Απορία

Re: Απορία  

  Από: johnygalan στις 28/04/2010 4:07 μμ.

[quote="bekris":g8b8r8jp]
harrysvr"
bekris"σταματήστε μωρε !!!! ωωωωω
sm είχε πριν ο άνθρωπος και την πήγαινε ντριφταριστά τη μπέμπα... Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε ??? "

Indeed!
Στα πρώτα 20000χλμ είχα αλλάξει 4 πίσω λάστιχα, έφταιγε η παρέα, τι να έκανα... "


Μην τους ακούς εδώ οι περισσότεροι είναι γεροξεκούτηδες, δεν ξέρουν από ντριφτ και τέτοια... [/quote:g8b8r8jp]
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Απορία  

  Από: chris34 στις 29/04/2010 8:31 πμ.

billde"Καλησπέρα ξανά στην παρέα..Μιας και είδα ότι το topic μου είχε τόση επιτυχία θέλω να θέσω ακόμη ένα θέμα.Έχει τύχει σε κάποιον κάτοχο tiger 1050 να παίζει ο δείκτης της βενζίνης?Το λέω γιατί τις προάλλες μου έμεινε από βενζίνη ενώ μου έδειχνε ότι είχε ακόμη 50κάτι χιλιόμετρα ενώ όταν ξαναέβαλα συνήλθε και μετά από λίγα χιλιόμετρα μου έδειξε ότι μπήκε στην ρεζέρβα και μετά ήταν ξανά οκ.Μήπως είχε κολλήσει και ήθελε κάποια χιλιόμετρα για να φτιάξει?Σε λίγο θα ξανακάνω διαδρομή και αν δω κάτι περίεργο θα το αναφέρω!!!!"


Πηγαινε να σου κανει ενα update.Αν δεν φτιαξει να σου αλλαξει το φλοτερ και να σου κοιταξει τους αισθητηρες !!
Λευκος Τιγρης!!see you................