Μεταξωτο βρακι

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 04/01/2010 7:08 μμ.

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ [ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ] ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΚΑΡΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ?

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: Cpt. Haddock στις 05/01/2010 10:35 πμ.

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 05/01/2010 1:17 μμ.

Cpt. Haddock":?"

ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ?

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: Cpt. Haddock στις 05/01/2010 1:42 μμ.

να μη φωνάζεις γιατί μας κουφαίνεις
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: ATN PANOS στις 05/01/2010 3:01 μμ.

Cpt. Haddock":?"


χαχαχχαχαχαχαχαχχα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: harrysvr στις 05/01/2010 8:03 μμ.

strani"ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ [ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ] ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΚΑΡΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ?"

Οχι ρε συ, τι λες τώρα... οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες
Εχουν κλείσει τις αποθήκες απο 17/12 μέχρι 8/1, μιλάμε για μεγάλη απογραφή, εκτός αν πήγαν διακοπές με τα υπερκέρδη...

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 06/01/2010 7:44 πμ.

harrysvr"
strani"ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ [ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ] ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΚΑΡΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ?"

Οχι ρε συ, τι λες τώρα... οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες
Εχουν κλείσει τις αποθήκες απο 17/12 μέχρι 8/1, μιλάμε για μεγάλη απογραφή, εκτός αν πήγαν διακοπές με τα υπερκέρδη..."

ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΜΑ TRIUMPH ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ "Κ Α Κ Ο Υ Σ" ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΛΙΣΤΑ-ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΤΥΠΟ-Η TRIUMPH ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΕΚΕΡΔΗ 4-5% ΓΙΑ ΤΟ 2009 ??????ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 06/01/2010 7:48 πμ.

Cpt. Haddock"να μη φωνάζεις γιατί μας κουφαίνεις "

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΡΕ BROTHER ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΟΓΩ SIZE ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: Sprinter στις 06/01/2010 6:54 μμ.

Να 'σαι καλά που μας σκέφτεσαι
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: Aris. στις 06/01/2010 7:48 μμ.

strani"
ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΡΕ BROTHER ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΟΓΩ SIZE ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ "

Οχι δεν μπορεις ...
Δεν θελεις.
Μην τα μπερδευεις ...


Τεσπα ...δοκιμασε αμα θες να πατησεις παρατεταμενα -στο πληκτρολογιο σου- το αριστερο CTRL και ενω το εχεις πατημενο , πατα και το συμβολο + (συν) το οποιο βρισκεται λογικα ή διπλα στο Backspace ή τερμα δεξια στην περιοχη με τα νουμερα 1~9.
Με αυτον τον τροπο μπορεις να μεγενθυνεις μεχρι και 8 φορες την σελιδα που εχεις μπροστα σου χωρις να επηρεαζονται η επιφανια εργασιας ή τυχον αλλα "tabs" που τρεχουν παραλληλα στον Browser σου.

CTRL + (+) , μεγενθυνεις
CTRL + (-) , μικραινεις


Μετα απο αυτο αμα συνεχισεις να "μας γραφεις ετσι" μαλλον μονος σου θα τα λες και μονος σου θα τα ακους


================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 07/01/2010 5:19 μμ.

Aris."
strani"
ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΡΕ BROTHER ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΟΓΩ SIZE ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ "

Οχι δεν μπορεις ...
Δεν θελεις.
Μην τα μπερδευεις ...


Τεσπα ...δοκιμασε αμα θες να πατησεις παρατεταμενα -στο πληκτρολογιο σου- το αριστερο CTRL και ενω το εχεις πατημενο , πατα και το συμβολο + (συν) το οποιο βρισκεται λογικα ή διπλα στο Backspace ή τερμα δεξια στην περιοχη με τα νουμερα 1~9.
Με αυτον τον τροπο μπορεις να μεγενθυνεις μεχρι και 8 φορες την σελιδα που εχεις μπροστα σου χωρις να επηρεαζονται η επιφανια εργασιας ή τυχον αλλα "tabs" που τρεχουν παραλληλα στον Browser σου.

CTRL + (+) , μεγενθυνεις
CTRL + (-) , μικραινεις


Μετα απο αυτο αμα συνεχισεις να "μας γραφεις ετσι" μαλλον μονος σου θα τα λες και μονος σου θα τα ακους


"

ρε συ αρη γιατι να μη θελω απλα δε το κατεχω και πολυ το αθλημα.εχω καποιο λογω να το μην το κανω αν ξερω τον τροπο?εχω πει και παλιοτερα οτι αν ειναι πια τοσο μεγαλο προβλημα να την κανω και τα παιδια με καταλαβαν.εισαι ο μονος πυ αφου αντεδρασε ετσι μετα μου εδωσε καποιες συμβουλες.παντως το παλευω......

Re: Μεταξωτο βρακι  

  Από: strani στις 07/01/2010 5:30 μμ.

[quote="strani":3c2wq58v]
harrysvr"
strani"ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ [ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ] ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΚΑΡΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ?"

Οχι ρε συ, τι λες τώρα... οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες
Εχουν κλείσει τις αποθήκες απο 17/12 μέχρι 8/1, μιλάμε για μεγάλη απογραφή, εκτός αν πήγαν διακοπές με τα υπερκέρδη..."

ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΜΑ TRIUMPH ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ "Κ Α Κ Ο Υ Σ" ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΛΙΣΤΑ-ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΤΥΠΟ-Η TRIUMPH ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΕΚΕΡΔΗ 4-5% ΓΙΑ ΤΟ 2009 ??????ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ [/quote:3c2wq58v]
διορθωνω λεγωντας οτι τα κερδη της ΤRIUMPH για το 2009 δεν ηταν 4-5% αλλα 2,5% και οπως γραφει το ΜΟΤΟ του δεκεμβριου στο σχετικο καταλογο ολες οι αλλες εκλεισαν με μικρες εως μεγαλες απωλιες.στο αρθρο μαλιστα γραφει οτι το βασικο ρολο στα κερδη της TRIUMPH επαιξε το TIGER