Διαροή λαδιού από μοχλό ντίζας συμπλέκτη

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: Sprinter στις 13/04/2010 1:04 μμ.

Παρεξηγούν μόνο οι μικροί κι ανόητοι σαν εσένα. Η μόνο οι μικροί ή μόνο οι ανόητοι
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: bekris στις 13/04/2010 1:08 μμ.

Sprinter"Παρεξηγούν μόνο οι μικροί κι ανόητοι σαν εσένα. Η μόνο οι μικροί ή μόνο οι ανόητοι "


Οι μικροί και ανόητοι σε ευχαριστούμε

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: Sprinter στις 13/04/2010 1:09 μμ.

Να σαι καλά. Cheers χικ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: tharis στις 13/04/2010 7:45 μμ.

Sprinter"@tbaris

Μήπως θα έπρεπε να δουλεύεις σε καμμιά επιτροπη λογοκρισίας? Εχεις ταλέντο να κόβεις και να ράβεις τα λεγόμενα του κόσμου κατα το δοκούν. Ευτυχώς ειναι κι άλλοι εδώ μέσα και διαβάζουν καλύτερα χωρίς τελίτσες, γιατί σιγά μη πώ στο τρυπάκι του τούπα μούπε.

Τους μακακάκους τους κόβω ενστικτωδώς εδώ μέσα και μέχρι στιγμής έξω δεν έχω πέσει. Από καμπόσους έχουμε γλιτώσει κι άλλοι τόσοι βάλανε μυαλό κι ειναι καλά παιδιά πια. Λές να κάνω λάθος τώρα? Μπάααα..."


Να σαι καλα, εχω αρκετα ταλεντα !!
Μαγκια σου που εισαι και λαγονικο αλλα δε χρειαζεται να τους καρφωνεις-προσβαλεις και απ το πρωτο ποστ αν και εγω γουσταρω γιατι μου φτιαχνεις και μενα τη μερα !!

Πιο πολυ εντυπωση μου εκαναν αυτα που εγραψε ο doohan ....

doohan"(Ολοκληρη ιστορια και τοσο μπινελικι για μια τσιμουχα?Ελεος δηλ.αν ειχες καποιο πιο σοβαρο προβλημα τι θα εκανες?Θα μας πετουσες και πετρες?)Εγω στη θεση σου θα πηγαινα και θα τις αλλαζα μονος μου να τελιωνω!!Πιο πολλα εδωσες στην βενζινη σε τηλεφωνα και σε συνεργεια και απαντηση (ΔΕΝ) πηρες παρα να αγοραζες ενα σετ τσιμουχες.......

Αντιμετωπισα το ιδιο προβλημα και γω που λες αλλα δεν θα σου πω τι εγινε!!Να πας στην Ηλιοφιλ στα κεντρικα να σου πουν αυτοι αυτο γιατι δεν γουσταρω να διαβαζω τα μπινελικια που γραφεις τα οποια δεν σε τιμουν καθολου...."


Ελα παναγια μου ...
Που τα ειδε τωρα αυτος τα μπινελικια .....
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: jimdom στις 13/04/2010 9:33 μμ.

@@@"nafpaktios"Δε γαμεις εσυ φιλε μου με τιποτα!!!
Αυτο δεν ειναι μπινελικη δηλαδη?οχι για να ξερουμε!!!

Κορυφαιο ατακα του θρεντ παντως ηταν η προσφωνηση τρομπας κ απο κατω η υπογραφη...sprinter ο τρομπας

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: MARINOS στις 13/04/2010 11:32 μμ.

mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous.

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: Aris. στις 13/04/2010 11:43 μμ.

shit happens bro! Shit -f*ckin'- happens!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: Sprinter στις 14/04/2010 12:44 πμ.

MARINOS"mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous."


Πού έγινε αυτό ρε φίλε?????!!!!!!!!!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: JOSBI στις 14/04/2010 9:03 πμ.

MARINOS"mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous."


πωπω ρε φιλε!!! απιστευτο!!! τελικα δεν ειμαι ο μονος που εχω μπλεξει με δαυτους!!! αληθεια εσυ με ποιο φυντανι εμπλεξες???
VALE FOR EVER

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: gran tiger στις 14/04/2010 10:23 πμ.

MARINOS"mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous."


σε ποια περιοχη εγινερε φιλε αυτο τομικρο ανθρωπινο λαθος ρε μεγαλε?
ή μας δουλευεις?

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: Native στις 16/04/2010 4:35 μμ.

MARINOS"mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous."


Καλα, λάδια δεν σου έβαλαν...το λαμπάκι του λάδιου δεν ηταν αναμμένο? Δεν σου έκανε κάτι εντύπωση?
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: spyro στις 16/04/2010 5:54 μμ.

Ρε τι thread πηγα να χάσω ............





ξύλο


ρε ξέρεις ποιος είμαι εγώ?

are you talking to me ναπουμε?

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: johnygalan στις 16/04/2010 8:13 μμ.

Sprinter"
MARINOS"mou allaksan tsimouxa sta 12000 stin ekgieisi mou edosan thn mhxanh na fugo kai den eixan balei ta ladia mesa.apotelesma,varese mpiela o meseos kilindros.Mou vgalane tin panagia na me kalipsi i antiprosopeia.Gia ta panigiria einai oloi tous."


Πού έγινε αυτό ρε φίλε?????!!!!!!!!!"

Φίλε ΜARINO δεν απάντησες στην ερώτηση.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: nafpaktios στις 05/08/2010 10:09 μμ.

Τελικα παιδες για την ιστορια το προβλημα μου λυθηκε χαρη στα παλικαρια με το σερβις στο Πολυγωνο εντος εγγυησης τους ευχαριστω και εχω να πω τα καλυτερα!!!
If it works don't fix it!!!

Re: ΔΙΑΡΟΗ ΛΑΔΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΧΛΟ ΝΤΙΖΑΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ  

  Από: doohan στις 05/08/2010 11:29 μμ.

........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ