Πιστόνια Tiger 1050

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: jimmakos1050 στις 17/06/2011 4:01 μμ.

Βαγγελη μπραβο για τις κινησεις που εχεις κανει και την βοηθεια που δινεις σε παιδια απο εδω που εχουν το θεμα με τα πιστονια.Ειμαι και γω μεσα στο θεμα των υπογραφων και σε οτι αλλο προκυψει σε αυτη τη διαδικασια.

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: akile ! στις 17/06/2011 5:13 μμ.

dysseas"και όμως φίλε μου θα σου τα αλλάζει αιώνια.....γιατί για κάθε αλλαγή, παίρνεις καινούργιο μοτέρ και 2 χρόνια εγγύηση όπως λέει η ευρωπαική νομοθεσία και το ελληνικό δίκαιο από το 2002....το έχω ξαναγράψει αυτό.. και ασε τις εκάστοτε αντιπροσωπίες να λένε μαλακίες....πλέον με το ίντερνετ και το τηλέφωνο θα ταλαιπωρηθείς λίγο μεν αλλά θα στο φτιάξουν....εμενα χαλασαν στα 48000 και άλλαξα τα πάντα....μόνο ο στρόφαλος έμεινε.....άρα θα μου τα αλλάξουν και στα 100000χλμ και στα 150000χλμ και στα 200000χλμ........γιάτί με κάθε αλλαγή το παίρνεις καινούργιο και άστρωτο!"


βαγγελη πηρε φιλος στην ηλιοφιλ κ ειπε ο υπευθυνος πως σε περιπτωση αλλαγης πιστονιων ,θα εχω 1 χρονο εγγυηση απο τον μαστορα που θα τα αλλαξει και οτι σε μηχανακι που δεν ειναι στην εγγυηση θα πληρωθει μονο η εργασια..ααυτα απο την ηλιοφιλ σημερα..[/quote]
Τελικά γράψε γράψε κατι γίνεται μπαίνουμε στο σωστό δρόμο...

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 17/06/2011 7:01 μμ.

[quote="akile !":207jr5a5]
dysseas"και όμως φίλε μου θα σου τα αλλάζει αιώνια.....γιατί για κάθε αλλαγή, παίρνεις καινούργιο μοτέρ και 2 χρόνια εγγύηση όπως λέει η ευρωπαική νομοθεσία και το ελληνικό δίκαιο από το 2002....το έχω ξαναγράψει αυτό.. και ασε τις εκάστοτε αντιπροσωπίες να λένε μαλακίες....πλέον με το ίντερνετ και το τηλέφωνο θα ταλαιπωρηθείς λίγο μεν αλλά θα στο φτιάξουν....εμενα χαλασαν στα 48000 και άλλαξα τα πάντα....μόνο ο στρόφαλος έμεινε.....άρα θα μου τα αλλάξουν και στα 100000χλμ και στα 150000χλμ και στα 200000χλμ........γιάτί με κάθε αλλαγή το παίρνεις καινούργιο και άστρωτο!"


βαγγελη πηρε φιλος στην ηλιοφιλ κ ειπε ο υπευθυνος πως σε περιπτωση αλλαγης πιστονιων ,θα εχω 1 χρονο εγγυηση απο τον μαστορα που θα τα αλλαξει και οτι σε μηχανακι που δεν ειναι στην εγγυηση θα πληρωθει μονο η εργασια..ααυτα απο την ηλιοφιλ σημερα..[/quote:207jr5a5]
Τελικά γράψε γράψε κατι γίνεται μπαίνουμε στο σωστό δρόμο... [/quote]


Χα χα χα! Ναι ναι πετύχατε το σωστό δρόμο!!!!! Αυτά είναι χειρότερα από την πρακτική μέχρι τώρα! Ακου εγγύηση από τον μάστορα και πληρωμή η εργασία
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 24/06/2011 7:10 μμ.

Σημερινή πληροφόρηση: "Τα χιτώνια είναι υπεύθυνα για τις όποιες βλάβες αφορούν στα πιστόνια. Η Triumph ήδη έχει κάνει παραγγελία σε νέα χιτώνια.....Για ανάκληση ούτε λόγος να γίνεται, μόνο σε όσα χαλάσουν"!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Native στις 24/06/2011 7:53 μμ.

Απο που αυτη η πληροφορία και που βασίζεται? Καλο θα ειναι να γράφουμε και καποια πηγή διοτι οπως όλοι έχουμε καταλάβει πολλά έχουν γραφτει οτι φταίνε μέχρι τωρα .....και τιποτα τελικά δεν έφταιγε

Πάντως το στατιστικό καλά κρατεί...βάση των αριθμών, πάνω απο 1 στα 3 1050 έχουνε σπάσει
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 24/06/2011 8:58 μμ.

Από συνεργείο.....εξουσιοδοτημένο.....

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Glober στις 24/06/2011 9:04 μμ.

mapcentral"Από συνεργείο.....εξουσιοδοτημένο....."


Φίλε μου αν θες μας λές ποιο συνεργείο σου το είπε?

Θα μας βοηθήσει όλους

1) Να κάνουμε cross check ( ) με άλλα συνεργεία

2) Να δούμε απο όποιον πηγαίνει στο συγκεκριμένο συνεργείο αν συνεχίζει να το διαφημίζει ήταν απλά έμπνευση της στιγμής η οποία εν συνεχεία του έφυγε... (σαν άνεμος απο την πίσω πόρτα )

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 24/06/2011 11 μμ.

Εγώ άκουσα από τον μάντη Κάλχα πως φταίει ο Παπανδρέου για τα πιστόνια. Εμπιστευτικά μου το 'πε. Εγώ πάντως αμφιβάλλω γιατί είμαι σίγουρος πως φταίει η Μέρκελ.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: tharis στις 24/06/2011 11:27 μμ.

O Τσακ Νορις ξερει γιατι σπανε τα πιστονια ............
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Glober στις 25/06/2011 12:32 πμ.

haris"O Τσακ Νορις ξερει γιατι σπανε τα πιστονια ............ "



Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: nafpaktios στις 25/06/2011 3:13 πμ.

Ελεος ενα θρεντ ελεος!!!!!
If it works don't fix it!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 25/06/2011 7:49 μμ.

Sprinter"Εγώ άκουσα από τον μάντη Κάλχα πως φταίει ο Παπανδρέου για τα πιστόνια. Εμπιστευτικά μου το 'πε. Εγώ πάντως αμφιβάλλω γιατί είμαι σίγουρος πως φταίει η Μέρκελ."


Αυτά είναι...η γνωστή μάρκα αθλητικών( αν και δε γράφεται έτσι, αλλά ποιός ασχολείται....τον "γράφουν" οι υπόλοιποι), ενώνει το Χθές με το Σήμερα!!!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 25/06/2011 10:33 μμ.

Ενω εσύ ενώνεις το τίποτα με το πουθενά. Σα τη γέφυρα του Ριου - Αντίριου ένα πράμα...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: mapcentral στις 26/06/2011 12:39 μμ.

Sprinter"Ενω εσύ ενώνεις το τίποτα με το πουθενά. Σα τη γέφυρα του Ριου - Αντίριου ένα πράμα..."


Μπα....δεν ήξερα ότι η συγκεκριμένη γέφυρα ενώνει το Τίποτα με το Πουθενά!!! Σκέτη ....Μαύρη τρύπα, σαν την τρύπα του ακατανόμαστου!!!!
Τώρα καταλαβαίνετε το "κύρος" της ενημέρωσης............μπλα μπλα μπλα μπλα...μπουρδολογίας συνέχεια!

Re: Πιστόνια Tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 26/06/2011 2:09 μμ.

Για 'ενημέρωσέ' μας για κάνα λαδάκι τώρα και ας τα αυτά της οικονομικής γεωγραφίας που δε τα ξέρεις καλά.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε