Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 04/10/2014 8:45 μμ.

Μήπως να κοιτάξω για κανά Meta?

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: θεμης στις 04/10/2014 10:27 μμ.

εχω ειχα meta στο v strom δεν ειχα παραπονο αλλα δεν τον ειχα πειραξει κ καθολου...δεν ξερω αν θα μπορουσα να τον κανω πολυ ευαισθητο κλπ....

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 04/10/2014 10:31 μμ.

και πως ηταν δηλ? έκανε τη δουλεία του η οχι? βλέπω τον Meta M357TV2!

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: θεμης στις 05/10/2014 4:53 μμ.

λειτουργουσε μια χαρα...δεν θυμαμαι τον τυπο της συσκευης...απλα δεν ξερω οπως σου ειπα κατα ποσο μπορεις να τον πειραξεις...

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 05/10/2014 5:34 μμ.

Στο ιντερνετ διαβάζω ότι είναι επικίνδυνος σβήνει η μηχανή μόνη της βγάζει καπνούς κλπ!!!

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: myronis στις 13/03/2015 4:08 πμ.

Καλησπερα,

Εγω ειχα τοv DATATOOL S3 o οποιος μετα απο 30 sec εμπαινε μονος του μολις εκλεινες τον κεντρικο διακοπτη της μηχανης δηλαδη παντου για βενζινη τσιγαρα κτλ εφτυσα αιμα δυο μερες!!! πηγα στην triumph στον πιερακο που εχω αγορασει και την μηχανη και δυσκολευτηκαν να βρουνε λυση ...
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ πηγα διπλα που ειναι ενας εξυπηρετικος ανθρωπος με συναγερμους και τον αλλαξα και ησυχασα....
ΟΠΟΙΟΣ φιλος ενδιαφερεται του τον χαριζω τον DATATOOL S3

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 13/03/2015 9:20 πμ.

τον θελω εγω αν τον χαριζεις!

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: bananas1990 στις 13/03/2015 1:22 μμ.

myronis"Καλησπερα,

Εγω ειχα τοv DATATOOL S3 o οποιος μετα απο 30 sec εμπαινε μονος του μολις εκλεινες τον κεντρικο διακοπτη της μηχανης δηλαδη παντου για βενζινη τσιγαρα κτλ εφτυσα αιμα δυο μερες!!! πηγα στην triumph στον πιερακο που εχω αγορασει και την μηχανη και δυσκολευτηκαν να βρουνε λυση ...
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ πηγα διπλα που ειναι ενας εξυπηρετικος ανθρωπος με συναγερμους και τον αλλαξα και ησυχασα....
ΟΠΟΙΟΣ φιλος ενδιαφερεται του τον χαριζω τον DATATOOL S3"


Ειναι ευκολο να μας πεις ποιο συναγερμο εβαλες και σε τι τιμουλα.

Ευχαριστω!
Train insane or stay the same!!!

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: billy the kid στις 13/03/2015 4:05 μμ.

myronis"Καλησπερα,

Εγω ειχα τοv DATATOOL S3 o οποιος μετα απο 30 sec εμπαινε μονος του μολις εκλεινες τον κεντρικο διακοπτη της μηχανης δηλαδη παντου για βενζινη τσιγαρα κτλ εφτυσα αιμα δυο μερες!!! πηγα στην triumph στον πιερακο που εχω αγορασει και την μηχανη και δυσκολευτηκαν να βρουνε λυση ...
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ πηγα διπλα που ειναι ενας εξυπηρετικος ανθρωπος με συναγερμους και τον αλλαξα και ησυχασα....
ΟΠΟΙΟΣ φιλος ενδιαφερεται του τον χαριζω τον DATATOOL S3"

Θα με ενδιέφερε κι εμένα αν τον δίνεις...

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: billy the kid στις 13/03/2015 4:08 μμ.

ο Datatool ρυθμίζεται σε εξουσιοδοτημένο ή επίσημο service Triumph. Είχα κι εγώ παλιότερα (πριν τον βγάλω) πρόβλημα με την ευαισθησία και πήγα να μου τον ρυθμίσουν, έκτοτε το πρόβλημα σταμάτησε.

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: brother στις 13/03/2015 7:20 μμ.

billy the kid"ο Datatool ρυθμίζεται σε εξουσιοδοτημένο ή επίσημο service Triumph. Είχα κι εγώ παλιότερα (πριν τον βγάλω) πρόβλημα με την ευαισθησία και πήγα να μου τον ρυθμίσουν, έκτοτε το πρόβλημα σταμάτησε."

Γνωρίζει κανένας τις ρυθμίσεις του datatool για ευαισθησία κίνησης και τα σχετικά για να το κάνω μόνος μου?

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: billy the kid στις 13/03/2015 11:01 μμ.

brother"
billy the kid"ο Datatool ρυθμίζεται σε εξουσιοδοτημένο ή επίσημο service Triumph. Είχα κι εγώ παλιότερα (πριν τον βγάλω) πρόβλημα με την ευαισθησία και πήγα να μου τον ρυθμίσουν, έκτοτε το πρόβλημα σταμάτησε."

Γνωρίζει κανένας τις ρυθμίσεις του datatool για ευαισθησία κίνησης και τα σχετικά για να το κάνω μόνος μου?"


Νομίζω έχω κάπου το manual του δικού μου. Πιστεύω με μια αναζήτηση στο internet μπορείς να το βρεις. Σε service center σου είναι δύσκολο να το πας?

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 13/03/2015 11:49 μμ.

Αγγλικα ξερεις? Αν ναι στειλε μου το μαιλ σου να στο στειλω!

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: brother στις 14/03/2015 12:05 μμ.

Genesis"Αγγλικα ξερεις? Αν ναι στειλε μου το μαιλ σου να στο στειλω!"

Ναι γνωρίζω καλά αγγλικά όποτε αν μπορείς σε παρακαλώ στείλτο μου..Είμαι Βόλο και είναι λίγο δύσκολο να βρω κάποιον εξουσιοδοτημένο όποτε πρέπει λιγάκι να το σκαλίσω μόνος μου...Το θέμα που έχω είναι ότι κουνάς τη μηχανή αρκετά και δεν βαράει..πρέπει να κανείς πως την κουνάς να φύγεις για να βαρέσει όποτε θέλω να το ρυθμίσω λιγάκι...Το mail μου είναι apostolos.christodoulou@hotmail.com
Ευχαριστώ και πάλι...

Re: Συναγερμοί και θέμα datatool πάλι  

  Από: Genesis στις 14/03/2015 12:27 μμ.

Ελα ρε πατριδα! Θα ανεβω στις 23! Λοιπόν θα στο στειλω το μεσημέρι! Θα ειναι ολο το μανουαλ με τις εξτρα ρυθμίσεις που στις κάνουν μονο σε συνεργειο!