Tiger 1050 SE

Re: Tiger 1050 SE  

  Από: mixalakis στις 03/11/2009 5:40 μμ.

Φίλε σε καταλαβαίνω απόλυτα για το χρώμα!
Είναι πανέμορφο τα ανθρακί.

Όσο για τις βαλίτσες, εγώ τις έχω αγοράσει και η αλήθεια είναι ότι δεν χωράνε και πολλά πράγματα.
Για μικρές αποδράσεις είναι μια χαρά και είναι πιο όμορφες από τις after market. Στο κάτω κάτω τις πουλάς αν δεν τις θες.

Για το από που θα την αγοράσεις, θα σου έλεγα να κάνεις μια βόλτα από τον Ευθυμίου και από τον Σάκη για να πάρεις προσφορά και από αυτούς. Μην εμπιστεύεσαι την Ελιοφίλ.

Re: Tiger 1050 SE  

  Από: fpapad στις 04/11/2009 1:12 πμ.

amis"Παρτο απο τον βολο ρε... παρε την γυναικα πανε ενα 3ημερο... πιες τα ουζακια σου... κανε τις πρωτες βολτες στο πανεμορφο πηλιο και μετα παρτην πίσω στην πατρίδα... "



Ρε φίλε ΤΑΜΙ από το Βόλο είσαι ? Έχω μερικά φιλαράκια από Βόλο και Αλμυρό αλλά όλοι μου λένε να αγοράσω το ΚΤΜ SMT αλλά εγώ έχω κολλήσει με τον τίγρη. (Ελπίζω να μην το πληρώσω στο μέλλον αυτό το κόλλημα)
Παρόλα αυτά ανεβαίνω συνέχεια Τσαγκαράδα μιας και έχω ένα μικρό σπίτι εκεί. Και στα μικρά τους αρέσει . . .
Αντε μια μέρα μπορεί να σε δω στο Βόλο με τον Τίγρη. Καλά να περνάς
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .

 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Tiger 1050 SE  

  Από: fpapad στις 04/11/2009 1:24 πμ.

mixalakis"Φίλε σε καταλαβαίνω απόλυτα για το χρώμα!
Είναι πανέμορφο τα ανθρακί.

Όσο για τις βαλίτσες, εγώ τις έχω αγοράσει και η αλήθεια είναι ότι δεν χωράνε και πολλά πράγματα.
Για μικρές αποδράσεις είναι μια χαρά και είναι πιο όμορφες από τις after market. Στο κάτω κάτω τις πουλάς αν δεν τις θες.

Για το από που θα την αγοράσεις, θα σου έλεγα να κάνεις μια βόλτα από τον Ευθυμίου και από τον Σάκη για να πάρεις προσφορά και από αυτούς. Μην εμπιστεύεσαι την Ελιοφίλ."




Φίλε mixalakis ευχαριστώ αλλά πήγα σε όλους και όλοι μου δίνουν τα ίδια. 12990 και 500 € σε δώρα.
Εκτός από Ιλιοφίλ που λόγο παρεξήγησης με τον πωλητή μου ανέβασαν το δώρο στα 700€. Αν το σκεφτείς με το απλό Tiger 1050 με ABS. και τις βαλίτσες και τις χούφτες είναι πολύ μικρή η διαφορά. Επίσης οι βαλίτσες στο Special Edition ανοίγουν με το ίδιο κλειδί της μηχανής. Αυτό είναι και καλό και κακό. Γιατί έχεις ένα κλειδί για όλα αλλά αν θέλεις να τις πουλήσεις πρέπει να δώσεις κλειδί από τη μηχανή σου (μαλακία μεγάλη) ή να χαλάσεις τις κλειδαριές και να αλλάξεις αφαλούς. Που είναι επικίνδυνο να κάνεις ζημιά στη φωλιά του αφαλού που είναι πλαστικός.
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .

Re: Tiger 1050 SE  

  Από: tamis στις 04/11/2009 1:29 πμ.

Αγορινα ειμαι απο χαλκιδική αλλα το γενικο βολοκαταστασεις τις γουστάρω τρελα! αλμυρό χαχαχα τωρα μη σου πω οτι εχω και γω μερικους γνωστους εκει.... απιστευτα μικρός ο κόσμος τελικα!!!

αν το μετανοιώσεις ΔΕ ΠΑΙΙΖΕΙΙΙΙ!!!!!

αν δεις Τιγρη διπλωκάβαλο να ανεβαίνει διπλός και με σούζα πάντως να ξέρεις εγω θα ειμαι!!!

Θεε και κύριε κάνε με δυνατό να κρατηθώ... να μην υποκύψω στον Τιγρο πειρασμό... και στις δύο ρόδες παντα να οδηγώ... αμμηηννν.....


πρεπει να κάνουμε μια συνάντηση καμια μέρα ρε γαμωτο.

υ.γ. Fpapad από που είσαι συ? και μην μου πεις απο την forthnet θα στο κάνω λίμπα ακόμα δε το πειρες!!!
White Tiger on the road...

Re: Tiger 1050 SE  

  Από: fpapad στις 04/11/2009 8:59 μμ.

amis"Αγορινα ειμαι απο χαλκιδική αλλα το γενικο βολοκαταστασεις τις γουστάρω τρελα! αλμυρό χαχαχα τωρα μη σου πω οτι εχω και γω μερικους γνωστους εκει.... απιστευτα μικρός ο κόσμος τελικα!!!

αν το μετανοιώσεις ΔΕ ΠΑΙΙΖΕΙΙΙΙ!!!!!

αν δεις Τιγρη διπλωκάβαλο να ανεβαίνει διπλός και με σούζα πάντως να ξέρεις εγω θα ειμαι!!!

Θεε και κύριε κάνε με δυνατό να κρατηθώ... να μην υποκύψω στον Τιγρο πειρασμό... και στις δύο ρόδες παντα να οδηγώ... αμμηηννν.....


πρεπει να κάνουμε μια συνάντηση καμια μέρα ρε γαμωτο.

υ.γ. Fpapad από που είσαι συ? και μην μου πεις απο την forthnet θα στο κάνω λίμπα ακόμα δε το πειρες!!! "


Τα τελευταία 17 χρόνια μένω Αθήνα και συγκεκριμένα τα τελευταία 8 στην Πεντέλη.
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .