Αλλαγή ανάρτησης σε ohlins ή Wilber?

Re: Αλλαγή ανάρτησης σε ohlins ή Wilber?  

  Από: dimchrist στις 11/07/2012 9:58 πμ.

Καλοφόρετη!
Να δεις αν το ελατήριο θα σου κάτσει καλά και να σου βγάλει καλά νούμερα σε sag.
Και το άλλο και πιο δύσκολο να βρεις έναν να στην ρυθμίσει σωστά και στις ανάγκες σου.

Triple Way

Re: Αλλαγή ανάρτησης σε ohlins ή Wilber?  

  Από: epistimon στις 11/07/2012 2:59 μμ.

καλοφορετη και καλα χιλιομετρα περιμενουμε εντυπωσεις

Re: Αλλαγή ανάρτησης σε ohlins ή Wilber?  

  Από: tamis στις 11/07/2012 8:38 μμ.

Μετά από μια φανταστική ορεινή βόλτα στο βουνό έχω να πω ότι... μαμάει και δέρνει!!!

απίστευτη αίσθηση στιβαρότητας επιτέλους κατά την επιτάχυνση και την επιβράδυνση δεν έχουμε αλλαγή στην συμπεριφορά της μηχανής (πάνω κάτω) και γενικά είναι λες και είναι βιδωμένη στο έδαφος... καμία μα ΚΑΜΙΑ σχέση με την μαμά ανάρτηση... κρίμα που δεν την έβαλα πάνω από την πρώτη κιόλας ημέρα... και ακόμα ποιο κρίμα που δε δίνεται η δυνατότητα να αγοράσουμε το μηχανάκι αυτό με ένα εξτρά κόστος από την αρχή κατά την παραγκελεία... μεταμορφώθηκε η συμπεριφορά σε όλης της διαστάσεις. εμπνέει εμπιστοσύνη, έχει καλύτερη μεταφορά της δύναμης στην άσφαλτο, το φρενάρισμα πλέον είναι απολαυστικό χωρίς να νομίζεις ότι πάει για endoo... και τέλος οι λακούβες πλεον είναι λακουβίτσες... απορροφάει τις λακκούβες και τις εξαφανίζει... δεν ξέρω ΠΩΣ το κάνει ούτε και με ενδιαφέρει διότι σημασία έχει ότι το καταφέρνει... τα καλύτερα λεφτά που έχω δώσει για μηχανάκι...

ρυθμίστηκε μια φορά για τα κιλά μου και μετά από κάνα 1.000 χιλιόμετρα που θα κάτσει καλά, θα πάω να την ξαναδώ. τώρα πάντως δε μου φάνηκε κάτι να θέλω να αλλάξω
White Tiger on the road...