βενζινη σε TIGER 800

Re: βενζινη σε TIGER 800  

  Από: guraki στις 06/09/2011 8:32 μμ.

Το αστείο ειναι που αν δίμηνο σκάνε κανα δυο με πιστόνια και γίνεται ντορος...μετα ησυχία πάλι...χαχαχαχα

Re: βενζινη σε TIGER 800  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 06/09/2011 8:45 μμ.

Sprinter"
petros1479"Παντως μου χαλατε την ψυχολογια με ολα αυτα που διαβαζω! Και ειλικρινα το εχω ευχαριστηθει το τιγρακη σε αυτα τα πρωτα, και πολυ λιγα φυσικα για να κρινω, 4000 km που του εχω κανει! θα δουμε... "


Δεν έχει αναφερθεί θέμα με τα 800 φίλε, βέβαια είναι καινούργια αλλά με τα 675 που είναι ο μαμά κινητήρας κανένα. Τα υπόλοιπα σε αυτή τη φάση αφορούν παπαριές dealers, μηχανικών και ασχέτων φορουμογράφων."

Sprinter

Re: βενζινη σε TIGER 800  

  Από: θεμης στις 06/09/2011 9:18 μμ.

Ρε παιδες ,το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι λενε 100αρα για να πιασουμε τα 95 οκτανια μιας κ θα ειναι 1000% νοθευμενη...αν βαλουμε 95αρα θα παρουμε στην πραγματικοτητα κατι κατοτερο....

Γαμω το ελλαδισταν μου γαμω...τι καθομαστε κ συζηταμε???Πραγματα που δεν θα επρπε να μας απασχολουν καν....τες πα....αυτοι ειμαστε κ στα απαυτουλια μας....


Εγω προσωπικα οπως κ να ειναι τα πραγματα στην Ελλαδαρα μας θα την λατρευω παντα....αντε παμε να δουμε κ λιγο τι θα κανουμε στην μπαλιτσα τωρα...

Re: βενζινη σε TIGER 800  

  Από: petros1479 στις 07/09/2011 11:24 πμ.

Sprinter"
petros1479"Παντως μου χαλατε την ψυχολογια με ολα αυτα που διαβαζω! Και ειλικρινα το εχω ευχαριστηθει το τιγρακη σε αυτα τα πρωτα, και πολυ λιγα φυσικα για να κρινω, 4000 km που του εχω κανει! θα δουμε... "


Δεν έχει αναφερθεί θέμα με τα 800 φίλε, βέβαια είναι καινούργια αλλά με τα 675 που είναι ο μαμά κινητήρας κανένα. Τα υπόλοιπα σε αυτή τη φάση αφορούν παπαριές dealers, μηχανικών και ασχέτων φορουμογράφων."


περασα χτες απο το σερβις στην μιχαλακοπουλου και μου ειπανε τα παιδια να μην ασχολουμε με χαζομαρες!!! Εγω το γλενταω για την ωρα και βλεπουμε!!!
Παντως καλο ειναι να γραφουν στο φορουμ μονο οσοι πραγματικα ξερουνε πραγματα και οχι οσοι υποθετουν καταστασεις και ανακαλυπτουν προβληματα που σεν ισχυουν γιατι εμεις που δεν ειμαστε μηχανολογοι αγχωνομαστε λιγο!!!!
HIGHWAY TO HELL.