SYNAGERMOS TIGER 1050

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: Papias στις 09/07/2009 4:50 μμ.

ripletech"Φιλε για τα brembo που αναφερεις σε γενικες γραμμες θεωρουνται μετρια τακακια.
για παραδειγμα εγω εκανα μια καταταξη απο το καλο προς το μετριο με αυτη την σειρα(στην περιπτωση μας)
γνησια,EBC,BREMBO"


Thanx,

Έχεις τιμή για γνήσια και από που?

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: john_street_triple675 στις 09/07/2009 5:01 μμ.

Papias"
ripletech"Φιλε για τα brembo που αναφερεις σε γενικες γραμμες θεωρουνται μετρια τακακια.
για παραδειγμα εγω εκανα μια καταταξη απο το καλο προς το μετριο με αυτη την σειρα(στην περιπτωση μας)
γνησια,EBC,BREMBO"


Thanx,

Έχεις τιμή για γνήσια και από που?"


Δεν ήξερα ότι έχουν βγει και συναγερμοί με τακάκια!!!!

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: tripletech στις 09/07/2009 5:04 μμ.

ναι μ....ειναι σορυ αλλαξαμε θεμα....παρασυρθηκα.

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: HelenKoR στις 09/07/2009 5:06 μμ.

ripletech"ναι μ....ειναι σορυ αλλαξαμε θεμα....παρασυρθηκα."


ε καλα ... δεν ειναι μονο τα σημερινα με τις "αποψεις" . ειναι και κατι αλλα με τα "forum marketing" αλλά και τα λαδια (που μαλλον θα τα αφησω ως εχουν)

αλλα αλλη φορα . οχι τωρα
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: Papias στις 09/07/2009 9:36 μμ.

Sorry guys...new in town!

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: psilo_paidi στις 09/07/2009 10:55 μμ.

ενω τα περι assholes ειναι οντοπικ

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: tmos στις 07/09/2010 9:06 πμ.

Καλημέρα σε όλους,

ψάχνομαι για συναγερμό και έχω μερικές απορίες. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος.
Μιας και ο DataTool είναι πολύ τσιμπημένος στην τιμή και έχω διαβάσει αρκετά παράπονα τόσο σε αυτό το forum όσο και στο www.tiger1050.com βρήκα αυτούς:
http://abacuscaralarms.co.uk/alarmshop/ ... ductId=324
http://abacuscaralarms.co.uk/alarmshop/ ... ductId=317

Όμως στο εξουσιοδοτημένο μου είπαν ότι αν δεν μπει ο γνήσιος (παρόλο που με τους παραπάνω δεν θα χρειαστεί κοπτοραπτική) υπάρχει πιθανότητα η Triumph να μην καλύψει με την εγγύηση πιθανή μελλοντική βλάβη στα ηλεκτρονικά.

Επίσης από Ελληνικό κατάστημα με ενημέρωσαν ότι υπάρχει έτοιμη καλωδίωση και για τον spyball 6527. Τον συγκεκριμένο τον είχα 5 χρόνια στην προηγούμενη μηχανή και δεν παρουσίασε κανένα πρόβλημα.

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 07/09/2010 9:20 πμ.

Παπαριές σου λένε.. Βγάζεις το συναγερμό και είσαι σένιος.Κι αν σου κάνει κόλπα ο μηχανικός πάς σε άλλον.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: mixalakis στις 07/09/2010 10:10 πμ.

Από τη στιγμή που δεν έχεις κάνει κοπτοραπτική απλά μπορείς να τον βγάλεις όταν υπάρξει σχετικό πρόβλημα.

Re: SYNAGERMOS TIGER 1050  

  Από: tmos στις 07/09/2010 10:33 πμ.

Sprinter"Παπαριές σου λένε.. Βγάζεις το συναγερμό και είσαι σένιος.Κι αν σου κάνει κόλπα ο μηχανικός πάς σε άλλον."


mixalakis"Από τη στιγμή που δεν έχεις κάνει κοπτοραπτική απλά μπορείς να τον βγάλεις όταν υπάρξει σχετικό πρόβλημα."


Αυτό σκέφτηκα και γω να σου πω την αλήθεια. Ο μηχανικός βέβαια είπε ότι ίσως και πιθανόν γιατί θα καταγραφεί η εγκατάσταση στον εγκέφαλο.

Η τιμή των 237 ευρώ μαζί με τηλεειδοποίηση πως σας φαίνεται; καλή δεν είναι; Για τον spyball μου ζητάνε 320 χωρίς τηλεειδοποίηση.