Athens on Track

Re: Athens on Track  

  Από: coubaros στις 27/06/2013 1:01 μμ.

Πάνο σε βλέπω για daytona σιγά σιγά

Re: Athens on Track  

  Από: PTiger800 στις 27/06/2013 1:37 μμ.

Γιώργη, ψήνομαι, αλλά το ταμείον είναι μείον αφενός και αφετέρου, σαν καθημερινό μηχανάκι, ο Τίγρης είναι νομίζω βολικότερος.
Άρα θα ψαχνόμουν και για Daytona (ή CBR ή ότιδήποτε). Με τις τωρινές συνθήκες όμως δεν ξέρω αν με παίρνει.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Athens on Track  

  Από: coubaros στις 27/06/2013 3:21 μμ.

Αν έπαιρνες ένα καλό μεταχειρισμένο ss και έδινες πινακίδες και δεν πλήρωνες ασφάλειες θα σου έρχονταν πιο φθηνά. Θυμάμαι που στις αρχές δεν ήθελες να μπεις πίστα και γελάω μέσα μου.

Re: Athens on Track  

  Από: jimdom στις 27/06/2013 3:41 μμ.

PTiger800"
Δε λέω, το παιδί που ήταν μπροστά δεν ήταν αγωνιζόμενος, ήταν ερασιτέχνης μεν, αλλά καλός ερασιτέχνης δε. Το παιδί ήταν γερό τιμόνι. Και όμως ο δικάβαλος τίγρης ήταν στη ρόδα με το R1...

"



φανταζομαι δεν θα γυρναει στο valentino

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Athens on Track  

  Από: johnygalan στις 27/06/2013 5:19 μμ.

PTiger800"
Εσύ ήσουν σε αυτούς που πέφτανε από πάνω;"

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Athens on Track  

  Από: PTiger800 στις 27/06/2013 7:05 μμ.

jimdom"
φανταζομαι δεν θα γυρναει στο valentino"

κοίτα τώρα, και γω το ίδιο φαντάζομαι αν και ο Vale έχει πέσει τελευταία. Ακόμα και έτσι όμως, για τα δικά μου δεδομένα πάντα, το να τον κυνηγάμε με τον Τίγρη ήταν εντυπωσιακό. Εσείς που είστε πιο γλήγοροι ίσως να το καταφέρνατε επίσης. Δεν ξέρω. Ίσως το καταφέρω και εγώ κάποια στιγμή.

coubaros"έδινες πινακίδες και δεν πλήρωνες ασφάλειες"

Λίγο δύσκολο για 'μένα γιατί μετά θέλει trailer κ.λπ. ή να τρέμεις στο δρόμο μην πετύχεις κανέναν ένστολο με όρεξη...

coubaros"Θυμάμαι που στις αρχές δεν ήθελες να μπεις πίστα και γελάω μέσα μου."

Οφείλω να συμφωνήσω.
...metal under tension, begging you to touch and go...