θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα

θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 13/08/2011 9:16 μμ.

αν μπορει να με βοηθησει καπιος εχω βαλει το fatbar tis rizoma me tous αποστατες rizoma ποθ κουμπονοθν επανω στι μαμα βασει τον μαματον καβαλετον δεινουν επιπλεον υψος για πιο ευκολι οδιγηση..το προβλιμα ειναι οτι μετα τα 160 χιλ αρχιζουν και τρεμει το τιμονι παρα πολυ!!!! ισωσ επιδει ειναι ψιλα με τουσ αποστατες..αν καπιος ξερει κατι για να με helpari αν βαλω τα καβαλετα τις triumph gia fatbar timoni θα πιανει καλα το τιμονι..?θελω βοηθεια παιδεσ εχ ω ξενερωσει φρικτα

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 13/08/2011 9:19 μμ.

ridik"αν μπορει να με βοηθησει καπιος εχω βαλει το fatbar tis rizoma me tous αποστατες rizoma ποθ κουμπονοθν επανω στι μαμα βασει τον μαματον καβαλετον δεινουν επιπλεον υψος για πιο ευκολι οδιγηση..το προβλιμα ειναι οτι μετα τα 160 χιλ αρχιζουν και τρεμει το τιμονι παρα πολυ!!!! ισωσ επιδει ειναι ψιλα με τουσ αποστατες..αν καπιος ξερει κατι για να με helpari αν βαλω τα καβαλετα τις triumph gia fatbar timoni θα πιανει καλα το τιμονι..?θελω βοηθεια παιδεσ εχ ω ξενερωσει φρικτα"


και η μηχανι μου ειναι tiger 1050 αν μπορει να βοηθισει αυτο

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: Cpt. Haddock στις 13/08/2011 9:49 μμ.

Βαλε αντιβαρα

(κι ενα λεξικο)

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 14/08/2011 1:36 πμ.

Cpt. Haddock"Βαλε αντιβαρα

(κι ενα λεξικο)

"


οταν ενοεις αντιβαρα ενοεις τισ ταπες στο τιμονι?γτ απλα εχω αλαξει και χουφτες και τις ταπες απλα ινε πολι μικρες σε σχεσι με τις μαματες....

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: johnygalan στις 14/08/2011 10:31 πμ.

Cpt. Haddock"Βαλε αντιβαρα

(κι ενα λεξικο)

"

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: Cpt. Haddock στις 15/08/2011 8:05 πμ.

ridik"
Cpt. Haddock"Βαλε αντιβαρα

(κι ενα λεξικο)

"


οταν ενοεις αντιβαρα ενοεις τισ ταπες στο τιμονι?γτ απλα εχω αλαξει και χουφτες και τις ταπες απλα ινε πολι μικρες σε σχεσι με τις μαματες...."



Ναι, τις "ταπες" εννοω... Εαν ειναι πολύ μικρές, θα ειναι και πιο ελαφριές, αρα, δηλαδή και λοιπα...

Ξαναβάλε τις μαμισιες
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: Παντελής στις 15/08/2011 6:20 μμ.

[quote:2e48yxn7]Ετυμολογία

ειρωνικός < αρχαία ελληνική εἰρωνικός

Προφορά

ειρωνικός -ή -ό

που περιέχει ειρωνεία, που κοροϊδεύει υπαινικτικά πρόσωπα, γεγονότα ή καταστάσεις
που χρησιμοποιεί την ειρωνεία
(ειδικότερα) που δείχνει να αποστασιοποιείται, ως λογοτεχνικός δημιουργός, από τους ήρωες του έργου ή κι από το ίδιο το έργο[/quote:2e48yxn7]

σοιγνομι για το ωφ τωπεικ.... μου βγείκαι αφθορμειτα !

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: devil... στις 15/08/2011 8:45 μμ.

φιλε μου ...θα σε βοηθησω οσο μπορω ...εχω στο street triple...fatbar καβαλετα..χερουλια και αντιβαρα...σκεψου οτι το μηχανακι μου ειναι γυμνο..και αρχιζει να κουναει μετα τα 200 ...με νορμαλ συνθηκες..ο φιλος μου ο the face ..γιωργος εχει και αυτος τα ιδια ακριβως και δεν εχει κανενα προβλημα ..απ οτι ξερω...αν δεν εχεις βαλε αντιβαρα αλλα να ειναι rizoma γιατι αν βαλεις αλλα δεν θα εφαρμοζουν σωστα...παρε μια ιδεα



Uploaded with ImageShack.us

επισεις φιλε μου να πας να κανεις μια ζυγοσταθμηση..μπορει να ειναι απο εκει το προβλημα...υποψιν τα καβαλετα ριζομα δεν δινουν υψος απλα εχουν διαφορετικο παχος...οποτε δεν ειναι απο διαφορα υψους το θεμα σου...

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 16/08/2011 2:42 μμ.

devil..."φιλε μου ...θα σε βοηθησω οσο μπορω ...εχω στο street triple...fatbar καβαλετα..χερουλια και αντιβαρα...σκεψου οτι το μηχανακι μου ειναι γυμνο..και αρχιζει να κουναει μετα τα 200 ...με νορμαλ συνθηκες..ο φιλος μου ο the face ..γιωργος εχει και αυτος τα ιδια ακριβως και δεν εχει κανενα προβλημα ..απ οτι ξερω...αν δεν εχεις βαλε αντιβαρα αλλα να ειναι rizoma γιατι αν βαλεις αλλα δεν θα εφαρμοζουν σωστα...παρε μια ιδεα



Uploaded with ImageShack.us

επισεις φιλε μου να πας να κανεις μια ζυγοσταθμηση..μπορει να ειναι απο εκει το προβλημα...υποψιν τα καβαλετα ριζομα δεν δινουν υψος απλα εχουν διαφορετικο παχος...οποτε δεν ειναι απο διαφορα υψους το θεμα σου... "


ευχαριστο φιλε μου τηα το κοιταξω αν και εχουμε ακριβοσς τα ιδια πραγματα επανω οπωσ και ι χουφτεσ ινε ιδιες μονο που εχω βαλει τα αδιβαρα τις rizoma τα πιο μικρα απο αυτα π εχεισ 30 gr αν θιμαμε καλα..το εχω παει να μ σφιξοθν τα ροθλεμαν που ενονοθν το προστινο μερος με το σκελετο μιλαμε εδω ι μαστορες ειναι πολι μαλακες εχω βλε3ειαν τα φτιαξω ολα αυτα και κανει ακομα το ιδιο θα δοκιμασο να βαλω τα αντιβαρα που ειναι πιο μεγαλα ..ο θεος να βαλει το χερι εχω βλεξει με τουσ μαλακες εδς ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 16/08/2011 4:18 μμ.

ridik"
devil..."φιλε μου ...θα σε βοηθησω οσο μπορω ...εχω στο street triple...fatbar καβαλετα..χερουλια και αντιβαρα...σκεψου οτι το μηχανακι μου ειναι γυμνο..και αρχιζει να κουναει μετα τα 200 ...με νορμαλ συνθηκες..ο φιλος μου ο the face ..γιωργος εχει και αυτος τα ιδια ακριβως και δεν εχει κανενα προβλημα ..απ οτι ξερω...αν δεν εχεις βαλε αντιβαρα αλλα να ειναι rizoma γιατι αν βαλεις αλλα δεν θα εφαρμοζουν σωστα...παρε μια ιδεα



Uploaded with ImageShack.us

επισεις φιλε μου να πας να κανεις μια ζυγοσταθμηση..μπορει να ειναι απο εκει το προβλημα...υποψιν τα καβαλετα ριζομα δεν δινουν υψος απλα εχουν διαφορετικο παχος...οποτε δεν ειναι απο διαφορα υψους το θεμα σου... "


ευχαριστο φιλε μου τηα το κοιταξω αν και εχουμε ακριβοσς τα ιδια πραγματα επανω οπωσ και ι χουφτεσ ινε ιδιες μονο που εχω βαλει τα αδιβαρα τις rizoma τα πιο μικρα απο αυτα π εχεισ 30 gr αν θιμαμε καλα..το εχω παει να μ σφιξοθν τα ροθλεμαν που ενονοθν το προστινο μερος με το σκελετο μιλαμε εδω ι μαστορες ειναι πολι μαλακες εχω βλε3ειαν τα φτιαξω ολα αυτα και κανει ακομα το ιδιο θα δοκιμασο να βαλω τα αντιβαρα που ειναι πιο μεγαλα ..ο θεος να βαλει το χερι εχω βλεξει με τουσ μαλακες εδς ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς "



sory poy η γραφη ειναι αστα να πανε αλλα εχω σινηθησει τα greekenglish και με μπερδευουν

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 16/08/2011 4:24 μμ.

http://www.motoraid.eu/shop/product_inf ... ts_id=5933 αυτα εχω βαλει και κουμπουνουν επανω στα μαμα καβαλετα!!

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 16/08/2011 4:25 μμ.

http://www.motoraid.eu/shop/product_inf ... ts_id=5899 kai ayta ta adivara...

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: ridik στις 19/08/2011 12:11 πμ.

επιτελους βρεθηκε το προβλημα...απλα ειχα αλαξει λαστιχα πριν 10 μερες και ι μαλακες δεν μου ειχαν κανει ζιγοσταθμιση ενο μου ειχαν πει οτι ειχαν κανει........................ελεος....................(αισιο τελος)πφφ

Re: θελω βοηθεια για to fatbar που εχω βαλει εχω προβλημα  

  Από: HelenKoR στις 19/08/2011 9:56 πμ.

ridik"επιτελους βρεθηκε το προβλημα...απλα ειχα αλαξει λαστιχα πριν 10 μερες και ι μαλακες δεν μου ειχαν κανει ζιγοσταθμιση ενο μου ειχαν πει οτι ειχαν κανει........................ελεος....................(αισιο τελος)πφφ"


τελος καλο, ολα καλα!
καλα και σταθερα χιλιομετρα να εχεις!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: θελω βοηθεια, εχω προβλημα  

  Από: Polymhxanos στις 19/08/2011 11:58 πμ.

Το πιο παράδοξο απο όλα είναι ότι το ''αίσιο'' το έγραψε σωστά.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html