kataliths tiger 1050

kataliths tiger 1050  

  Από: ridik στις 18/09/2011 11:40 μμ.

καλησπερα παιδες εχω mivv επανω στον τιγρη μου και σκεφτομαι να βγαλω τον καταλιτη και απο το φιλτροκουτη το ενα σολινακι για να παιρνει πιο πολυ αερα αν το εχει κανη κανεις η ξερει κατι θα ηθελα βοηθεια...tnx

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: tasos_sax στις 18/09/2011 11:48 μμ.

ridik"καλησπερα παιδες εχω mivv επανω στον τιγρη μου και σκεφτομαι να βγαλω τον καταλιτη και απο το φιλτροκουτη το ενα σολινακι για να παιρνει πιο πολυ αερα αν το εχει κανη κανεις η ξερει κατι θα ηθελα βοηθεια...tnx"

Την εισαγωγη του αερα να την ανοιξεις,θα εχεις καλυτερες ροπες.Οσο για τον καταλυτη γνωμη μου ειναι να μην τον πειραξεις.

Re: Καταλύτης Τiger 1050  

  Από: Polymhxanos στις 19/09/2011 1:02 πμ.

Ναι βγάλτον τι κάθεσαι.

Δεν έχουμε αρκετές καρκινογόνες ουσίες στην ατμόσφαιρα, τις καθάρισαν όλες οι παλιο γκρινπισάκιδες... Για αυτό κι εσύ, ΒΓΑΛΕ τον καταλΥτη, να επαναφέρεις την ισορροπία.

Οι κακές γλώσες βέβαια, λένε το βενζόλιο, όταν βγάλουμε τον καταλΥτη, δεν καταλΥεται πια και βγαίνει του σκοτωμού στα καυσαέρια, κάνει λένε και γαμώ τις ΛΕΥΧΑΙΜΙΕΣ. Και το ωραίο είναι ότι τις ξεκινάει τώρα, αλλά εκδηλώνονται σε 20 χρόνια. Στα παιδιά σήμερα, όταν γίνουν 30ρηδες για παράδειγμα... Κάτι και για αύξηση στους καρκίνους σε νεαρούς ανθρώπους λένε, αλλά ψέμματα θα είναι, όλοι μας οι άνω των 30 ΔΕΝ ξέρουμε ΚΑΝΕΝΑ συμμαθητή μας που εκεί που ήταν υγιέστατος, χάθηκε ξαφνικά σε 1 χρόνο...

Άστους να λένε, τι ξέρουν αυτοί, ψέμματα λένε να τρομάζουνε τον κόσμο... Εδώ μιλάμε για 0.33 παραπάνω ίππους άμα τον βγάλεις... Ξέρεις τι είναι 0.33 ίπποι παραπάνω; ΜΕΓΑΛΗ διαφορά! Διαφορά ζωής, άμα γύρναγες 1'23'' μέγαρα, με το που έβγαλες τον καταλΥτη, θα πας στο χαμηλό 56'' και θα σε τρέμει ο Μπούστας!!! Ναι με το tiger λέμε...

Ελλαδάρα ρεεεεεε, ξέρουμε σαν λαός τι κάνουμε, βγάζουμε καταλΥτες άνευ λόγου και αιτίας και ακόμα χειρότερα το έχουμε και για κατόρθωμα αυτό τόόόόση αμάθεια-ασχετοσύνη-αδιαφορία , αυξάνουμε το κάπνισμα πρώτοι σε όλο τον κόσμο, πανηγυρίζουμε που γινόμαστε όλο και πιο αλκοολικοί, η παιδεία και η καλλιέργειά μας πάει από το κακό στο χειρότερο, αδειάζουμε τους βόθρους στον δρόμο, φερόμαστε ΑΠΑΙΣΙΑ σε κάθε ευκαιρία που μας δίνεται, είμαστε ΖΩΑ ρε παιδί μου και... Αυτή είναι πρόοδος, όχι σαν τους ξενέρωτους τους κουτόφραγγους...

Ναι παλικάρι μου, βγάλε τον καταλΥτη, αυτό έχει την πρωτεύουσα σημασία στην ζωή σου, μην χάνεις δευτερόλεπτο...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:51, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: coubaros στις 19/09/2011 1:08 πμ.

Δε χρειάζεται να λέμε τα αυτονόητα. ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ.

Re: Καταλύτης Τiger 1050  

  Από: madbiker στις 19/09/2011 1:36 πμ.

Polymhxanos"Ναι βγάλτον τι κάθεσαι.

Δεν έχουμε αρκετές καρκινογόνες ουσίες στην ατμόσφαιρα, τις καθάρισαν όλες οι παλιο γκρινπισάκιδες... Για αυτό κι εσύ, ΒΓΑΛΕ τον καταλΥτη, να επαναφέρεις την ισορροπία.

Οι κακές γλώσες βέβαια, λένε το βενζόλιο, όταν βγάλουμε τον καταλΥτη, δεν καταλΥεται πια και βγαίνει του σκοτωμού στα καυσαέρια, κάνει λένε και γαμώ τις ΛΕΥΧΑΙΜΙΕΣ. Και το ωραίο είναι ότι τις ξεκινάει τώρα, αλλά εκδηλώνονται σε 20 χρόνια. Στα παιδιά σήμερα, όταν γίνουν 30ρηδες για παράδειγμα... Κάτι και για αύξηση στους καρκίνους σε νεαρούς ανθρώπους λένε, αλλά ψέμματα θα είναι, όλοι μας οι άνω των 30 ΔΕΝ ξέρουμε ΚΑΝΕΝΑ συμμαθητή μας που εκεί που ήταν υγιέστατος, χάθηκε ξαφνικά σε 1 χρόνο...

Άστους να λένε, τι ξέρουν αυτοί, ψέμματα λένε να τρομάζουνε τον κόσμο... Εδώ μιλάμε για 0.33 παραπάνω ίππους άμα τον βγάλεις... Ξέρεις τι είναι 0.33 ίπποι παραπάνω; ΜΕΓΑΛΗ διαφορά! Διαφορά ζωής, άμα γύρναγες 1'23'' μέγαρα, με το που έβγαλες τον καταλΥτη, θα πας στο χαμηλό 56'' και θα σε τρέμει ο Μπούστας!!! Ναι με το tiger λέμε...

Ελλαδάρα ρεεεεεε, ξέρουμε σαν λαός τι κάνουμε, βγάζουμε καταλΥτες άνευ λόγου και αιτίας και ακόμα χειρότερα το έχουμε και για κατόρθωμα αυτό τόόόόση αμάθεια-ασχετοσύνη-αδιαφορία , αυξάνουμε το κάπνισμα πρώτοι σε όλο τον κόσμο, πανηγυρίζουμε που γινόμαστε όλο και πιο αλκοολικοί, η παιδεία και η καλλιέργειά μας πάει από το κακό στο χειρότερο, αδειάζουμε τους βόθρους στον δρόμο, φερόμαστε ΑΠΑΙΣΙΑ σε κάθε ευκαιρία που μας δίνεται, είμαστε ΖΩΑ ρε παιδί μου και... Αυτή είναι πρόοδος, όχι σαν τους ξενέρωτους τους κουτόφραγγους...

Ναι παλικάρι μου, βγάλε τον καταλΥτη, αυτό έχει την πρωτεύουσα σημασία στην ζωή σου, μην χάνεις δευτερόλεπτο..."


ρε συ πολυμηχανε πραγματικα χωρις παρεξηγηση και εντελως φιλικοτατα...μια ερωτηση εκανε το παλλικαρι...πες του απλα να μην το βγαλει οπως του ειπαν τα παιδια πιο πανω...πραγματικα δεν ειναι του στυλ μου τετοιες παρεμβασεις αλλα ψυχοπλακωθηκα εγω με αυτα που εγραψες.ποσο μαλλον το παλλικαρι.σορρυ για το σπαμ...
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Καταλύτης Τiger 1050  

  Από: ridik στις 19/09/2011 2:06 πμ.

madbiker"
Polymhxanos"Ναι βγάλτον τι κάθεσαι.

Δεν έχουμε αρκετές καρκινογόνες ουσίες στην ατμόσφαιρα, τις καθάρισαν όλες οι παλιο γκρινπισάκιδες... Για αυτό κι εσύ, ΒΓΑΛΕ τον καταλΥτη, να επαναφέρεις την ισορροπία.

Οι κακές γλώσες βέβαια, λένε το βενζόλιο, όταν βγάλουμε τον καταλΥτη, δεν καταλΥεται πια και βγαίνει του σκοτωμού στα καυσαέρια, κάνει λένε και γαμώ τις ΛΕΥΧΑΙΜΙΕΣ. Και το ωραίο είναι ότι τις ξεκινάει τώρα, αλλά εκδηλώνονται σε 20 χρόνια. Στα παιδιά σήμερα, όταν γίνουν 30ρηδες για παράδειγμα... Κάτι και για αύξηση στους καρκίνους σε νεαρούς ανθρώπους λένε, αλλά ψέμματα θα είναι, όλοι μας οι άνω των 30 ΔΕΝ ξέρουμε ΚΑΝΕΝΑ συμμαθητή μας που εκεί που ήταν υγιέστατος, χάθηκε ξαφνικά σε 1 χρόνο...

Άστους να λένε, τι ξέρουν αυτοί, ψέμματα λένε να τρομάζουνε τον κόσμο... Εδώ μιλάμε για 0.33 παραπάνω ίππους άμα τον βγάλεις... Ξέρεις τι είναι 0.33 ίπποι παραπάνω; ΜΕΓΑΛΗ διαφορά! Διαφορά ζωής, άμα γύρναγες 1'23'' μέγαρα, με το που έβγαλες τον καταλΥτη, θα πας στο χαμηλό 56'' και θα σε τρέμει ο Μπούστας!!! Ναι με το tiger λέμε...

Ελλαδάρα ρεεεεεε, ξέρουμε σαν λαός τι κάνουμε, βγάζουμε καταλΥτες άνευ λόγου και αιτίας και ακόμα χειρότερα το έχουμε και για κατόρθωμα αυτό τόόόόση αμάθεια-ασχετοσύνη-αδιαφορία , αυξάνουμε το κάπνισμα πρώτοι σε όλο τον κόσμο, πανηγυρίζουμε που γινόμαστε όλο και πιο αλκοολικοί, η παιδεία και η καλλιέργειά μας πάει από το κακό στο χειρότερο, αδειάζουμε τους βόθρους στον δρόμο, φερόμαστε ΑΠΑΙΣΙΑ σε κάθε ευκαιρία που μας δίνεται, είμαστε ΖΩΑ ρε παιδί μου και... Αυτή είναι πρόοδος, όχι σαν τους ξενέρωτους τους κουτόφραγγους...

Ναι παλικάρι μου, βγάλε τον καταλΥτη, αυτό έχει την πρωτεύουσα σημασία στην ζωή σου, μην χάνεις δευτερόλεπτο..."


Ρε συ πολυμηχανε πραγματικα χωρις παρεξηγηση και εντελως φιλικοτατα... Μια ερωτηση εκανε το παλλικαρι... Πες του απλα να μην το βγαλει οπως του ειπαν τα παιδια πιο πανω... Πραγματικα δεν ειναι του στυλ μου τετοιες παρεμβασεις αλλα ψυχοπλακωθηκα εγω με αυτα που εγραψες. Ποσο μαλλον το παλλικαρι.σορρυ για το σπαμ... "



Απλα το παλικαρι και απο αλλα post μου εχει την ταση να μου τι λεει ασχημα δεν πειραζει καλη καρδια φιλε μου.

Re: Καταλύτης Τiger 1050  

  Από: ridik στις 19/09/2011 2:19 πμ.

Α εισαι και απο την καλαματα ελα αδερφε και δεν εχω ενα tigera
Τι χρώμα το έχεις?

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: madbiker στις 19/09/2011 10:30 πμ.

λευκος ειμαι..προς το παρον μενω αθηνα ομως πηγαινοερχομαι συχνα κ θ κατεβω μονμα απο το καλοκαιρακι ..απο που εισαι?
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: ridik στις 19/09/2011 1:18 μμ.

madbiker"λευκος ειμαι..προς το παρον μενω αθηνα ομως πηγαινοερχομαι συχνα κ θ κατεβω μονμα απο το καλοκαιρακι ..απο που εισαι?"


καλαματα μενω... ειδη ημαστε 2 τιγρακια και κανονιζουμαι βολτουλες οταν ερθεις και εσυ καλαματα αν θελεις γινεσαι ο τριτος

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: galileos στις 19/09/2011 1:38 μμ.

ridik" και σκεφτομαι να βγαλω τον καταλιτη και απο το φιλτροκουτη το ενα σολινακι για να παιρνει πιο πολυ αερα "


Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: kataliths tiger 1050  

  Από: madbiker στις 19/09/2011 3:04 μμ.

ridik"
madbiker"λευκος ειμαι..προς το παρον μενω αθηνα ομως πηγαινοερχομαι συχνα κ θ κατεβω μονμα απο το καλοκαιρακι ..απο που εισαι?"


καλαματα μενω... ειδη ημαστε 2 τιγρακια και κανονιζουμαι βολτουλες οταν ερθεις και εσυ καλαματα αν θελεις γινεσαι ο τριτος "

καλα χαλαρα εννοειτε
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away