Με φάγανε!!!

Re: Με φάγανε!!!  

  Από: Axinos στις 24/07/2017 4:09 πμ.

Δεν ξέρω τι να πω πραγματικά με φοβησατε με αυτά που γράφετε . η αλήθεια είναι ότι παρήγγειλα κάποια αξεσουάρ για την μηχανή και ενώ μου είχαν πει μια εβδομάδα πέρασαν κοντά 20 μέρες και βάλε.
Λέω την επόμενη φορά να δόκιμσω Πιερακο ο Κοντής μου πέφτει λίγο μακριά...

Re: Με φάγανε!!!  

  Από: lazatheo13 στις 24/07/2017 2:33 μμ.

Να πας στον Κόντη. Στον συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Για τον χρονο παραδοσης της μοτοσυκλετας δεν μπορω να σου εγγυηθώ, αλλα οι τιμες του ειναι λογικες και το κυριοτερο θα βρεις εναν αξιοπρεπεστατο ανθρωπο που θα μπορεσεις να συνεννοηθείς πραγμα δυσκολο στις μερες μας.

Re: Με φάγανε!!!  

  Από: Giwrgisr στις 03/10/2017 5:32 μμ.

περαστικά σου Αxinos και πάντα όρθιος.Ειλικρινά θα συμφωνησω για τον Καλαμοβράκα,είναι απαράδεκτη η συμπεριφοά του και όλων εκεί,τους ρώτησα κάτι για την μίζα,κλασσικο πρόβλημα για το δικό μου μοντέλο και ο Βαγγέλης μου απάντησε εεε λα μωρε δεν ειναι τπτ δε προκειται να σε αφησει και ουτε καν εδωσε σημασια για να το κοιταξει,παρα μονο γρηγορα να με ξεπετάξει μονο με τοσερβις,να μου τα παρουν με άλλα λογια και that's all.Κρίμα έμενα παιδιά προσωπικα που έρχομαι τοσα χιλιομετρα για να κανω το service με εχασαν,θα απευθυνθώ στον Κόντη όπου ακούω καλύτερα λόγια και κριτικές.

Re: Με φάγανε!!!  

  Από: lazatheo13 στις 10/10/2017 11:07 πμ.

Ο Βαγγελης εκει παριστανει τον δικηγορο του διαβολου.
Όταν πηγα την μοτοσυκλετα με το οργανο απο το 2012 μου ελεγε με ειρωνικο υφος ''εμ πως θελεις να παρει μπροστα. Δεν μπορουμε να κανουμε οτι θελουμε και να βαζουμε οτι θελουμε''... και οταν μετα απο δυο μερες πηγα να παρω πισω την μοτοσυκλετα ειχε κουμπωθει και δεν μιλουσε καθολου.
Τωρα που λειτουργει κανονικα και εχω κανει 5,000 χιλιάδες χιλιόμετρα περιπου με το οργανο του 2012 θελω να περασω μια βολτα να βαλω αερα στα λαστιχα να δω την εκφραση του Βαγγελη και του Καλαμοβρακα.