Η EXTREME TRACKDAYS διοργανώνει ολοήμερη προπόνηση μοτοσυκλέτας με ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ την Κυριακή 31 Μαρτίου 2013.

Η χρονομέτρηση θα είναι ΔΩΡΕΑΝ και θα δίνεται μόνο στις προαναφερθείσες κατηγορίες (προχωρημένους και αγωνιζόμενους ).

09:00 Έναρξη Ελεύθερων Δοκιμών

Τεχνικός έλεγχος , παροχή τεχνικής βοήθειας και δυνατότητα επισκευής μοτοσυκλετών στην πίστα από την Skafidas Racing ( http://skafidasracing.com/ ) και τον Κώστα Σκαφίδα με την ομάδα του που θα σας δίνει και την απαραίτητη πληροφόρηση σχετικά με το σωστό στήσιμο των μοτοσυκλετών των συμμετεχόντων (ρύθμιση αναρτήσεων, κατανομή βάρους, γρανάζωμα κλπ).

Οι φωτογράφοι της IGF productions ( www.igf.gr ) θα είναι πάντα εκεί για να καλύπτουν φωτογραφικά την οδήγησή σας αλλά και στιγμές χαλάρωσης στο paddock!!!

Σε όλα τα EXTREMETRACKDAYS όπως πάντα υπάρχουν ολόσωμες δερμάτινες φόρμες, καθώς επίσης και πολλά μεγέθη σε μπότες προς ενοικίαση αρκεί να μας ενημερώσετε κατά την κράτησή σας για το μέγεθος που θέλετε, καθώς και λάστιχα PIRELLI και METZELER σε προνομιακές τιμές.
Οι έμπειροι πλοηγοί μας θα είναι στην διάθεσή σας κατά την διάρκεια της ημέρας για να σας βοηθήσουν και λύσουν όποιες απορίες μπορεί να έχετε.


Για κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα:
210-6523948 , 6988052737

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: PTiger800 στις 28/03/2013 1:55 μμ.

Theozed"
Την επόμενη φορά, ακόμα πιο πλαγιασμένος "


Είπα λοιπόν να μη σου χαλάσω χατίρι...
...και το παλέψα. Ιδού λοιπόν






και τελικά...

...το 'ξυσα!!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Extreme Trackdays 2013  

  Από: PTiger800 στις 28/03/2013 2 μμ.

Ένα μπλε 955 που εμφανίστηκε κάποια στιγμή και μετά ξαναέφυγε χωρίς να μπει πίστα είναι κανείς από εδώ;
...metal under tension, begging you to touch and go...