Αυριο 8/5

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 18/05/2012 5:02 μμ.

Και ΝΑΙ, τα καταφερα. Την Τεταρτη εκανα το τελευταιο TD μου με την παλι ασφαλτο.
Αντε απο Αυγουστο, να ειμαστε ολοι καλα και αισιοδοξοι, να προγραμματισουμε μια στργκοκρατουμενη μερα στην πιστα των Σερρων.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 19/05/2012 2:32 πμ.

Kostas Daniilidis"
nf"Και ΝΑΙ, τα καταφερα. Την Τεταρτη εκανα το τελευταιο TD μου με την παλι ασφαλτο.
Αντε απο Αυγουστο, να ειμαστε ολοι καλα και αισιοδοξοι, να προγραμματισουμε μια στργκοκρατουμενη μερα στην πιστα των Σερρων."

Καμια μνεια στον βοηθο?"


Για τη δοξα ηρθες μαζι μου βρε;
Ευτυχως δλδ που ηρθες και ειχα παρεα αλλα και βοηθο στο κατεβασε - ανεβασε τη μοτο απο το τρεϊλερ, αλλιως μπορει να μην ανεβαινα καν.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 20/05/2012 8:57 μμ.

Kostas Daniilidis"...
Την επομενη φορα θα βαλω και τον τιγρη"


ΑΥΤΗ Η ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΤΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: johnygalan στις 20/05/2012 9:05 μμ.

Νίκο έπρεπε να του δώσεις το Daytona το άξιζε!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 20/05/2012 10:10 μμ.

[quote="Kostas Daniilidis":5zhcr2uv]
nf"
Kostas Daniilidis"...
Την επομενη φορα θα βαλω και τον τιγρη"


ΑΥΤΗ Η ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΤΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Αν ειχα εξοπλισμο θα εμπαινε και αυτη τη φορα ο τιγρης.Να δουμε και τι ψαρια πιανει ενας ασχετος αναβατης με μια μηχανη εξω απ'τα νερα της[/quote:5zhcr2uv]

Την επομενη φορα θα δοκιμασεις τη διαιρουμενη φορμα που εχω και αν εστω βολευεσαι, ετοιμασου
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: HelenKoR στις 21/05/2012 11:23 μμ.

Kostas Daniilidis"
Ειμαι ετοιμος ανα πασα στιγμη.Παιρνω και επιδομα ετοιμοτητας να φανταστεις..."




Αφού πήγατε, περάσατε καλά και επιστρέψατε σπίτια σας, τότε όλα πήγαν τέλεια!

Και εις άλλα με υγεία και νέα άσφαλτο!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: HelenKoR στις 23/05/2012 10:15 πμ.

[quote="Kostas Daniilidis":14duutcu]
HelenKoR"
Kostas Daniilidis"
Ειμαι ετοιμος ανα πασα στιγμη.Παιρνω και επιδομα ετοιμοτητας να φανταστεις..."




Αφού πήγατε, περάσατε καλά και επιστρέψατε σπίτια σας, τότε όλα πήγαν τέλεια!

Και εις άλλα με υγεία και νέα άσφαλτο! "

Περιμενουμε κι εσενα στη νεα ασφαλτο [/quote:14duutcu]

Μακάρι αν και κάτι μου λέει οτι λίαν συντόμως θα αλλάξουν πολλά και βόλτες/πίστες θα κοπούν...
Ελπίζω για το καλύτερο...
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 23/05/2012 12:25 μμ.

HelenKoR"Μακάρι αν και κάτι μου λέει οτι λίαν συντόμως θα αλλάξουν πολλά και βόλτες/πίστες θα κοπούν...
Ελπίζω για το καλύτερο... "


Εεεεεελα, ναι; Δυστυχως θα συμφωνησω, αλλα οπως σχολιαζεις κι εσυ, η ελπιδα παντα φωλιαζει μεσα μας.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.